Forum giełdowe spółki ONE SOLUTION SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ff tylko 19 procent będzie up up ~Jonhy 1 2022-02-04 17:33
Karki zrobili podbitkę i cofka na 0,50 groni ~misiu 3 2022-02-04 17:18
Końcówka słaba na 0,7050 ale macie jeszcze dogrywki "cudów". Powodzenia. ~obserwatorONE 1 2022-02-04 16:53
no jechać ~zapakowanynamaxa 1 2022-02-04 16:37
A co ~obserwatorzeONE~ za 10 zł przez tydzien okaże sie ~jas 4 2022-02-04 16:36
5 milionów testów na covid w styczniu ! ~DrMaxx 1 2022-02-04 16:24
Trzymają żeby nie przekroczyć 0,70 groni karki rządzą na tej szmaciance ~gruby 1 2022-02-04 15:59
to coś to jakiś wał, 100 free float , wydmucha jak nic...... ~UWAGA 2 2022-02-04 15:58
Akcjonariat ONE na Biznesradar ~obserwatorONE 3 2022-02-04 15:54
Akcjonariat ONE na Stockwatch ~obserwatorONE 2 2022-02-04 15:54
Akcjonariat wg Stooq.pl ~obserwatorONE 5 2022-02-04 15:53
Tu będzie siermiężna dzida na północ wkrótce ~Spekuła 3 2022-02-04 15:51
Cała ta spóczyna to widać że jakieś szemrane towarzystwo ~cycu 3 2022-02-04 15:38
Widać że tego już nikt nie kupuje grają między sobą wciągając frajerów ~misiu 1 2022-02-04 15:30
No tu pięknie ludzi okradli tego prezesine powinni za jaja p,,,,,,,,ć ~gruby 2 2022-02-04 15:23
kiedy dolek do odbicia ~piszpanjan 2 2022-02-04 15:16
Na kupnie coraz więcej może w końcu coś tu odbije? ~maciek 1 2022-02-04 15:04
Ktoś trzyma sztucznie ukrytym zleceniem na 3 ~janusz 8 2022-02-04 14:02
Ewidentnie ktoś szortuje, aby zebrać jak najwiecej niżej ~trader 2 2022-02-04 13:56
Zbieranko trwa zamek 76 gr cel 2.50 zl ~Hakowy 1 2022-02-04 13:41
Zieleń. ~ludwik 1 2022-02-04 13:31
szok ale zassal ze 140k do 70gr ale czy ~voutrin 3 2022-02-04 13:30
WAŻNA INFORMACJA DO ZAROBIENIA +100% CZYTAĆ ! ~WIKANA 4 2022-02-04 13:28
Ale buja ~piszpanjan 6 2022-02-04 13:24
Wymiana pakietów na 70 gr ~maniek 1 2022-02-04 13:18
Naganiacze na spadki opamiętajcie się !!! tanio nie kupicie ! ~maniek 3 2022-02-04 13:11
Siedzieć na tyłkach zapiąć pasy i czekać. ~maniek 3 2022-02-04 12:06
Przecież wiecznie spadać nie będzie !!! kupić i zakopać !!! ~maniek 1 2022-02-04 11:50
Boje się Piątku ~piszpanjan 2 2022-02-04 11:47
i co dziś tez główni sprzedają ?Wy nawet nie wiecie co piszecie ~maniek 1 2022-02-04 11:46
[x]
1SOLUTION -0,22% 0,09 2026-06-26 15:37:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.