| Zobaczcie | ~Wandy | 5 | 2024-12-06 08:04 |
| To już jest KONIEC ! | ~Xxx | 4 | 2024-12-05 09:04 |
| Prawo poboru | ~Zap | 4 | 2024-12-05 09:03 |
| Wole kupić akcje teraz w okolicach 3 gr | ~Wandella | 11 | 2024-11-18 14:24 |
| kupiłem | ~eelo | 1 | 2024-11-14 15:16 |
| Jutro wyniki oczywiście bez znaczenia | ~Wandella | 2 | 2024-11-14 08:56 |
| Tak myślałam czy akcje będą tansze | ~Wandella | 1 | 2024-11-12 18:24 |
| Kiedy oficjalna zmiana nazwy? | ~młodyleszcz | 3 | 2024-11-09 08:36 |
| Mistrzoskie gierki... | ~Stsry | 2 | 2024-11-08 16:37 |
| Wile niżej nie | ~Bodek | 1 | 2024-11-06 14:54 |
| Tak jak mówiłem . Spółka zaraz zniknie z giełdy ! | ~Adik | 12 | 2024-11-05 14:49 |
| powrót na 5 gr | ~wefgrb | 6 | 2024-10-29 09:47 |
| Militarka, kontra spekulacje | ~Gren | 2 | 2024-10-26 22:55 |
| Munar wchodzi oraz zmiany statutu-min. militarka. | ~Sa | 1 | 2024-10-25 13:14 |
| Zmiana nazwy i statutu | kumi1981 | 5 | 2024-10-25 09:31 |
| Wątek dla wiszących na haku | ~Rludojad | 74 | 2024-10-24 15:39 |
| Ktoś jeszcze ma akcje ?? Czy wszyscy oddali ?? | ~Olo | 7 | 2024-10-24 13:29 |
| Pytanie | ~Akcjonariusz | 3 | 2024-10-16 19:31 |
| podejrzewam ze gry będą robić dalej | ~nienajnowszy | 5 | 2024-10-15 22:56 |
| Już na twitterze jest coraz głośniej | ~Andrzej | 3 | 2024-10-15 10:58 |
| Munar sa produkcja ammo | ~Yyyy | 2 | 2024-10-14 06:59 |
| Będzie ok wyprzedaż skończona | ~Hej | 2 | 2024-10-08 16:32 |
| Wytłumaczcie mi coś | ~Dziwny | 5 | 2024-10-08 09:54 |
| Dlaczego nikt tanich akcji nie kupuje? | ~mal | 8 | 2024-10-04 15:18 |
| Ja czekam z moimi akcjami średnia poniżej 5gr | ~Wanda | 4 | 2024-10-04 10:27 |
| Oddali za bezcen squibly? | ~Smiechnasali | 6 | 2024-10-03 14:37 |
| Zakończenie subskrypcji akcji serii D | ~grzyb | 2 | 2024-10-02 11:01 |
| Znamy co nastąpi wiedzieliśmy że to potrwa | ~Wanda | 4 | 2024-10-01 01:18 |
| 2 fixy od wtorku | ~oficjalnie | 5 | 2024-09-30 18:17 |
| Lecimy na 40 gr ? | ~Pain | 1 | 2024-09-30 17:14 |