|
jeszcze brakuje wam 3 grosze
|
~nikt
|
5
|
2022-02-10 17:37
|
|
Kiedy dadzą info
|
~Antek
|
2
|
2022-02-10 17:37
|
|
Mamy to! 0.50 zlamane, jutro wodospad!
|
~Szeryf
|
9
|
2022-02-10 17:20
|
|
Spółka straciła zaufanie!!!!!
|
~rum
|
4
|
2022-02-10 17:20
|
|
Polski ład....
|
~Allure7024
|
1
|
2022-02-10 17:16
|
|
i mamy podwójne dno
|
~no
|
11
|
2022-02-10 17:12
|
|
ŁobserwatóR na dywanik raz dwa! tlumacz sie jak znowu naciągnąłeś ludzi!
|
~Szeryf
|
1
|
2022-02-10 17:12
|
|
4mln akcji to więcej niż FF----> takie zagrywki pod knf
|
~pan
|
3
|
2022-02-10 17:10
|
|
Kasyno
|
~zniesmaczony
|
2
|
2022-02-10 17:08
|
|
I jutro znowu na frajerach robimy kółko :)))
|
~vr
|
1
|
2022-02-10 17:08
|
|
Na 50 gr baton na K 150k! Wrzuccie coś dla mnie!
|
~Investor
|
3
|
2022-02-10 17:02
|
|
55 gr to dołek i jutro jazda w górę! Spekuła czyści leszczy z akcji!
|
~Investor
|
5
|
2022-02-10 16:59
|
|
Spekuła chwali się na fixie, że ma 1,5 mln akcji!
|
~Investor
|
1
|
2022-02-10 16:58
|
|
Inwestor
|
~Ren
|
2
|
2022-02-10 16:56
|
|
Liczę na kupno po 0.48
|
~MACIEK
|
3
|
2022-02-10 16:54
|
|
to jest biedronka a nie firma windykacyjna, codziennie nizsze ceny ;)
|
~Szeryf
|
1
|
2022-02-10 16:54
|
|
James brac to dziadostwo po 55 na kolko:D?
|
~Szeryf
|
4
|
2022-02-10 16:54
|
|
Jak wczoraj pisałem ...
|
~James
|
1
|
2022-02-10 16:44
|
|
Dołek na dzisiaj to 0,52.
|
~obserwatorONE
|
2
|
2022-02-10 16:40
|
|
zadam pytanie
|
~Piszpanjan
|
3
|
2022-02-10 16:39
|
|
ta CZERWONA NOGA chyba zejdzie na 48 groszy jutro
|
~edi
|
1
|
2022-02-10 16:34
|
|
Ilość akcji w obrocie a obrót
|
~Wkurw
|
1
|
2022-02-10 16:31
|
|
Jutro gramy w zieloną nogę
|
~Mądrala
|
2
|
2022-02-10 16:30
|
|
Inwestor
|
~Ren
|
2
|
2022-02-10 16:25
|
|
Ponad 2mln akcji w 1 sesji
|
~oli
|
2
|
2022-02-10 16:19
|
|
Stara szkola
|
~Xxx
|
16
|
2022-02-10 16:14
|
|
juz was wyzbierali i jazda na 2 zł
|
~magnat
|
1
|
2022-02-10 16:00
|
|
EMISJE
|
~john
|
5
|
2022-02-10 15:55
|
|
jutro będzie tu grana CZERWONA NOGA do 60gr czy niżej?
|
~grają_czerwoną_nog
|
6
|
2022-02-10 15:40
|
|
Dlaczego ludzie tracą na giełdzie?
|
~Mądrala
|
2
|
2022-02-10 15:39
|