Forum giełdowe spółki NANOGROUP SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
trzeba brać wyzej ~profesore 4 2021-03-22 14:06
"Możemy mieć WŁASNĄ szczepionkę " link inwest123 1 2021-03-22 09:21
DZIŚ PONOWENIE GRAMY IALBGR ~Spekuła 1 2021-03-22 09:07
Pociąg odjechał ~Jk 10 2021-03-22 07:32
"Czy maseczki Inventi Mask są warte swojej ceny?" link inwest123 1 2021-03-21 12:06
"Maseczka o możliwościach unicestwiania bakterii i wirusów" link inwest123 1 2021-03-21 11:59
INFO ~Gnom 5 2021-03-21 09:46
wachlarze antycovidowe ~kosmita 2 2021-03-21 01:09
" takie rozwiązanie może stać się milowym krokiem w walce z pandemią" inwest123 3 2021-03-20 15:54
Blog na stronie InventiMask link inwest123 1 2021-03-20 13:42
Maski Inventi Mask – co warto o nich wiedzieć? link inwest123 1 2021-03-20 13:40
Co tu się dzieje ? Czytam i nic? ~Urszula 3 2021-03-20 07:46
Po wzrostach, spadki!!! ~Wielki 4 2021-03-19 20:01
INFO ~Gnom 2 2021-03-19 18:16
technologia zastosowana w płynach dezynfekcyjnych będzie dużym sukcesem inwest123 14 2021-03-19 17:55
Inventi Mask na pomoc w walce z pandemią link inwest123 1 2021-03-19 10:11
Kierunek+15 ~Gosik 6 2021-03-19 07:43
USA ~Magus 4 2021-03-18 16:43
miałem sen.. ~Śpioch 6 2021-03-18 12:44
Kurs napięty do wybicia ~Gosik 8 2021-03-18 11:21
10zl wkrótce ~J23 9 2021-03-18 10:54
Czas pogodzić się z rzeczywistością ~Leszcz 18 2021-03-17 22:50
Ściągnijcie sobie lepiej ze sprzedaży, wracamy na 11 zł ~Technik 10 2021-03-17 21:19
Dziś 8,1 zł, jutro 9,3 i droga na 11 i wyżej. ~Technik 13 2021-03-17 19:26
Przewaga Technologiczna GŁUPCZE ~Cauhy 2 2021-03-17 18:11
Piękny odstrzał infosępów... ~WarrenBuffet 2 2021-03-17 17:27
co jest z wami ? ;) ~klajnak 3 2021-03-17 14:47
OJ JAK DOBRZE ŻE NIE POKUSIŁO MNIE ~Ciocia 7 2021-03-17 13:49
Ta spółka to śmieć. Dno. Ale kupujcie jak macie za co. ~qq 1 2021-03-17 11:35
A co ta spółka produkuje? Nic! Zero! Robią was w balona... ~jw 2 2021-03-17 11:04
[x]
NANOGROUP 5,16% 2,44 2026-06-26 16:32:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.