Forum giełdowe spółki POINTPACK.PL SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Akcje ~Dar 2 2021-06-15 16:33
Nowy partner ~ktoś 3 2021-06-14 13:18
miało nie być ~ktoś 5 2021-06-10 12:03
co za scierwo ~Paczka 4 2021-05-28 12:48
Raport 1 kwartał ~Opala 5 2021-05-23 09:22
10 lat ~cantwait 2 2021-05-14 12:53
Czytac artykul ~Paczka 2 2021-04-19 11:46
Eurocash yarecky_inv 2 2021-04-19 09:41
ale pieknie zebrali papier :) ~ronny 3 2021-04-18 12:05
Wkrótce info ~Pointpack 5 2021-04-16 12:38
Czy przyszłość należy do paczkomatów? ~PP 3 2021-04-14 20:46
C/Z ~Paczka 4 2021-04-14 12:14
Zaorani przez furgonetkę? ~Listonosz 7 2021-04-07 12:47
To bedzie ta dywidenda??? ~Buabua 1 2021-03-25 19:45
Jakoś tutaj cicho i spokojnie..... ~Manolo 5 2021-03-20 19:00
Poniedziałek wyniki roczne ~Matiś 4 2021-03-19 14:51
Obsługa poczta polska + DHL ~Ja 1 2021-03-10 09:14
Fundusz Norweski kupił akcje Pointpack ~PNT 11 2021-03-08 20:14
Dzida ~paczkomaty 1 2021-03-08 16:55
Fajnie fajnie, go go AAAAAAAAAAAAA aaaaaa AAAAAAAAA ~MFZ 2 2021-03-08 11:30
pointpack - obsługuje DHL I POCZTĘ.. ~ale 1 2021-03-03 12:32
Oj, będzie się działo... ~is 1 2021-02-25 10:23
Pointpack będzie zarabiał w niedzielę! ~is 3 2021-02-23 12:05
Możecie się śmiać, ale ~Ja 2 2021-02-22 21:40
W ramach Grupy Eurocash działa w sumie15 tys. placówek handlowych ~Syndrom 2 2021-02-21 12:37
Gorące info! Polecam przeczytać do końca! ~Klemens 2 2021-02-20 20:12
Ogromne kontrakty - ten walor rośnie w siłę ~Inwestycje 2 2021-02-20 09:49
Rok zysk 5,5 mln. Kapitalizacja 81 mln. żadna OKAZJA ~jw 2 2021-02-19 16:55
Górne widły są na 84.5! Śmiało można brać z prawej! ~Investor 1 2021-02-19 14:41
Członek Rady kupił niedawno akcje ! będzie grubo ! ~jw 3 2021-02-19 14:29
[x]
POINTPACK -0,73% 13,60 2026-06-26 13:29:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.