|
Chcialem poczytac forum a tu rudnik rudnik i jeszcze raz rudnik!
|
~czytajcy
|
3
|
2021-01-10 16:07
|
|
Wysyp troli spadkowych co to oznacza?
|
~Michal
|
5
|
2021-01-10 16:07
|
|
z moich wyliczen wynika ze za tydzien bedzie 4zl!
|
beziqo
|
4
|
2021-01-10 16:06
|
|
W poniedziałek 2pln
|
~kumaty
|
8
|
2021-01-10 16:06
|
|
KNF nie ma podstaw do zawieszenia notowan!
|
~polka
|
1
|
2021-01-10 16:05
|
|
Zmasowany atak trolli spadkowych!
|
~Sam
|
2
|
2021-01-10 16:05
|
|
Super spółka są perspektywy na przyszlosc!
|
~Seba
|
2
|
2021-01-10 16:02
|
|
Fundy wchodza!
|
~Car
|
6
|
2021-01-10 15:53
|
|
Arkusz zleceń link
|
~Janko
|
2
|
2021-01-10 15:46
|
|
dawno nie widzialem tak dobrej spolki!
|
nowyinwestorrr
|
6
|
2021-01-10 15:45
|
|
3 zl
|
~Wzrosty
|
9
|
2021-01-10 15:45
|
|
Zaraz dopuszcza 70% spolki i Was zasypia
|
~Tom
|
2
|
2021-01-10 15:43
|
|
Rudnik zostal na peronie i placze!!!
|
andrzej_sowa
|
9
|
2021-01-10 15:36
|
|
ale kogos bola wzrosty haha
|
~longterm
|
11
|
2021-01-10 15:35
|
|
załadowany pod korek
|
~wyga
|
10
|
2021-01-10 15:34
|
|
Damian rudnik= wzrosty!
|
~Akcjonariuszparcelte
|
3
|
2021-01-10 15:16
|
|
Rudnik na kazdej spolce pisze o tej manipulacji!
|
~Kamil
|
1
|
2021-01-10 15:15
|
|
Spółzielnią mnie tutaj nie znosi i dobrze;)
|
damian_rudnik
|
1
|
2021-01-10 15:09
|
|
Czy to prawda że Parcel pracuje nad prototypem paczkomatów dla allegro ?
|
~Dociekliwy
|
5
|
2021-01-10 15:08
|
|
Analiza wolumenowa mowi ze bedzie kontynuacja trendu wzrostowego
|
~Nowci
|
2
|
2021-01-10 15:07
|
|
BECZELNIE KŁAMIĄ ŻE WCHODZĄ FUNDY I ZARZĄD KUPIŁ AKCJE!
|
damian_rudnik
|
5
|
2021-01-10 15:06
|
|
6zl
|
~Wskakiwac
|
7
|
2021-01-10 15:02
|
|
Mój znajomy wysłał email do spółki i Prezesa
|
damian_rudnik
|
4
|
2021-01-10 15:02
|
|
Czy wy nie rozumiecie ze takich obrotów nie robi ulica?!?!?
|
doswiadczonyinwestoor
|
11
|
2021-01-10 15:01
|
|
Rudnik dalej swoje troll bez zycia
|
~ObserwatoR
|
1
|
2021-01-10 15:01
|
|
ej no widłowy...
|
~jaa
|
6
|
2021-01-10 14:48
|
|
Kijem tego nie dotknę
|
~Janko
|
1
|
2021-01-10 14:48
|
|
Witam akcjonariuszy posiadam spory pakiet !
|
~Boro
|
11
|
2021-01-10 14:47
|
|
szalona hossa
|
~marekfresco
|
10
|
2021-01-10 14:45
|
|
Mocne nazwiska w rn! dzieki temu sa wzrosty
|
bartlomiej020
|
10
|
2021-01-10 14:45
|