|
Sami jesteście nie lepsi ! Grubas sprzedaje zle przestał sprzedac tez
|
~maniek
|
1
|
2022-02-04 11:45
|
|
I co słabeusze sami prosicie się o kłopoty.... po co sprzedajcie ?
|
~maniek
|
1
|
2022-02-04 11:43
|
|
Jak Uważacie końcówka zielona czy nie??????
|
~piszpanjan
|
2
|
2022-02-04 10:29
|
|
82 gr będzie tłuczone dzisiaj
|
~Czara
|
1
|
2022-02-04 10:22
|
|
Zobaczycie na dniach espi
|
~analyst77
|
4
|
2022-02-04 10:07
|
|
Szykować się na dwucofrową ZIELEŃ
|
~Francuz
|
2
|
2022-02-04 09:58
|
|
Tu 20% na + mogą zrobić w 5 minut! Warto brać na dołku!
|
~Investor
|
2
|
2022-02-04 09:34
|
|
Koniec sesji 0,50zł, czy niżej? 0,45zł?
|
~lucky
|
3
|
2022-02-04 09:31
|
|
Zbieranko zbieranko 1 zl dzis
|
~Greg
|
1
|
2022-02-04 09:18
|
|
Po takich spadkach dziś odbicie
|
~MK
|
4
|
2022-02-04 09:13
|
|
Nawet openfinance i ursus w upadłości odbijają 20%+
|
~Frazesik
|
2
|
2022-02-04 08:38
|
|
TERMOEXPORT ! WIDZIELI ! zaraz mega wyniki.
|
~iop
|
3
|
2022-02-04 08:23
|
|
Czerwony piątek 50 gr
|
~Hej
|
1
|
2022-02-04 08:09
|
|
to nisko koszyczki ustawilem i czekam
|
~voutrin
|
2
|
2022-02-04 07:44
|
|
Tyle jest fajnych sprawdzonych spółek na giełdzie a wy wrażeń
|
~Żałosne
|
7
|
2022-02-04 04:45
|
|
Panowie godziwa cena to 60 gr wycena 10 mln
|
~Takaprawda
|
6
|
2022-02-04 04:44
|
|
Od debiutu wolumen to 9.463.290 szt. Wszystkich akcji 15.600.000 szt.
|
~obserwatorONE
|
2
|
2022-02-04 00:17
|
|
A jakie były wpisy na forum pare dni temu.
|
~piszpanjan
|
2
|
2022-02-03 22:36
|
|
Termoexport SA, minimalizacja kosztów ogrzewania.!!! PERŁA.!
|
~iop
|
1
|
2022-02-03 22:35
|
|
FREE FLOAT 100 % .! nigdy nie widziałem takiego syfa.!
|
~UWAGA
|
2
|
2022-02-03 21:34
|
|
Lock-up do... 31.12.2021 hahaha a to dobre
|
~janusz
|
11
|
2022-02-03 21:32
|
|
Pozew
|
~Ja
|
8
|
2022-02-03 21:27
|
|
MYŚLCIE!
|
~Akcjonariusz
|
5
|
2022-02-03 21:15
|
|
po ile siedzicie
|
~piszpanjan
|
3
|
2022-02-03 20:40
|
|
INFRAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
|
~dwieSZPADYzNEVADY
|
2
|
2022-02-03 20:29
|
|
jutro sie kupi
|
~voutrin
|
1
|
2022-02-03 20:14
|
|
pięknie ubrali leszcza :)))))))))))))))))
|
~max
|
2
|
2022-02-03 19:55
|
|
Wg moich obliczeń od jutra powinna nastąpić
|
~trader
|
4
|
2022-02-03 19:46
|
|
Wierzytelność ma się dobrze w POLSCE
|
~piszpanjan
|
2
|
2022-02-03 19:26
|
|
Ponaganiajcie nadal jeszcze po innych forach...
|
~StaryBaca
|
1
|
2022-02-03 19:23
|