Forum giełdowe spółki PARCEL TECHNIK

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Parcel - ale cisza na papierze a paier lubi cisze :) ~Jox 1 2016-02-09 10:30
czemu nikt nie kupuje smiecia za 35 gr? ~jason 8 2016-02-05 23:26
Nowa emisja - Przejecie dwoch spolek + Lock up na serie C ~Rada 24 2016-02-05 23:08
Do leszcza - daj PKC !!! Boisz sie ? ~Rada 8 2016-02-03 17:53
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum gruba ryba manieks1000 1 2016-02-02 11:35
no wyrzucajcie po ,28 gr bo.. ~zbieracz 8 2016-01-31 22:33
Parcel pakiet na dłuższy czas ~Jox 2 2016-01-29 12:10
Warto obserwować: Startup Poland ~eo 1 2016-01-28 15:54
Andrzej Zając Tweet Zarys skrytkomatu Parcel Technik 12.01.2016 ~eo 16 2016-01-28 14:49
czemu tu nie ma normalnych zlecen na k lub s? ~what 1 2016-01-28 10:05
przepraszam - czy to warzywniak? ~what 6 2016-01-27 21:45
co z tymi co kupili za 45 gr ~what 3 2016-01-27 21:41
PARCEL TECHNIK zapowiedział emisję akcji na akwizycje ~head 2 2016-01-25 16:15
Boomerang Wszystkie transakcje. Wolumeny przy kursie 0,04, 0,05. ~g 7 2016-01-23 07:52
Właśnie wróciliśmy z Omanu, Boomerang ~b o 4 2016-01-22 18:58
zbrakło sypaczowi? ~zbieracz 2 2016-01-22 18:47
0,27 gr !! ~polak 9 2016-01-21 18:32
eo ile masz jeszcze kilo do opchnięcia? ~Rodyjski 7 2016-01-21 18:25
Kiedy kolejna faza dalszych wzrostów? ~Jox 12 2016-01-21 15:07
kto i czemu tak zanizyl kurs? ~jason 3 2016-01-20 17:47
jestesmy na ciaglych!!!! ~jason 3 2016-01-15 15:33
Okazyjne dobieranie Parcel ~Jox 12 2016-01-15 11:12
Druga rocznica debiutu Boomerang SA (po zm. Parcel Technik), -> Veniti ~eo 2 2016-01-11 15:16
Parcel Technik Raport kwartalny za IV kw 2014 - 13 lutego 2015 ~eo 4 2016-01-09 22:17
800 panda-styled recycling bins appear in Shanghai. Por. wiewiorka.pl ~eo 1 2016-01-08 18:26
4.01.2016 Nowa strategia MidVen a perspektywy Parcel Tecnik. ~eo 8 2016-01-08 17:11
Inqubit Polska partner konferencji launchpad.pl partnerzy dla start-upów ~eo 1 2016-01-05 22:31
Nigeria NIPOST’s Parcel Shops to Boost e-Commerce Purchases ~eo 4 2016-01-04 17:14
Pytanie: co się dzieje z Cerromachin? Zniknął ze strony Parcel Technik. ~eo 6 2016-01-04 16:27
InPost / Aramex plans new innovative parcel locker system in Dubai ~eo 3 2016-01-04 16:10
[x]
PARCELTEC -1,39% 0,56 2022-02-15 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.