|
Ktoś ładnie sypie/zbiera z ukrytego
|
~ed
|
2
|
2011-06-22 14:48
|
|
Ktos zdaje sie chcial brac PCG zamiast JSW :))))
|
~jan
|
1
|
2011-06-21 16:58
|
|
nadchodzi czas na PCGUARG
|
~zenek
|
9
|
2011-06-21 08:01
|
|
mam wizje
|
~szklana kula
|
1
|
2011-06-20 11:15
|
|
INFOOO
|
~Fantomas
|
15
|
2011-06-20 08:53
|
|
-----------INFO --------
|
~ŁOŚ
|
10
|
2011-06-19 17:17
|
|
warto rozwazyć zakup PCGUARD
|
~55v
|
15
|
2011-06-19 17:14
|
|
PAKIET?
|
~1234
|
6
|
2011-06-19 17:13
|
|
hmmm tylko grupapsw z NC
|
~AB
|
1
|
2011-06-18 20:13
|
|
PC Guard: w trójkącie zniżkującym
|
~dert
|
4
|
2011-06-18 14:26
|
|
A moze mu tak widlami pomóc? zaraz by nabrał wigoru
|
~Sedzia
|
4
|
2011-06-18 13:36
|
|
ŁADNY WYKRES -TYPOWY PRZED MOCNYM WYBICIEM
|
~Momek
|
13
|
2011-06-17 15:53
|
|
Jest to walne dzis czy nie ?
|
~Moniuszko
|
4
|
2011-06-16 14:13
|
|
zadziwiajace jest to ,ze wszytkie gwazdy na niebie zapowiadaja
|
~jan
|
2
|
2011-06-16 10:27
|
|
http://www.parkiet.com/artykul/8,1063997.html
|
~Akcjonariusz
|
2
|
2011-06-15 16:15
|
|
ale stagnacja
|
~xxx_bankier
|
11
|
2011-06-07 21:41
|
|
patrowicz wróć!!!!!!
|
~sam
|
4
|
2011-05-31 23:41
|
|
ktos siedzi na 2,54 - nie oddawac
|
~xxx_bankier
|
5
|
2011-05-31 12:38
|
|
LOL -Pcguard rosnie koniec swiata
|
~alejaja
|
7
|
2011-05-27 12:41
|
|
Pcguard=zaskorniak
|
~pcguardzista
|
8
|
2011-05-25 22:25
|
|
ciekawe kto tak sypie/wciąga po 2,5zł
|
~fryc
|
6
|
2011-05-24 19:16
|
|
Czy to kiedykolwiek urośnie
|
~fryc
|
8
|
2011-05-23 00:25
|
|
Juz ktos nie raz pisal ,ze powyzej 5 zeta to byl deal sczegolny.
|
~jan
|
1
|
2011-05-19 16:46
|
|
_____co to ktos kupuje-hehe_____
|
~miro
|
3
|
2011-05-19 15:19
|
|
Pcguard akcje sprzedawane poza rynkiem po 5.50 zl - cena 2.70
|
~szeryf
|
16
|
2011-05-19 14:23
|
|
Nowa emisja?
|
~Arras
|
3
|
2011-05-18 18:47
|
|
ALE WAM ZAINWESTOWALI W PCGUARDA -MUHAHA
|
~yes gooooood
|
1
|
2011-05-17 19:33
|
|
PCGUARD . Wyniki za 1 kw pod zdechłym azorkiem.
|
~pegard
|
8
|
2011-05-17 18:35
|
|
2,20, tu mozna upatrywac dolka przy korekcie na szerokim
|
~jan
|
8
|
2011-05-17 11:32
|
|
z Imagisem odrobią z nawiązką
|
~Bernank
|
1
|
2011-05-16 20:06
|