Forum giełdowe spółki PARCEL TECHNIK

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Na razie wzrost emocjonalny, bez fundamentów. Konkretne fakty, umowy ~eo 10 2016-01-04 15:33
Od 4 stycznia 2016 Parcel Technik notowania ciągłe. Najpierw spadki? ~eo 5 2016-01-04 14:15
Shanghai BaoQing Intelligent Technology Co. Ltd Parcel locker Supplier ~eo 2 2016-01-04 11:02
Parcel dziś TKO 0,40 +2% ~Jox 14 2016-01-01 18:35
China witnesses rural e-commerce boom: AliResearch report (nie dot. PTE) ~eo 1 2015-12-30 10:03
Paczkomaty na żywność. Czy Parcel T pojdzie sladem Integera? ~Rada 3 2015-12-29 19:12
Od 4 stycznia Parcel Technik na ciaglych ~Rada 1 2015-12-29 19:08
0,40 najnizsze zlecenia sprzedazy ~Jox 5 2015-12-29 17:42
Ile wynosi nominał Parcel Technik: 0,10 czy 0,36 jak podaje MidVen ? ~eo 2 2015-12-29 10:25
a Parcel dalej do góry ~Jox 4 2015-12-28 19:12
Parcel Technik SA www English - prośba o poprawienie błędnej pisowni ~eo 8 2015-12-28 18:25
Cheaper cross-border parcel delivery to boost e-commerce in the EU ~eo 1 2015-12-28 08:45
22.12.2015 Midven nabył 20.115.306 akcji Parcel Technik 0,36 nominał ~eo 2 2015-12-26 15:15
PKC - znów pojawiają sie zlecenia :) ~Jox 4 2015-12-23 12:56
Dziś otawrcie TKO na 0% i niewielka przewaga popytu ~Jox 5 2015-12-23 11:59
Parcel kolejne dobre info!!!! Dalszy ciąg wzrostów?! ~Jox 3 2015-12-22 23:52
Parcel Technik +8 TKO ~Jox 8 2015-12-22 15:00
tu jest problem ~fazi 11 2015-12-22 01:50
Izraelskie satelity podłączą Afrykę do internetu !!! ~Rada 3 2015-12-19 16:41
Nathan Benaich Investing in Artificial Intelligence: a VC perspective ~eo 1 2015-12-18 16:20
18.12.2015 Parcel Technik debiutuje pod nową nazwą. ~eo 1 2015-12-17 15:16
Piotrków Trybunalski - najlepsza siedziba Trybunału Konstytucyjnego. ~eo 2 2015-12-17 14:13
17.12.2015 Parcel Technik Niewielki popyt 0,31, mała podaż 0,31-0,34. ~eo 1 2015-12-17 12:22
żal boomeranga ~emka 3 2015-12-16 20:44
Boomerang - czas na ponowne dobieranie ~Jox 1 2015-12-15 23:04
15.12.2015 Czy Parcel Technik na ciągłych w I kwartlae 2016? Na to wyglą ~eo 4 2015-12-15 22:51
Od 07.10. do 14.12.2015 Parcel kurs między 0,31 a 0,48. ~eo 2 2015-12-15 17:20
Dobieranie Boomerang ~Jox 2 2015-12-15 14:02
Czy ewentualna emisja może być bez prawa poboru, a w cenie 0,30-0,40? ~eo 6 2015-12-14 18:10
żegnam, ile można czekać !!! ~fazi 4 2015-12-14 17:42
[x]
PARCELTEC -1,39% 0,56 2022-02-15 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.