Nie wiem co się wydarzy w weekend, ale mamy uklepany sufit i coraz niższe dołki na dziennym. Jesteśmy w stanie zapłacić za akcje coraz więcej. Przyszedł do nas jakiś typ zaczął namawiać na swoją spółkę, a tam kapitalizacja 10x wieksza niż nasza. Porównując do naszej mamy możliwość zarobienia x10 obecnej kwoty. Chyba cena od poniedziałku idzie do góry panowie I panie.