Forum giełdowe spółki PARCEL TECHNIK

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Stooq: Andrzej Zając, Midven: Parcel Technik to bardzo ciekawa spółka. ~eo 1 2017-02-15 12:04
Hossa na gpw i nc a to gooowno spada albo stoi w miejscu ~paczucha 4 2017-02-14 09:03
Parcel Technik - kurs zbyt wysoki. Zalecam rozwagę. Możliwa podaż ~eo 16 2017-02-13 18:37
Parcel Technik Umowa z Salwix Autoryzowanym doradcą.8.02.2017. ~eo 3 2017-02-10 13:10
Ciekawa firma Malow Producent mebli metalowych (nie dot. Parcel Technik) ~eo 2 2017-02-03 20:22
Parcel Technik First mobile parcel machine for Warsaw students productio ~eo 1 2017-02-02 19:51
Do potężnych wzrostów potrzebną są tu 2 rzeczy ~paczucha 7 2017-02-02 17:10
Andrzej Zając Prezes Parcel Technik kontroluje produkcję skrytkomatów ~eo 1 2017-02-01 22:23
Parcel zaraz powinien być główny parkiet więc potencjał na dalszy wzrost ~Jox 8 2017-01-30 11:53
parcel w pierwszej polowie planuje 2-3 mln zysku ~jason 2 2017-01-25 12:43
trochę pożarło i zdechło ~paczucha 10 2017-01-25 09:29
sprzedam 1111szt ~sprzedam 2 2017-01-23 19:36
Our Man in Havana: p. RSz gotowy do pracy we Frankfurcie 17.01.2017 ~eo 1 2017-01-17 13:51
Nieco słabnie podaż. Popyt na poziomie 0,33. ~eo 18 2017-01-16 13:15
dziekuje ~miecio 2 2017-01-13 16:53
filmik ~akcjonariusz 3 2017-01-12 12:03
kiedy wchodzimy na głowny? ~miecio 4 2017-01-10 21:33
Markiewicz Zając nie planujemy emisji szukamy kapitału jv na tym etapie ~eo 2 2017-01-08 10:46
Skrytkomaty płyną do portu w Ashdod, montaż 7-10 stycznia 2017 ~eo 4 2017-01-07 12:18
Fakt.pl Przesyłka z USA i Chin do odbioru w automacie - nic nowego ~eo 5 2017-01-05 21:49
Parcelik dziś +9% a jak jutro? ~Jox 4 2017-01-03 21:25
Parcel Technik Aktualności na stronie www 27 XII 2016 Nihil novi ~eo 9 2017-01-03 18:47
Parcel w nowym roku x4 da rade? :) do 38 :) ~Jox 4 2017-01-02 12:01
Wszystkiego najlepszego na 2017r. ~Roman 1 2016-12-31 16:17
Powielanie informacji już znanych: wnp.pl i radio ~eo 1 2016-12-30 11:38
Kurs 10 zł ~Roman 6 2016-12-29 14:14
to sie coś dzieje ~parcelfan 1 2016-12-29 09:59
Parcelik dziś +16% ile jutro? ~Jox 7 2016-12-29 09:44
Parcelik dziś +11% jutro powtórka? ~Jox 10 2016-12-29 08:43
emisja ciekawego dla kogo i po ile ~polak 5 2016-12-28 13:06
[x]
PARCELTEC -1,39% 0,56 2022-02-15 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.