Forum giełdowe spółki ONESANO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Xi z emisji już pięknie utopieni w szambie ~Xxxx 2 2026-03-17 14:00
Piękna kompromitacja pajców ~Xxxx 2 2026-03-16 14:17
Wybicie z konsolidacji górą czy dołem.. ~987 16 2026-03-15 15:32
I znowu ~Kiler 1 2026-03-15 14:26
Kto sprzedaje akcje po 60 jgroszy? Komu to sie opłaca? ~Ciekawy 6 2026-03-13 23:17
Co to się odwaliło na borku w ostatniej godzinie ? ~xxxx 3 2026-03-13 20:44
Skotek ~DZIK 1 2026-03-13 16:22
I co teraz ~Kiler 1 2026-03-13 08:58
Romuś Romuś sprawa się rypła ~Kiler 10 2026-03-12 16:28
NO TO NA ŚWIĘTA JESTEŚMY ZAROBIENI... ~Basia111 8 2026-03-12 14:26
Będzie przejecie ~Notak 6 2026-03-12 09:18
1 grosz tam zmierzacie i wspomnicie moje słowa ~xxxx 2 2026-03-11 17:40
Dzisiaj ~Kiler 3 2026-03-11 11:56
Znowu to zrobią ~Grzegorz 1 2026-03-10 17:06
Chyba jest już tanio. I CO Z TEGO? ~Szambonurek 1 2026-03-10 13:57
Hossa ~765 18 2026-03-09 13:42
Pamiętajcie, oni znowu ~Grzegorz 4 2026-03-09 09:12
Nik ~diego 1 2026-03-05 16:42
Czy to ~Kiler 3 2026-03-05 15:33
Nafali jednak nie pojawi się na forum ~Xxxx 4 2026-03-02 14:30
Uwaga na wzrost ~Kiler 4 2026-02-27 15:10
Kto ucieknie na tej podbitce wygra życie. ~Zaraz 7 2026-02-25 22:12
Forum rozgrzane do czerwoności ~WaszZbawca 5 2026-02-25 14:08
5045 młot w 20 letniej spadkowej historii gniota buhahaha ~xxxx 5 2026-02-24 22:25
Ciekawe kiedy nafali puszczą ci zwieracze ~Xxxx 3 2026-02-24 15:55
Trzeba skończyć z tym dziadowaniem .... ~Basia111 16 2026-02-24 15:16
Nieuniknione ~Jan 14 2026-02-24 11:20
Czyli dalej WTOPA !!! ~Basia111 4 2026-02-23 16:13
Obserwujcie dalej ~Grzegorz 2 2026-02-23 13:29
Co to kiler kupuje ~Kiler 1 2026-02-23 12:03
[x]
ONESANO 2,37% 0,60 2026-06-26 12:17:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.