Forum giełdowe spółki PARCEL TECHNIK

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
tutaj musi byc i bedzie pompa. ~jason 4 2017-07-20 15:11
+33% Parcel wczoraj a jak będzie dziś? ~Jox 5 2017-07-20 09:02
Parcel Technik 18.07.2017 do obrotu na NC wchodzi 2.750.747 akcji ser B ~eo 8 2017-07-18 15:30
za kilka tysi mozna zrobic cud. ~jason 1 2017-07-11 11:58
pacel dla chcacych zarobic ~jason 1 2017-07-11 10:24
parcelus rusza ~jason 1 2017-07-11 10:12
lecimy na 20 zł ~jason 3 2017-07-11 10:05
Izrael światowym liderem e-commerce: 95% (czy Exelot nie/ wybierze PTE?) ~eo 3 2017-07-07 10:45
papier nidowartosciowany!!! ~jason 2 2017-07-06 10:30
ciekawostka ~jason 2 2017-07-05 10:32
Andrzej Zając Midven powołał Grzegorza Salachnę do RN Parcel - Brawo. ~eo 2 2017-07-04 08:19
Kiedy Andrzej Zając się wkurzy i wyrzuci Rafała Markiewicza? ~eo 5 2017-07-03 15:57
jestesmy na ciaglych , wiec rakieta!!!! ~jason 1 2017-07-03 13:05
30.06.2017 GPW wprowadza do obrotu 2.750.747 akcji ser. B Parcel Technik ~eo 2 2017-07-03 13:00
Dzisiaj WZ -a na nim zatwierdzenie kolejnych emisji.. i pozostanie na NC ~Adam 3 2017-06-30 17:02
jest pompa 2% na plus ~jason 3 2017-06-30 11:51
Andrzej Zając Twitter: PTE w segmencie NC Base Wkrótce notownia ciągłe ~eo 3 2017-06-29 23:03
do wiernych akcjonariuszy ~parcelfan 2 2017-06-29 22:36
Midven chce nabyć 22,75% akcji spółki z NC. Nie dotyczy PTE ~eo 2 2017-06-27 21:44
ponad rok kiszonki!!!! ~jason 3 2017-06-27 20:28
Andrzej Zając Midven Parcel Technik 12.06.2017. ~eo 2 2017-06-20 13:30
pytanie za 100 punktów. ~jason 1 2017-06-14 09:53
niedlugo parcel idzie w slady boomerang ~jason 4 2017-06-10 19:02
jest raport ponad 640 tysi zysku!!! ~jason 3 2017-06-04 12:22
czytaliscie? ~jason 5 2017-06-01 00:43
Emisja 2,5 mln akcji po 2,00 zł za nową ser. D Czy za 4,28 starych 1 pp? ~eo 1 2017-05-31 23:22
PARCEL TECHNIK chce z emisji akcji pozyskać 5 mln zł ~head 1 2017-05-30 13:24
SOBIE DRUKNĄŁ ZA DARMOSZKĘ A INNI MAJĄ PŁACIĆ? ~paczucha 1 2017-05-29 09:13
PARCEL TECHNIK idzie po dofinansowanie na budowę sieci w 3 województwach ~head 2 2017-05-24 09:13
Parcel Technik 1Q2017 wiemy nieco więcej. Exelot, nie Excelot, Prezesie. ~eo 2 2017-05-15 21:15
[x]
PARCELTEC -1,39% 0,56 2022-02-15 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.