Forum giełdowe spółki ONESANO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Dzisiaj już ~Grzegorz 2 2026-05-22 14:47
Zalecam obserwację ~Grzegorz 6 2026-05-20 14:09
Jeżeli chodzi o ryzyko utraty płynności finansowej ~765 12 2026-05-19 08:20
Wyniki 1Q2026 ~Weteran 8 2026-05-18 15:16
Karkosik , patron męczenników ~Xxxx 6 2026-05-15 17:22
I jak tam wasz trend wzrostowy ? ~xxxx 5 2026-05-14 22:51
Czy dzisiaj będzie futro ~Roman 3 2026-05-14 15:38
Koń by się uśmiał ~Roman 3 2026-05-13 17:14
Czy Hornet – Polskie Drony wejdzie na giełdę? ~Wartoanalizować 2 2026-05-13 11:57
Trend wzrostowy hahaha ~Xxxx 8 2026-05-12 16:58
Szaleństwo zakupów szykuje się ~Grzegorz 1 2026-05-11 14:52
Wiecie co będzie 14 maja w czwartek ~Roman 1 2026-05-11 14:25
Widać nie doczekam się ~Grzegorz 3 2026-05-06 20:13
Kolejka chętnych do ~Grzegorz 7 2026-05-06 01:35
Szaleństwo zakupów akcji ~Grzegorz 5 2026-04-30 18:24
ciutke niech spadnie i pozbiera sie walor ~gracz 13 2026-04-29 12:16
Było futro i po futrze ~Ramek-Tamek-Atomek 5 2026-04-28 20:22
Przyszły tydzień i ryjecie w nowym dnie ~xxxx 13 2026-04-27 13:12
A jutro będzie futro ~Ramek-Tamek-Atomek 7 2026-04-27 10:50
No to lecim na szczecin ~Spekulant 23 2026-04-27 10:47
Ładne otwarcie może będzie ~Zobaczymy 1 2026-04-27 08:50
Jeśli na przestrzeni następnych 2-3 tygodni kurs przebije poziom 1zł ~nafali 17 2026-04-25 20:33
Podobno odkryli antymaterię ~Koń 2 2026-04-24 19:46
Obstawiamy poziom następnego dołka ~Xxxx 4 2026-04-24 18:24
Wywiad 30.01.2025 Pani Prezes powiedziała !!! ~Basia111 4 2026-04-24 16:01
Przeszły Was dreszcze ~Youtube 1 2026-04-23 16:44
No i znowu po ~Grzegorz 6 2026-04-23 15:15
I znowu ~Gniot 3 2026-04-22 17:09
Ciekawe czy dziś ktoś ~Grzegorz 4 2026-04-21 16:16
Kto ucieknie na podbitce wygra życie. ~Zaraz 21 2026-04-21 14:46
[x]
ONESANO 2,37% 0,60 2026-06-26 12:17:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.