Forum giełdowe spółki ONE SOLUTION SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Zamek 0.75 gr ~Jonhy 4 2022-02-07 15:20
Zaraz zabraknie akcji ~oli 1 2022-02-07 15:18
Trzeba odebrać akcje. ~jan 1 2022-02-07 15:12
Śmieć śmieć i jeszcze raz śmieć . Buhahaah ~Lis 4 2022-02-07 14:56
TERMOEXPORT ! WIDZIELI ! zaraz mega wyniki. ~oko 6 2022-02-07 14:41
Niedługo zacznie się wielki problem spłaty kredytów złotowych ~oli 1 2022-02-07 14:02
Jaka macie srednia i ile akcji? ~ciekawy 7 2022-02-07 13:38
Zamykamy 70gr i wracamy do gry wytrawnyspekulant 2 2022-02-07 13:36
QUART TU NIE MA AKCJI 2%FF ~Vr 2 2022-02-07 13:09
Ale pieprzenie że nikt nie kupuje???????????????????? ~piszpanjan 4 2022-02-07 12:15
Kolejna pompka przed nami ~vr 8 2022-02-07 12:09
w poniedziałek tutaj będzie PORAŻAJĄCA ZIELONA TUBA na wykresie ~kielcyn 6 2022-02-07 11:59
Nie chwal dnia przed zachodem a kobiety za życia. ~piszpanjan 1 2022-02-07 11:05
fajna ta pompka u was jakos inaczej niz wszedzie ~voutrin 4 2022-02-07 10:38
gratuluje wam wygraliscie ~voutrin 9 2022-02-07 10:35
jak tam wasza dzisiejsza pompka? ~voutrin 3 2022-02-07 10:16
Pakiet wierzytelności vs. Kapitalizacja na dziś? ~ZaciekawionyŻółto 6 2022-02-06 13:08
ZATRUDNIENIE .....2 OSOBY.! szef i jego stara .. ~maklerx 7 2022-02-06 13:00
Duzi Akcjonariusze ~piszpanjan 1 2022-02-06 10:39
Wybierają potem blokada otwarcie 4 zl ~Smyk 6 2022-02-05 21:32
W tydzień - 47.12% ~Mycel 3 2022-02-05 19:48
Dywidenda za 2021 ~analityk 1 2022-02-05 11:39
Który leszcz oddał poniżej 70gr przed poniedziałkiem? ~Oko 2 2022-02-05 07:27
One solution strona ff tylko.17 procent Rakieta ~Jonhy 2 2022-02-04 23:31
W dwuszeregu zbiórka! Kto sprzedał poniżej 79gr! ~Duży 3 2022-02-04 22:49
Poniedziałek 80 gr ~Jonhy 1 2022-02-04 20:32
ciekawe czy w ogóle ZUS PŁACĄ ? ~prawda 3 2022-02-04 18:04
ale nałapali na haki ~voutrin 1 2022-02-04 17:56
Przemieliło dobrali przyszły tydzień zawiecha ~Jonhy 2 2022-02-04 17:47
Ff tylko 19 procent będzie up up ~Jonhy 1 2022-02-04 17:33
[x]
1SOLUTION 1,10% 0,09 2026-06-25 16:43:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.