|
One solution po korekcie jedziemy w górę.Wiem że to.
|
~OneSolution
|
3
|
2022-02-10 18:58
|
|
No to już macie minus 15,08% po tym info. Zaraz spłyniecie z 1,00.
|
~obserwatorONE
|
6
|
2022-02-10 18:58
|
|
To macie już minus 10% na początek i 0,9002. Dobra spółka ale dla kogo?
|
~obserwatorONE
|
3
|
2022-02-10 18:57
|
|
Zaraz widły a potem poziom 0.55.
|
~obserwatorONE
|
9
|
2022-02-10 18:55
|
|
Odnosicie mylne wrażenie, że ktoś nagania na spadki. A spółka milczy.
|
~obserwatorONE
|
5
|
2022-02-10 18:54
|
|
Czy poza ForumBankier ktoś w mediach pisze o tej "Spółce" ONE?
|
~obserwatorONE
|
6
|
2022-02-10 18:54
|
|
Dramat akcjonariuszy. Oby Wam nie zjechało z tego 0.64 bo next to 0,59.
|
~obserwatorONE
|
7
|
2022-02-10 18:53
|
|
Od 31 stycznie Wszystkich przestrzegałem przed ONE- kilka postów poniżej
|
~obserwatorONE
|
3
|
2022-02-10 18:52
|
|
Kto mi powie ile spółka ma akcji ?
|
~ludwik
|
4
|
2022-02-10 18:52
|
|
"Prezes" ONE Pan Paweł Wójcicki - czy wg Was jest wiarygodną osobą?
|
~obserwatorONE
|
6
|
2022-02-10 18:51
|
|
Sprzedałem po 1,4 zł odkupiłem po 48 groszy :)
|
~max
|
5
|
2022-02-10 18:50
|
|
Don
|
~Beny
|
1
|
2022-02-10 18:50
|
|
Zlecenia kupna są dopiero od 0.58. Ciężko Wam będzie pozbyć się ONE.
|
~obserwatorONE
|
5
|
2022-02-10 18:49
|
|
Brak mocy, brak zleceń K. Zjazd do 0,59 i mielonka - tak to widzę.
|
~obserwatorONE
|
9
|
2022-02-10 18:49
|
|
Biznesradar o spółce ONE - dane i wskaźniki AT (mocne sprzedaj).
|
~obserwatorONE
|
3
|
2022-02-10 18:48
|
|
Arkusz ONE (wspomagający). Zerknijcie w wolnej chwili.
|
~obserwatorONE
|
2
|
2022-02-10 18:47
|
|
DALEJ PANIKUJCIE A KTOS ZBIERA
|
~magnat
|
9
|
2022-02-10 18:45
|
|
Od samego debiutu obserwuję "spółkę" ONE. Coraz ciekawiej
|
~obserwatorONE
|
5
|
2022-02-10 18:45
|
|
Obserwator ubierasz dalej leszcza czy już zawinąłes się z tego
|
~Felek
|
2
|
2022-02-10 18:44
|
|
ObserwatoR... Obszerna analiza po możliwym komunikacie o zejściu z progu
|
wytrawnyspekulant
|
2
|
2022-02-10 18:43
|
|
Jak skomentujesz dzisiejszy dzien obserwatorze?
|
~luj_ogluszacz
|
3
|
2022-02-10 18:42
|
|
Jak zawsze po takich akcjach, obserwator milczy.
|
~luj_ogluszacz
|
2
|
2022-02-10 18:41
|
|
Dzisiejszy poranny wpis ObserwatoRa: "Dzisiaj dalsze +10-20%?"
|
~James
|
6
|
2022-02-10 18:41
|
|
Przepraszam ich co pisali że spadnie
|
~Piszpanjan
|
2
|
2022-02-10 18:40
|
|
Dajcie spokój ObserwatoR-owi
|
~Mądrala
|
5
|
2022-02-10 18:35
|
|
Jest powyżej 4 baniek kto sprzed.????????
|
~Piszpanjan
|
6
|
2022-02-10 18:31
|
|
Obserwator oddaj chajs...
|
~Bankrut
|
5
|
2022-02-10 18:29
|
|
"ObserwaroR oddaj chajs" ile razy ja juz to czytalem na formum...
|
~Szeryf
|
1
|
2022-02-10 18:00
|
|
Cena emisyjna akcji
|
~haribo
|
2
|
2022-02-10 17:54
|
|
KUPIEC SA ........ ABSOLUTNY HIT.! ...............JUTRO WYNIKI.!
|
~UWAGA
|
1
|
2022-02-10 17:42
|