Forum giełdowe spółki ONE SOLUTION SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
One solution po korekcie jedziemy w górę.Wiem że to. ~OneSolution 3 2022-02-10 18:58
No to już macie minus 15,08% po tym info. Zaraz spłyniecie z 1,00. ~obserwatorONE 6 2022-02-10 18:58
To macie już minus 10% na początek i 0,9002. Dobra spółka ale dla kogo? ~obserwatorONE 3 2022-02-10 18:57
Zaraz widły a potem poziom 0.55. ~obserwatorONE 9 2022-02-10 18:55
Odnosicie mylne wrażenie, że ktoś nagania na spadki. A spółka milczy. ~obserwatorONE 5 2022-02-10 18:54
Czy poza ForumBankier ktoś w mediach pisze o tej "Spółce" ONE? ~obserwatorONE 6 2022-02-10 18:54
Dramat akcjonariuszy. Oby Wam nie zjechało z tego 0.64 bo next to 0,59. ~obserwatorONE 7 2022-02-10 18:53
Od 31 stycznie Wszystkich przestrzegałem przed ONE- kilka postów poniżej ~obserwatorONE 3 2022-02-10 18:52
Kto mi powie ile spółka ma akcji ? ~ludwik 4 2022-02-10 18:52
"Prezes" ONE Pan Paweł Wójcicki - czy wg Was jest wiarygodną osobą? ~obserwatorONE 6 2022-02-10 18:51
Sprzedałem po 1,4 zł odkupiłem po 48 groszy :) ~max 5 2022-02-10 18:50
Don ~Beny 1 2022-02-10 18:50
Zlecenia kupna są dopiero od 0.58. Ciężko Wam będzie pozbyć się ONE. ~obserwatorONE 5 2022-02-10 18:49
Brak mocy, brak zleceń K. Zjazd do 0,59 i mielonka - tak to widzę. ~obserwatorONE 9 2022-02-10 18:49
Biznesradar o spółce ONE - dane i wskaźniki AT (mocne sprzedaj). ~obserwatorONE 3 2022-02-10 18:48
Arkusz ONE (wspomagający). Zerknijcie w wolnej chwili. ~obserwatorONE 2 2022-02-10 18:47
DALEJ PANIKUJCIE A KTOS ZBIERA ~magnat 9 2022-02-10 18:45
Od samego debiutu obserwuję "spółkę" ONE. Coraz ciekawiej ~obserwatorONE 5 2022-02-10 18:45
Obserwator ubierasz dalej leszcza czy już zawinąłes się z tego ~Felek 2 2022-02-10 18:44
ObserwatoR... Obszerna analiza po możliwym komunikacie o zejściu z progu wytrawnyspekulant 2 2022-02-10 18:43
Jak skomentujesz dzisiejszy dzien obserwatorze? ~luj_ogluszacz 3 2022-02-10 18:42
Jak zawsze po takich akcjach, obserwator milczy. ~luj_ogluszacz 2 2022-02-10 18:41
Dzisiejszy poranny wpis ObserwatoRa: "Dzisiaj dalsze +10-20%?" ~James 6 2022-02-10 18:41
Przepraszam ich co pisali że spadnie ~Piszpanjan 2 2022-02-10 18:40
Dajcie spokój ObserwatoR-owi ~Mądrala 5 2022-02-10 18:35
Jest powyżej 4 baniek kto sprzed.???????? ~Piszpanjan 6 2022-02-10 18:31
Obserwator oddaj chajs... ~Bankrut 5 2022-02-10 18:29
"ObserwaroR oddaj chajs" ile razy ja juz to czytalem na formum... ~Szeryf 1 2022-02-10 18:00
Cena emisyjna akcji ~haribo 2 2022-02-10 17:54
KUPIEC SA ........ ABSOLUTNY HIT.! ...............JUTRO WYNIKI.! ~UWAGA 1 2022-02-10 17:42
[x]
1SOLUTION -0,87% 0,09 2026-06-22 16:27:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.