|
trzeba brać wyzej
|
~profesore
|
4
|
2021-03-22 14:06
|
|
"Możemy mieć WŁASNĄ szczepionkę " link
|
inwest123
|
1
|
2021-03-22 09:21
|
|
DZIŚ PONOWENIE GRAMY IALBGR
|
~Spekuła
|
1
|
2021-03-22 09:07
|
|
Pociąg odjechał
|
~Jk
|
10
|
2021-03-22 07:32
|
|
"Czy maseczki Inventi Mask są warte swojej ceny?" link
|
inwest123
|
1
|
2021-03-21 12:06
|
|
"Maseczka o możliwościach unicestwiania bakterii i wirusów" link
|
inwest123
|
1
|
2021-03-21 11:59
|
|
INFO
|
~Gnom
|
5
|
2021-03-21 09:46
|
|
wachlarze antycovidowe
|
~kosmita
|
2
|
2021-03-21 01:09
|
|
" takie rozwiązanie może stać się milowym krokiem w walce z pandemią"
|
inwest123
|
3
|
2021-03-20 15:54
|
|
Blog na stronie InventiMask link
|
inwest123
|
1
|
2021-03-20 13:42
|
|
Maski Inventi Mask – co warto o nich wiedzieć? link
|
inwest123
|
1
|
2021-03-20 13:40
|
|
Co tu się dzieje ? Czytam i nic?
|
~Urszula
|
3
|
2021-03-20 07:46
|
|
Po wzrostach, spadki!!!
|
~Wielki
|
4
|
2021-03-19 20:01
|
|
INFO
|
~Gnom
|
2
|
2021-03-19 18:16
|
|
technologia zastosowana w płynach dezynfekcyjnych będzie dużym sukcesem
|
inwest123
|
14
|
2021-03-19 17:55
|
|
Inventi Mask na pomoc w walce z pandemią link
|
inwest123
|
1
|
2021-03-19 10:11
|
|
Kierunek+15
|
~Gosik
|
6
|
2021-03-19 07:43
|
|
USA
|
~Magus
|
4
|
2021-03-18 16:43
|
|
miałem sen..
|
~Śpioch
|
6
|
2021-03-18 12:44
|
|
Kurs napięty do wybicia
|
~Gosik
|
8
|
2021-03-18 11:21
|
|
10zl wkrótce
|
~J23
|
9
|
2021-03-18 10:54
|
|
Czas pogodzić się z rzeczywistością
|
~Leszcz
|
18
|
2021-03-17 22:50
|
|
Ściągnijcie sobie lepiej ze sprzedaży, wracamy na 11 zł
|
~Technik
|
10
|
2021-03-17 21:19
|
|
Dziś 8,1 zł, jutro 9,3 i droga na 11 i wyżej.
|
~Technik
|
13
|
2021-03-17 19:26
|
|
Przewaga Technologiczna GŁUPCZE
|
~Cauhy
|
2
|
2021-03-17 18:11
|
|
Piękny odstrzał infosępów...
|
~WarrenBuffet
|
2
|
2021-03-17 17:27
|
|
co jest z wami ? ;)
|
~klajnak
|
3
|
2021-03-17 14:47
|
|
OJ JAK DOBRZE ŻE NIE POKUSIŁO MNIE
|
~Ciocia
|
7
|
2021-03-17 13:49
|
|
Ta spółka to śmieć. Dno. Ale kupujcie jak macie za co.
|
~qq
|
1
|
2021-03-17 11:35
|
|
A co ta spółka produkuje? Nic! Zero! Robią was w balona...
|
~jw
|
2
|
2021-03-17 11:04
|