Forum giełdowe spółki ONE SOLUTION SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
jaką ZIELONĄ NOGĘ jutro przewidujecie dla odmiany? 56-57 gr? ~edi 1 2022-02-11 02:15
KUPIEC SA ........ ABSOLUTNY HIT.! ...............JUTRO WYNIKI.! ~UWAGA 4 2022-02-11 01:01
dziecko wie że to był blef na straszaka. ~Login 2 2022-02-11 00:07
Teraz tylko KPPD MEGA WYNIKI ~KPPD 2 2022-02-10 23:46
Porządna spółka bez spółdzielni ~MaciekZklanu 3 2022-02-10 23:27
jutro potrzeba 56% wzrostu ~one 1 2022-02-10 23:13
3 zł będzie szybciej niż wam się wydaje... ~as 5 2022-02-10 22:26
kupujemy tylko po 10gr czyli tyle po ile byla pierwsza emisja! ~Szeryf 1 2022-02-10 22:22
Powtorka z Eco5Tech. Bedzie 500% jak nic ~Wujek_Dobra_Rada 13 2022-02-10 22:19
0,454 -----> wartość księgowa spółki ~pan 9 2022-02-10 22:13
Ubieranie bedzie piekne tu maja po 10 gr akcje ~Ddd 5 2022-02-10 22:08
Cukier mi spadł ~Piszpanjan 3 2022-02-10 21:55
Do przemyślenia ~Piszpanjan 5 2022-02-10 21:54
Tylko powiedzcie czemu arkusz sprzedaży jest prawie pusty jakieś plewy ~Haribo 2 2022-02-10 20:39
Przypominam Wam pasus GETBACK. Było tam cudownie.... ~obserwatorONE 9 2022-02-10 20:22
Pierwszy raz wiszę tak beznadziejną SPÓŁDZIELNIE ~obserwatorR 8 2022-02-10 19:58
Wyciągnąłem 35 wątków z 600 z historii. Wieczorem opiszę ONE po raz kole ~obserwatorONE 1 2022-02-10 19:46
jak można nabrać się na takiego syfa? taką wydmuchę ? no jak ? ~iop 4 2022-02-10 19:41
190 tys. zysku za 4 kwartał malo? hmmm ~magnat 1 2022-02-10 19:17
ONE czy mniej niż ONE ~CCC 2 2022-02-10 19:08
KOLEJNA WYDMUCHA NA NC.! ~crypto 2 2022-02-10 19:07
Uwaga już naganiaja po wszystkich forach ~Lis 2 2022-02-10 19:05
ZObaczcie sobie jakie transakcje leciały o 17:00 ~luj_ogluszacz 12 2022-02-10 19:05
Otwarcie za tydzień po 5zł :) ~Majk 5 2022-02-10 19:04
SZTUCZNE PODTRZYMYWANIE TRUOPA .... ~UWAGA 3 2022-02-10 19:03
Uwaga na powiązania z upadłą wydmuchą Fast Finance ~janusz 4 2022-02-10 19:01
Pierwsi na haku już wiszą, BVT robi to samo, a kosztuje grosze ~as 5 2022-02-10 19:01
Leci na 0,30 - 0,40 ~spadamy 7 2022-02-10 19:01
Za moment Wam zawidli. Dalej spłynie. ~obserwatorONE 4 2022-02-10 19:00
PROSIŁEM ,OSTZEGAŁEM ,BŁAGAŁEM, mówiłem nie dotykać SYFA.! ~stefanruchaPO 2 2022-02-10 18:59
[x]
1SOLUTION 0,44% 0,09 2026-06-19 14:44:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.