Forum giełdowe spółki PARCEL TECHNIK

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Emil Cybulski, dyrektor zarządz. w Solid Security, powołany do RN Parcel ~eo 1 2017-10-09 23:22
Parcel Technik dwa lata bez umów Midven Andrzej Zając wtopił tak jak My. ~eo 5 2017-10-03 09:49
2.10.2017 Andrzej Zając rezygnacja z Rady Nadzorczej Parcel Technik ~eo 1 2017-10-02 18:48
boomerang drozszy niz parcel. ~jason 1 2017-10-02 10:04
PARCEL TECHNIK - Dokument informacyjny (seria B) 2017-07-04 ~eo 1 2017-10-02 08:28
czy nikogo nie rusza umowa 2 mln? ~jason 5 2017-09-26 19:14
parcel , powoli wzbija sie w wyzyny ~jason 2 2017-09-25 11:41
22.09.2019 Parcel Technik Umowa 2 mln zł Termin realizacji 31.01.2018 ~eo 4 2017-09-25 09:51
Parcel Technik do 30.09.2017 odbiór dokumentów prospekt emisyjny itp ~eo 2 2017-09-22 21:55
Twitter - Rafał Markiewicz ~Carington83 5 2017-09-22 21:41
Salwix Czarna seria: Biomax Hetan Hyperion Inventi Stark Parcel Technik? ~eo 1 2017-09-14 21:57
Iran rynek otwierający się na świat Bydgoszcz 19.09.2017 Parcel Technik? ~eo 1 2017-09-07 20:13
Parcel Technik Mobile parcel machine na Expo 2017 Astana Kazakhstan ~eo 6 2017-09-07 08:44
Andrzej Zając Rafał Markiewicz Parcel Technik Expo Astana Prezydent Duda ~eo 1 2017-09-06 18:23
Forum w Astanie ~Carington83 2 2017-09-06 17:58
a bylismy juz po 10 zł ~jason 1 2017-09-04 11:15
Parcel Technik czy będzie emisja po nominale 2,00 zł ? Jak to wygląda? ~eo 1 2017-09-01 19:17
jak z tego śmiecia wyjść !!! ~lapi 3 2017-08-31 15:00
dlaczego nie ma zainteresowania i nikt tego nie kupuje? ~jason 6 2017-08-28 09:47
czyzby jakis inwestor? ~jason 1 2017-08-22 12:34
niedlugo parcel po min 10 zl, ~jason 2 2017-08-18 10:57
kilka tys i mamy widelki ~jason 3 2017-08-18 10:56
Parcel Technik Tak ten raport powinien niepokoić Midven Andrzeja Zająca ~eo 1 2017-08-12 12:53
raport -żenada ~polak 1 2017-08-12 11:58
w krotce znowu fixy ~polak 4 2017-08-11 15:57
kto objoł mowe akcje? ~jason 1 2017-08-08 11:33
zero popytu ~polak 1 2017-08-03 08:54
a gdzie naganinie ~polak 2 2017-07-29 13:08
za niedlugo glowny parkiet. ~jason 3 2017-07-26 14:52
uff 5 zł utrzymane ~polak 1 2017-07-21 17:43
[x]
PARCELTEC -1,39% 0,56 2022-02-15 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.