|
jaką ZIELONĄ NOGĘ jutro przewidujecie dla odmiany? 56-57 gr?
|
~edi
|
1
|
2022-02-11 02:15
|
|
KUPIEC SA ........ ABSOLUTNY HIT.! ...............JUTRO WYNIKI.!
|
~UWAGA
|
4
|
2022-02-11 01:01
|
|
dziecko wie że to był blef na straszaka.
|
~Login
|
2
|
2022-02-11 00:07
|
|
Teraz tylko KPPD MEGA WYNIKI
|
~KPPD
|
2
|
2022-02-10 23:46
|
|
Porządna spółka bez spółdzielni
|
~MaciekZklanu
|
3
|
2022-02-10 23:27
|
|
jutro potrzeba 56% wzrostu
|
~one
|
1
|
2022-02-10 23:13
|
|
3 zł będzie szybciej niż wam się wydaje...
|
~as
|
5
|
2022-02-10 22:26
|
|
kupujemy tylko po 10gr czyli tyle po ile byla pierwsza emisja!
|
~Szeryf
|
1
|
2022-02-10 22:22
|
|
Powtorka z Eco5Tech. Bedzie 500% jak nic
|
~Wujek_Dobra_Rada
|
13
|
2022-02-10 22:19
|
|
0,454 -----> wartość księgowa spółki
|
~pan
|
9
|
2022-02-10 22:13
|
|
Ubieranie bedzie piekne tu maja po 10 gr akcje
|
~Ddd
|
5
|
2022-02-10 22:08
|
|
Cukier mi spadł
|
~Piszpanjan
|
3
|
2022-02-10 21:55
|
|
Do przemyślenia
|
~Piszpanjan
|
5
|
2022-02-10 21:54
|
|
Tylko powiedzcie czemu arkusz sprzedaży jest prawie pusty jakieś plewy
|
~Haribo
|
2
|
2022-02-10 20:39
|
|
Przypominam Wam pasus GETBACK. Było tam cudownie....
|
~obserwatorONE
|
9
|
2022-02-10 20:22
|
|
Pierwszy raz wiszę tak beznadziejną SPÓŁDZIELNIE
|
~obserwatorR
|
8
|
2022-02-10 19:58
|
|
Wyciągnąłem 35 wątków z 600 z historii. Wieczorem opiszę ONE po raz kole
|
~obserwatorONE
|
1
|
2022-02-10 19:46
|
|
jak można nabrać się na takiego syfa? taką wydmuchę ? no jak ?
|
~iop
|
4
|
2022-02-10 19:41
|
|
190 tys. zysku za 4 kwartał malo? hmmm
|
~magnat
|
1
|
2022-02-10 19:17
|
|
ONE czy mniej niż ONE
|
~CCC
|
2
|
2022-02-10 19:08
|
|
KOLEJNA WYDMUCHA NA NC.!
|
~crypto
|
2
|
2022-02-10 19:07
|
|
Uwaga już naganiaja po wszystkich forach
|
~Lis
|
2
|
2022-02-10 19:05
|
|
ZObaczcie sobie jakie transakcje leciały o 17:00
|
~luj_ogluszacz
|
12
|
2022-02-10 19:05
|
|
Otwarcie za tydzień po 5zł :)
|
~Majk
|
5
|
2022-02-10 19:04
|
|
SZTUCZNE PODTRZYMYWANIE TRUOPA ....
|
~UWAGA
|
3
|
2022-02-10 19:03
|
|
Uwaga na powiązania z upadłą wydmuchą Fast Finance
|
~janusz
|
4
|
2022-02-10 19:01
|
|
Pierwsi na haku już wiszą, BVT robi to samo, a kosztuje grosze
|
~as
|
5
|
2022-02-10 19:01
|
|
Leci na 0,30 - 0,40
|
~spadamy
|
7
|
2022-02-10 19:01
|
|
Za moment Wam zawidli. Dalej spłynie.
|
~obserwatorONE
|
4
|
2022-02-10 19:00
|
|
PROSIŁEM ,OSTZEGAŁEM ,BŁAGAŁEM, mówiłem nie dotykać SYFA.!
|
~stefanruchaPO
|
2
|
2022-02-10 18:59
|