|
tutaj musi byc i bedzie pompa.
|
~jason
|
4
|
2017-07-20 15:11
|
|
+33% Parcel wczoraj a jak będzie dziś?
|
~Jox
|
5
|
2017-07-20 09:02
|
|
Parcel Technik 18.07.2017 do obrotu na NC wchodzi 2.750.747 akcji ser B
|
~eo
|
8
|
2017-07-18 15:30
|
|
za kilka tysi mozna zrobic cud.
|
~jason
|
1
|
2017-07-11 11:58
|
|
pacel dla chcacych zarobic
|
~jason
|
1
|
2017-07-11 10:24
|
|
parcelus rusza
|
~jason
|
1
|
2017-07-11 10:12
|
|
lecimy na 20 zł
|
~jason
|
3
|
2017-07-11 10:05
|
|
Izrael światowym liderem e-commerce: 95% (czy Exelot nie/ wybierze PTE?)
|
~eo
|
3
|
2017-07-07 10:45
|
|
papier nidowartosciowany!!!
|
~jason
|
2
|
2017-07-06 10:30
|
|
ciekawostka
|
~jason
|
2
|
2017-07-05 10:32
|
|
Andrzej Zając Midven powołał Grzegorza Salachnę do RN Parcel - Brawo.
|
~eo
|
2
|
2017-07-04 08:19
|
|
Kiedy Andrzej Zając się wkurzy i wyrzuci Rafała Markiewicza?
|
~eo
|
5
|
2017-07-03 15:57
|
|
jestesmy na ciaglych , wiec rakieta!!!!
|
~jason
|
1
|
2017-07-03 13:05
|
|
30.06.2017 GPW wprowadza do obrotu 2.750.747 akcji ser. B Parcel Technik
|
~eo
|
2
|
2017-07-03 13:00
|
|
Dzisiaj WZ -a na nim zatwierdzenie kolejnych emisji.. i pozostanie na NC
|
~Adam
|
3
|
2017-06-30 17:02
|
|
jest pompa 2% na plus
|
~jason
|
3
|
2017-06-30 11:51
|
|
Andrzej Zając Twitter: PTE w segmencie NC Base Wkrótce notownia ciągłe
|
~eo
|
3
|
2017-06-29 23:03
|
|
do wiernych akcjonariuszy
|
~parcelfan
|
2
|
2017-06-29 22:36
|
|
Midven chce nabyć 22,75% akcji spółki z NC. Nie dotyczy PTE
|
~eo
|
2
|
2017-06-27 21:44
|
|
ponad rok kiszonki!!!!
|
~jason
|
3
|
2017-06-27 20:28
|
|
Andrzej Zając Midven Parcel Technik 12.06.2017.
|
~eo
|
2
|
2017-06-20 13:30
|
|
pytanie za 100 punktów.
|
~jason
|
1
|
2017-06-14 09:53
|
|
niedlugo parcel idzie w slady boomerang
|
~jason
|
4
|
2017-06-10 19:02
|
|
jest raport ponad 640 tysi zysku!!!
|
~jason
|
3
|
2017-06-04 12:22
|
|
czytaliscie?
|
~jason
|
5
|
2017-06-01 00:43
|
|
Emisja 2,5 mln akcji po 2,00 zł za nową ser. D Czy za 4,28 starych 1 pp?
|
~eo
|
1
|
2017-05-31 23:22
|
|
PARCEL TECHNIK chce z emisji akcji pozyskać 5 mln zł
|
~head
|
1
|
2017-05-30 13:24
|
|
SOBIE DRUKNĄŁ ZA DARMOSZKĘ A INNI MAJĄ PŁACIĆ?
|
~paczucha
|
1
|
2017-05-29 09:13
|
|
PARCEL TECHNIK idzie po dofinansowanie na budowę sieci w 3 województwach
|
~head
|
2
|
2017-05-24 09:13
|
|
Parcel Technik 1Q2017 wiemy nieco więcej. Exelot, nie Excelot, Prezesie.
|
~eo
|
2
|
2017-05-15 21:15
|