|
Ff tylko 19 procent będzie up up
|
~Jonhy
|
1
|
2022-02-04 17:33
|
|
Karki zrobili podbitkę i cofka na 0,50 groni
|
~misiu
|
3
|
2022-02-04 17:18
|
|
Końcówka słaba na 0,7050 ale macie jeszcze dogrywki "cudów". Powodzenia.
|
~obserwatorONE
|
1
|
2022-02-04 16:53
|
|
no jechać
|
~zapakowanynamaxa
|
1
|
2022-02-04 16:37
|
|
A co ~obserwatorzeONE~ za 10 zł przez tydzien okaże sie
|
~jas
|
4
|
2022-02-04 16:36
|
|
5 milionów testów na covid w styczniu !
|
~DrMaxx
|
1
|
2022-02-04 16:24
|
|
Trzymają żeby nie przekroczyć 0,70 groni karki rządzą na tej szmaciance
|
~gruby
|
1
|
2022-02-04 15:59
|
|
to coś to jakiś wał, 100 free float , wydmucha jak nic......
|
~UWAGA
|
2
|
2022-02-04 15:58
|
|
Akcjonariat ONE na Biznesradar
|
~obserwatorONE
|
3
|
2022-02-04 15:54
|
|
Akcjonariat ONE na Stockwatch
|
~obserwatorONE
|
2
|
2022-02-04 15:54
|
|
Akcjonariat wg Stooq.pl
|
~obserwatorONE
|
5
|
2022-02-04 15:53
|
|
Tu będzie siermiężna dzida na północ wkrótce
|
~Spekuła
|
3
|
2022-02-04 15:51
|
|
Cała ta spóczyna to widać że jakieś szemrane towarzystwo
|
~cycu
|
3
|
2022-02-04 15:38
|
|
Widać że tego już nikt nie kupuje grają między sobą wciągając frajerów
|
~misiu
|
1
|
2022-02-04 15:30
|
|
No tu pięknie ludzi okradli tego prezesine powinni za jaja p,,,,,,,,ć
|
~gruby
|
2
|
2022-02-04 15:23
|
|
kiedy dolek do odbicia
|
~piszpanjan
|
2
|
2022-02-04 15:16
|
|
Na kupnie coraz więcej może w końcu coś tu odbije?
|
~maciek
|
1
|
2022-02-04 15:04
|
|
Ktoś trzyma sztucznie ukrytym zleceniem na 3
|
~janusz
|
8
|
2022-02-04 14:02
|
|
Ewidentnie ktoś szortuje, aby zebrać jak najwiecej niżej
|
~trader
|
2
|
2022-02-04 13:56
|
|
Zbieranko trwa zamek 76 gr cel 2.50 zl
|
~Hakowy
|
1
|
2022-02-04 13:41
|
|
Zieleń.
|
~ludwik
|
1
|
2022-02-04 13:31
|
|
szok ale zassal ze 140k do 70gr ale czy
|
~voutrin
|
3
|
2022-02-04 13:30
|
|
WAŻNA INFORMACJA DO ZAROBIENIA +100% CZYTAĆ !
|
~WIKANA
|
4
|
2022-02-04 13:28
|
|
Ale buja
|
~piszpanjan
|
6
|
2022-02-04 13:24
|
|
Wymiana pakietów na 70 gr
|
~maniek
|
1
|
2022-02-04 13:18
|
|
Naganiacze na spadki opamiętajcie się !!! tanio nie kupicie !
|
~maniek
|
3
|
2022-02-04 13:11
|
|
Siedzieć na tyłkach zapiąć pasy i czekać.
|
~maniek
|
3
|
2022-02-04 12:06
|
|
Przecież wiecznie spadać nie będzie !!! kupić i zakopać !!!
|
~maniek
|
1
|
2022-02-04 11:50
|
|
Boje się Piątku
|
~piszpanjan
|
2
|
2022-02-04 11:47
|
|
i co dziś tez główni sprzedają ?Wy nawet nie wiecie co piszecie
|
~maniek
|
1
|
2022-02-04 11:46
|