Forum giełdowe spółki POINTPACK.PL SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
ale obroty... pfspółka śmieć ~prawy 3 2021-09-10 16:26
kupowac to ingo ~opinia 1 2021-09-10 16:17
Puls Biznesu: Spółka z NewConnect ma 81-procentowy potencjał wzrostu. ~Inwestor 5 2021-09-09 11:17
Rekomendacja Ipopemy - kupuj 69 --->125 PLN!!! ~Inwestor 19 2021-09-09 06:40
ZYSK ~Piszpanjan 3 2021-09-08 21:22
Pointpack - potencjał do wzorstów olbrzymi! ~sw 1 2021-09-07 22:34
Ulica ~Ucho 1 2021-09-07 18:39
Powrót do bazy ~naczelnikpoczty 3 2021-09-07 16:35
Nie ma co się tak ekscytować ~bartolini 1 2021-09-07 11:23
Devoran rusza ~AnalitykAT 1 2021-09-07 09:21
Umowa z Lidlem!!!! ~Gf 2 2021-08-31 21:24
WTF sie dzieje z tym kursem!!!!!! ~aubaub 3 2021-08-31 18:05
Wywiad ~Opala 3 2021-08-31 10:23
pointpack w Lidlu ~kkk 1 2021-08-27 15:51
umowa z Carrefour Polska panie_macanosie 2 2021-08-27 09:48
Wasze maszyny bez systemów b2b to tylko kupy złomu ~ZosiaFromNPI 1 2021-08-26 12:44
Najlepszy kwartal w historii!!! ~Buabua 3 2021-08-25 12:23
umowa ramowa z ogólnopolską siecią ~trewq 3 2021-08-23 23:33
Analiza SW ~Pointpack 1 2021-08-18 16:17
Pointpack potencjalny partner Orlena ~78_75 6 2021-08-13 20:16
mega info, kurs w... dół ~marko 1 2021-07-26 17:06
PointPack zacznie kupowac paczkomaty zeby wspierac najlepsze punkty ~Buabua 2 2021-07-23 22:11
Przychodu +26% k/k! ~Paczka 1 2021-07-21 09:23
Podaż ~Opala 28 2021-07-18 14:16
Zostaw paczke w zabce ~buabua 2 2021-07-16 16:24
nic sie nie dzieje nanana ~Maros 1 2021-07-13 14:45
Biedronka + Poczta Polska + Pointpack ~Opala 1 2021-07-09 17:59
Program wsparcia analitycznego ~Opala 1 2021-07-01 18:06
GPW Innovation Day ~Opala 2 2021-06-28 08:45
Idziemy w kosmos ~Elon 2 2021-06-19 13:23
[x]
POINTPACK -0,73% 13,60 2026-06-26 13:29:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.