Forum giełdowe spółki ONE SOLUTION SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Sami jesteście nie lepsi ! Grubas sprzedaje zle przestał sprzedac tez ~maniek 1 2022-02-04 11:45
I co słabeusze sami prosicie się o kłopoty.... po co sprzedajcie ? ~maniek 1 2022-02-04 11:43
Jak Uważacie końcówka zielona czy nie?????? ~piszpanjan 2 2022-02-04 10:29
82 gr będzie tłuczone dzisiaj ~Czara 1 2022-02-04 10:22
Zobaczycie na dniach espi ~analyst77 4 2022-02-04 10:07
Szykować się na dwucofrową ZIELEŃ ~Francuz 2 2022-02-04 09:58
Tu 20% na + mogą zrobić w 5 minut! Warto brać na dołku! ~Investor 2 2022-02-04 09:34
Koniec sesji 0,50zł, czy niżej? 0,45zł? ~lucky 3 2022-02-04 09:31
Zbieranko zbieranko 1 zl dzis ~Greg 1 2022-02-04 09:18
Po takich spadkach dziś odbicie ~MK 4 2022-02-04 09:13
Nawet openfinance i ursus w upadłości odbijają 20%+ ~Frazesik 2 2022-02-04 08:38
TERMOEXPORT ! WIDZIELI ! zaraz mega wyniki. ~iop 3 2022-02-04 08:23
Czerwony piątek 50 gr ~Hej 1 2022-02-04 08:09
to nisko koszyczki ustawilem i czekam ~voutrin 2 2022-02-04 07:44
Tyle jest fajnych sprawdzonych spółek na giełdzie a wy wrażeń ~Żałosne 7 2022-02-04 04:45
Panowie godziwa cena to 60 gr wycena 10 mln ~Takaprawda 6 2022-02-04 04:44
Od debiutu wolumen to 9.463.290 szt. Wszystkich akcji 15.600.000 szt. ~obserwatorONE 2 2022-02-04 00:17
A jakie były wpisy na forum pare dni temu. ~piszpanjan 2 2022-02-03 22:36
Termoexport SA, minimalizacja kosztów ogrzewania.!!! PERŁA.! ~iop 1 2022-02-03 22:35
FREE FLOAT 100 % .! nigdy nie widziałem takiego syfa.! ~UWAGA 2 2022-02-03 21:34
Lock-up do... 31.12.2021 hahaha a to dobre ~janusz 11 2022-02-03 21:32
Pozew ~Ja 8 2022-02-03 21:27
MYŚLCIE! ~Akcjonariusz 5 2022-02-03 21:15
po ile siedzicie ~piszpanjan 3 2022-02-03 20:40
INFRAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ~dwieSZPADYzNEVADY 2 2022-02-03 20:29
jutro sie kupi ~voutrin 1 2022-02-03 20:14
pięknie ubrali leszcza :))))))))))))))))) ~max 2 2022-02-03 19:55
Wg moich obliczeń od jutra powinna nastąpić ~trader 4 2022-02-03 19:46
Wierzytelność ma się dobrze w POLSCE ~piszpanjan 2 2022-02-03 19:26
Ponaganiajcie nadal jeszcze po innych forach... ~StaryBaca 1 2022-02-03 19:23
[x]
1SOLUTION -0,22% 0,09 2026-06-26 15:37:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.