|
###### NT T S Y S T E M hit ####### ile po te 54 szt.
|
~optymista
|
3
|
2009-06-25 12:53
|
|
AT - kilka sygnałów kupna
|
~anal-ITYK
|
4
|
2009-06-24 20:49
|
|
Wsparcie na 1,85 obronione
|
~herakles
|
1
|
2009-06-24 14:55
|
|
NTT--Górne widły !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
liza
|
1
|
2009-06-24 14:04
|
|
Możecie już się ubierać!!!
|
~herakles
|
1
|
2009-06-23 08:50
|
|
Nie dajcie się ubrać
|
~herakles
|
7
|
2009-06-22 09:32
|
|
NTT SYSTEM HIT NADCHODZĄCEGO TYGODNIA
|
~optymista
|
10
|
2009-06-20 10:50
|
|
NTT SYSTEM super okazja skup do 3,50 zł
|
~optymista
|
5
|
2009-06-19 12:49
|
|
2,6 w lipcu
|
~anna-liza
|
17
|
2009-06-19 08:17
|
|
==== NTT SYSTEM skup akcji 2 mln. do 3,50 zł =====
|
~optymista
|
8
|
2009-06-18 21:42
|
|
NTT SYSTEM ukryte kupno na 1,63 nie oddawać akcji zbieraczowi
|
~optymista
|
9
|
2009-06-18 14:54
|
|
NTT Ciekawe kto na niej zarobił? Teraz bedzie sie kisic
|
~jacer
|
2
|
2009-06-17 10:13
|
|
Jaka przyszłość rysuje sie przed NTT na najbliższych sesjach??
|
~johnnyBdead
|
4
|
2009-06-16 22:07
|
|
NTTSYSTEM - bankrut OPI - 1,34, NTT - 1,65
|
~edu
|
8
|
2009-06-16 07:55
|
|
********* Dzisiaj N T T SYSTEM K R Ó L wzrostów *******
|
~optymista
|
16
|
2009-06-15 10:29
|
|
NTT zgodnie z wylczeniami cena docelowa 22 grosze
|
~jacer
|
10
|
2009-06-14 21:09
|
|
Jacer już pisze sam ze sobą
|
~fax
|
5
|
2009-06-14 17:17
|
|
N T T S ystem KRÓL jedzie na WZA skup akcji w celach inwestycyjnych
|
~optymista
|
6
|
2009-06-12 07:57
|
|
NTTSYSTEM - dlaczego nie rośnie
|
~edu
|
6
|
2009-06-10 19:00
|
|
I co jak zwykle giełda cała do góry a NTT stoi. Lipna ta perełka
|
~jacer
|
2
|
2009-06-10 14:07
|
|
=NTT SYSTEM==przyczajony tygrys Zrząd nie zawiódł 100% w górę!!!
|
~fax
|
9
|
2009-06-09 18:45
|
|
Ciekawe ile jeszcze lat bedziemy na 1,60?? i kiedy spadniemy na 0,60
|
~jacer
|
1
|
2009-06-09 14:25
|
|
NTTSYSTEM - jedna z lepszych spółek fundamentalnych
|
~edu
|
12
|
2009-06-09 10:31
|
|
No to dzisiaj zjazd
|
~jacer
|
3
|
2009-06-09 09:14
|
|
NTTSYSTEM - dziś zbiórka na poziomie 1,66, 1,69
|
~edu
|
6
|
2009-06-06 14:03
|
|
juz dwa miesiace
|
~antonw
|
2
|
2009-06-05 08:26
|
|
NTTSYSTEM - zaczynają brać po 1,64 - będzie gut.
|
~edu
|
10
|
2009-06-04 15:39
|
|
Od jutra na otwarciu 30 % drożej po stronie podaży, kto chce akcje !!!!
|
~kola
|
7
|
2009-06-04 08:07
|
|
Poziom zbiórki się podniósł
|
~herakles
|
4
|
2009-06-03 21:55
|
|
NTT w TV
|
~TV
|
5
|
2009-06-03 13:26
|