Forum giełdowe spółki ONE SOLUTION SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
kiedy dolek do odbicia ~piszpanjan 1 2022-02-03 19:07
KNF PROKURATURA SĄD ~wydymany 2 2022-02-03 18:51
JUTRO ..................30 ....................GROSZY .... ~prawda 2 2022-02-03 18:44
Zastanawia mnie jedno ~piszpanjan 7 2022-02-03 17:56
Jedziemy niżej.... ~Pusciły 8 2022-02-03 17:26
BAZA ~piszpanjan 2 2022-02-03 17:24
No i puścił ja p-le ~kizo89 3 2022-02-03 17:12
szok ale ubrali gościa po 0,7770 ~voutrin 6 2022-02-03 17:09
Jutro dzień testu ~piszpanjan 1 2022-02-03 16:52
Ubieranie jak żadne Perpetum Mobile ~Majstersztyk 1 2022-02-03 16:50
Macie kolejne widły. Dalej już jest 0.75... ~obserwatorONE 2 2022-02-03 16:49
Jak usiądzie na gnojnych widłach i puści to poleci na 0,75 zł ~franc 2 2022-02-03 16:47
Siedzi....Gnojne zaliczone ~Pasterz 3 2022-02-03 16:47
Jutro rano będą ciągnąć nogę na północ czy na południe? ~Czara 1 2022-02-03 16:15
Jaka przyszłość? ~Debiutant 5 2022-02-03 16:00
Pociag jutro odjezdza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~Julus 11 2022-02-03 15:48
Widzieliście ich siedzibę.! TO ŻART JAKIŚ ? CZY CO ? ~UWAGA 6 2022-02-03 15:44
Spółka wyznacza trendy ~Hahaszek 1 2022-02-03 15:44
----30 gr tam kupujemy ~Jonhy 1 2022-02-03 15:43
Będzie dobrze ~piszpanjan 2 2022-02-03 15:13
Obroty lepsze niż na głównej ~piszpanjan 1 2022-02-03 14:29
ja na razie spadam , kasę trzeba robić ~george 8 2022-02-03 14:27
kiedy dolek do odbicia ~piszpanjan 3 2022-02-03 14:24
Jak Jutro???? ~piszpanjan 2 2022-02-03 14:17
Widły mieliście o 14:08 - krótkie.Decydujcie, co robić przy minus 21%. ~obserwatorONE 1 2022-02-03 14:15
dobry moment na wejscie ~insider 1 2022-02-03 14:14
Widłowy na dolnych !!!! ~kizo89 2 2022-02-03 13:31
Prezesie złóż oświadczenie dlaczego kapitalizacja spółki spada ? ~kizo89 3 2022-02-03 13:20
po ile wisicie ~piszpanjan 2 2022-02-03 13:09
Zaraz dzida na północ!!! Zapiąć pasy ~Spekulant 4 2022-02-03 12:59
[x]
1SOLUTION -0,22% 0,09 2026-06-26 15:37:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.