od kilku dni brak transakcji,
totalne zero na K, wszystkie zlecenia od animatora sądząc po czasach wystawienia, a na S już to inaczej wygląda.
co się zacieło, raczej nie maszyna na paczki bo ona jeszcze nie pracuje.
czemu nikt nie chce kupować akcji tej perełki?