Forum giełdowe spółki PC GUARD

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Wywalanie na podbitce ~Rodriguez 1 2011-04-04 09:55
Kiedy pojawi się informacja dot. kto i ile zarejestrował na walne ??? ~ilam 5 2011-04-04 09:16
do kiedy mozna zarejstrowac papiery ~żaneta kaleka 2 2011-04-04 08:21
Przecież calatrava ma 100 razy mniej kasy od patrowicza wiadomo kto wygr ~kto zwycięży 6 2011-04-03 11:32
no i co Narkiewicz ? kupuj akcje na rynku , albo zapomniej o pc imagis ~pcg 7 2011-04-03 10:55
TEN BEDZIE MIAŁ RACJE KTORY MA WIECEJ GŁOSÓW NA WALNYM ~Szeryf 4 2011-04-03 10:24
Ciekawe co Calatrawa zrobi z kasa ktora dostała od DIVICONU ~SZERYF 7 2011-04-02 10:41
LIPA! Zamiast walki o akcje , jest zbijanie kursu. ~pegard 13 2011-04-01 14:14
Przekroczenie progu 5% bedzie ciekawie !!! ~ColinsQ 11 2011-04-01 06:26
Naczelny Grabarz GPW ma co raz więcej akcji ~mr 1 2011-03-31 22:28
i co teraz???? ~mysiak 2 2011-03-31 21:44
IMAGIS ~mysiak 2 2011-03-31 19:15
Panowie jutro ostatnia szansa na kupno poniżej 3.50zł ~Marcinos 7 2011-03-31 19:02
hmm ~sam 3 2011-03-31 17:15
PCGUARD......WIDŁY... DON PATRONE...CHWALA! ~PEGARD 7 2011-03-31 11:02
Nowe wdrożenie ~arti 8 2011-03-30 14:32
Ktoś chłodzi kurs ~szeryf158 3 2011-03-29 12:50
PCGUARD. NWZA 15 IV....Mobilizacja trwa.4% nie pozbawi PP...! ~pegard 32 2011-03-28 16:21
Każdy scenariusz możliwy ~m4x 1 2011-03-27 23:22
coś mi się widzi iż niedzwiedz odpierdolił się w końcu od pcg ~jaWysniony 3 2011-03-27 13:54
Czekałem na to zlecenie o 8:59 :D ~Paweł 9 2011-03-25 14:28
PCGUARD - technicznie ~na-plus 7 2011-03-25 08:32
absinvest - radze sie zainteresowac ~bernard 1 2011-03-24 13:46
jedna rada ~mkk 8 2011-03-24 11:05
PAtrowcz pompuj na wdlaka co jest !!!!!!!!! ~qqq 1 2011-03-24 09:25
PC GUARD: Nieudane wybicie górą ~nene 12 2011-03-23 13:51
Hahahaha ale ktośteraz kupił :D ~PAweł 8 2011-03-23 12:07
PAtrowczisz ciag tego balona :) na wdly ~wer 3 2011-03-23 10:03
powtórka z rozrywki ~sam 1 2011-03-22 16:03
HEJ?GDZIE SIĘ PODZIALIŚCIE?CZEMU TAK TU CICHUTKO??? ~kropek 4 2011-03-21 21:27
[x]
PCGUARD 0,00% 0,38 2009-03-20 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.