Forum giełdowe spółki ONE SOLUTION SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
jeszcze brakuje wam 3 grosze ~nikt 5 2022-02-10 17:37
Kiedy dadzą info ~Antek 2 2022-02-10 17:37
Mamy to! 0.50 zlamane, jutro wodospad! ~Szeryf 9 2022-02-10 17:20
Spółka straciła zaufanie!!!!! ~rum 4 2022-02-10 17:20
Polski ład.... ~Allure7024 1 2022-02-10 17:16
i mamy podwójne dno ~no 11 2022-02-10 17:12
ŁobserwatóR na dywanik raz dwa! tlumacz sie jak znowu naciągnąłeś ludzi! ~Szeryf 1 2022-02-10 17:12
4mln akcji to więcej niż FF----> takie zagrywki pod knf ~pan 3 2022-02-10 17:10
Kasyno ~zniesmaczony 2 2022-02-10 17:08
I jutro znowu na frajerach robimy kółko :))) ~vr 1 2022-02-10 17:08
Na 50 gr baton na K 150k! Wrzuccie coś dla mnie! ~Investor 3 2022-02-10 17:02
55 gr to dołek i jutro jazda w górę! Spekuła czyści leszczy z akcji! ~Investor 5 2022-02-10 16:59
Spekuła chwali się na fixie, że ma 1,5 mln akcji! ~Investor 1 2022-02-10 16:58
Inwestor ~Ren 2 2022-02-10 16:56
Liczę na kupno po 0.48 ~MACIEK 3 2022-02-10 16:54
to jest biedronka a nie firma windykacyjna, codziennie nizsze ceny ;) ~Szeryf 1 2022-02-10 16:54
James brac to dziadostwo po 55 na kolko:D? ~Szeryf 4 2022-02-10 16:54
Jak wczoraj pisałem ... ~James 1 2022-02-10 16:44
Dołek na dzisiaj to 0,52. ~obserwatorONE 2 2022-02-10 16:40
zadam pytanie ~Piszpanjan 3 2022-02-10 16:39
ta CZERWONA NOGA chyba zejdzie na 48 groszy jutro ~edi 1 2022-02-10 16:34
Ilość akcji w obrocie a obrót ~Wkurw 1 2022-02-10 16:31
Jutro gramy w zieloną nogę ~Mądrala 2 2022-02-10 16:30
Inwestor ~Ren 2 2022-02-10 16:25
Ponad 2mln akcji w 1 sesji ~oli 2 2022-02-10 16:19
Stara szkola ~Xxx 16 2022-02-10 16:14
juz was wyzbierali i jazda na 2 zł ~magnat 1 2022-02-10 16:00
EMISJE ~john 5 2022-02-10 15:55
jutro będzie tu grana CZERWONA NOGA do 60gr czy niżej? ~grają_czerwoną_nog 6 2022-02-10 15:40
Dlaczego ludzie tracą na giełdzie? ~Mądrala 2 2022-02-10 15:39
[x]
1SOLUTION -0,66% 0,09 2026-06-23 11:26:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.