| Xi z emisji już pięknie utopieni w szambie | ~Xxxx | 2 | 2026-03-17 14:00 |
| Piękna kompromitacja pajców | ~Xxxx | 2 | 2026-03-16 14:17 |
| Wybicie z konsolidacji górą czy dołem.. | ~987 | 16 | 2026-03-15 15:32 |
| I znowu | ~Kiler | 1 | 2026-03-15 14:26 |
| Kto sprzedaje akcje po 60 jgroszy? Komu to sie opłaca? | ~Ciekawy | 6 | 2026-03-13 23:17 |
| Co to się odwaliło na borku w ostatniej godzinie ? | ~xxxx | 3 | 2026-03-13 20:44 |
| Skotek | ~DZIK | 1 | 2026-03-13 16:22 |
| I co teraz | ~Kiler | 1 | 2026-03-13 08:58 |
| Romuś Romuś sprawa się rypła | ~Kiler | 10 | 2026-03-12 16:28 |
| NO TO NA ŚWIĘTA JESTEŚMY ZAROBIENI... | ~Basia111 | 8 | 2026-03-12 14:26 |
| Będzie przejecie | ~Notak | 6 | 2026-03-12 09:18 |
| 1 grosz tam zmierzacie i wspomnicie moje słowa | ~xxxx | 2 | 2026-03-11 17:40 |
| Dzisiaj | ~Kiler | 3 | 2026-03-11 11:56 |
| Znowu to zrobią | ~Grzegorz | 1 | 2026-03-10 17:06 |
| Chyba jest już tanio. I CO Z TEGO? | ~Szambonurek | 1 | 2026-03-10 13:57 |
| Hossa | ~765 | 18 | 2026-03-09 13:42 |
| Pamiętajcie, oni znowu | ~Grzegorz | 4 | 2026-03-09 09:12 |
| Nik | ~diego | 1 | 2026-03-05 16:42 |
| Czy to | ~Kiler | 3 | 2026-03-05 15:33 |
| Nafali jednak nie pojawi się na forum | ~Xxxx | 4 | 2026-03-02 14:30 |
| Uwaga na wzrost | ~Kiler | 4 | 2026-02-27 15:10 |
| Kto ucieknie na tej podbitce wygra życie. | ~Zaraz | 7 | 2026-02-25 22:12 |
| Forum rozgrzane do czerwoności | ~WaszZbawca | 5 | 2026-02-25 14:08 |
| 5045 młot w 20 letniej spadkowej historii gniota buhahaha | ~xxxx | 5 | 2026-02-24 22:25 |
| Ciekawe kiedy nafali puszczą ci zwieracze | ~Xxxx | 3 | 2026-02-24 15:55 |
| Trzeba skończyć z tym dziadowaniem .... | ~Basia111 | 16 | 2026-02-24 15:16 |
| Nieuniknione | ~Jan | 14 | 2026-02-24 11:20 |
| Czyli dalej WTOPA !!! | ~Basia111 | 4 | 2026-02-23 16:13 |
| Obserwujcie dalej | ~Grzegorz | 2 | 2026-02-23 13:29 |
| Co to kiler kupuje | ~Kiler | 1 | 2026-02-23 12:03 |