| Dzisiaj już | ~Grzegorz | 2 | 2026-05-22 14:47 |
| Zalecam obserwację | ~Grzegorz | 6 | 2026-05-20 14:09 |
| Jeżeli chodzi o ryzyko utraty płynności finansowej | ~765 | 12 | 2026-05-19 08:20 |
| Wyniki 1Q2026 | ~Weteran | 8 | 2026-05-18 15:16 |
| Karkosik , patron męczenników | ~Xxxx | 6 | 2026-05-15 17:22 |
| I jak tam wasz trend wzrostowy ? | ~xxxx | 5 | 2026-05-14 22:51 |
| Czy dzisiaj będzie futro | ~Roman | 3 | 2026-05-14 15:38 |
| Koń by się uśmiał | ~Roman | 3 | 2026-05-13 17:14 |
| Czy Hornet – Polskie Drony wejdzie na giełdę? | ~Wartoanalizować | 2 | 2026-05-13 11:57 |
| Trend wzrostowy hahaha | ~Xxxx | 8 | 2026-05-12 16:58 |
| Szaleństwo zakupów szykuje się | ~Grzegorz | 1 | 2026-05-11 14:52 |
| Wiecie co będzie 14 maja w czwartek | ~Roman | 1 | 2026-05-11 14:25 |
| Widać nie doczekam się | ~Grzegorz | 3 | 2026-05-06 20:13 |
| Kolejka chętnych do | ~Grzegorz | 7 | 2026-05-06 01:35 |
| Szaleństwo zakupów akcji | ~Grzegorz | 5 | 2026-04-30 18:24 |
| ciutke niech spadnie i pozbiera sie walor | ~gracz | 13 | 2026-04-29 12:16 |
| Było futro i po futrze | ~Ramek-Tamek-Atomek | 5 | 2026-04-28 20:22 |
| Przyszły tydzień i ryjecie w nowym dnie | ~xxxx | 13 | 2026-04-27 13:12 |
| A jutro będzie futro | ~Ramek-Tamek-Atomek | 7 | 2026-04-27 10:50 |
| No to lecim na szczecin | ~Spekulant | 23 | 2026-04-27 10:47 |
| Ładne otwarcie może będzie | ~Zobaczymy | 1 | 2026-04-27 08:50 |
| Jeśli na przestrzeni następnych 2-3 tygodni kurs przebije poziom 1zł | ~nafali | 17 | 2026-04-25 20:33 |
| Podobno odkryli antymaterię | ~Koń | 2 | 2026-04-24 19:46 |
| Obstawiamy poziom następnego dołka | ~Xxxx | 4 | 2026-04-24 18:24 |
| Wywiad 30.01.2025 Pani Prezes powiedziała !!! | ~Basia111 | 4 | 2026-04-24 16:01 |
| Przeszły Was dreszcze | ~Youtube | 1 | 2026-04-23 16:44 |
| No i znowu po | ~Grzegorz | 6 | 2026-04-23 15:15 |
| I znowu | ~Gniot | 3 | 2026-04-22 17:09 |
| Ciekawe czy dziś ktoś | ~Grzegorz | 4 | 2026-04-21 16:16 |
| Kto ucieknie na podbitce wygra życie. | ~Zaraz | 21 | 2026-04-21 14:46 |