| pozytywny bez akcji płacze bebebeee | ~mar | 5 | 2022-02-09 19:59 |
| Ostrzegałem jak było powyżej 5zlotych!!!! | ~Pozytywny | 1 | 2022-02-09 19:40 |
| Zastanowić się proszę kogo chcecie słuchać? Klajniaka czy Pozytywnego? | ~Pozytywny | 4 | 2022-02-09 19:36 |
| Jestem Mistrzem Buhaha Buhaha Buhaha!!! | ~Pozytywny | 3 | 2022-02-09 19:34 |
| Koniec Pandemi Maseczki nie potrzebne!!! | ~Pozytywny | 1 | 2022-02-09 18:55 |
| Kiedy będzie po 1zł Buhaha Buhaha Buhaha | ~Pozytywny | 1 | 2022-02-09 13:06 |
| Bay Bay Nano minister ogłosił chodzimy bez maseczki | ~Pozytywny | 1 | 2022-02-09 12:42 |
| Koniec z maskami nowe obostrzenia!!! | ~Pozytywny | 1 | 2022-02-09 12:37 |
| DZIŚIAJ JEST PROMOCIA JUTRO NIE | ~mar | 1 | 2022-02-08 17:14 |
| Codziennie niższe ceny | ~Knuropatwa | 1 | 2022-02-08 15:42 |
| czekając na PolEpi | ~rr | 9 | 2022-02-08 14:47 |
| Ciekawe co wymyślą na koniec kw. | ~Żeimniepykło | 1 | 2022-02-04 09:04 |
| Nowy wziął te 10 szt. Dzisiaj?? | ~Hahahhah | 1 | 2022-02-03 10:08 |
| nowy PREZES zrobi porządek | ~mar | 9 | 2022-02-01 13:59 |
| Kiedy 500zł? | ~Informator | 4 | 2022-02-01 13:49 |
| STARy prezes zostaje w zarządzie SPÓŁKI | ~mar | 2 | 2022-02-01 12:04 |
| analiza nanogrup | ~kuczpil | 7 | 2022-02-01 09:54 |
| Poddaję się | ~Mlody | 2 | 2022-01-28 08:02 |
| dolne | ~Hahahaha | 5 | 2022-01-27 20:50 |
| Miauczynski sprzedaje | ~Hahahaha | 3 | 2022-01-27 17:25 |
| nowy prezes w nano | ~bo | 4 | 2022-01-27 08:17 |
| przewidywana cena emisji około 5 zł | ~mar | 3 | 2022-01-24 22:16 |
| wartość kięgowa | ~Kuczpil | 9 | 2022-01-23 16:12 |
I kwartał
|
kuczpil | 1 | 2022-01-19 13:03 |
| https://www.stockwatch.pl/wiadomosci/spolka-zalezna-nanogroup-ma-finanso | ~mar | 2 | 2022-01-14 13:53 |
| DLACZEGO BRAK ESPI | ~TOMASZ | 7 | 2022-01-13 20:35 |
| Niedługo 6,50 na kursie ... | ~max | 6 | 2022-01-11 20:22 |
| nowy rok | ~susko | 6 | 2022-01-11 11:19 |
| ARKUSZ PUSTY | ~max | 1 | 2022-01-05 11:54 |
| cena w emisji | ~Tomasz | 7 | 2022-01-04 18:46 |