Forum giełdowe spółki MUNAR

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Wydmuchy gandevu rosną a tytaj cisza ~Jarek 1 2023-01-04 12:44
Dzisiaj 16gr widły, jutro czat ~Alina 2 2023-01-04 10:49
Przypominam, że dzisiaj 16gr widły, jutro czat z prezesem ~Ania 7 2023-01-04 10:40
Czy juz dzis 20gr cx6 delikatne 16gr ~Mistrz 1 2023-01-04 10:36
do widel raz dwa ale jazda ######## ~super 2 2023-01-04 09:29
Lecimy na 50 groszy…Odpał ~pawelpablo 15 2023-01-04 09:29
Rakieta odpalona ~Ania 8 2023-01-04 09:25
trzeba domknąć lukę na 5gr lecimy na 5gr ~ertyktee 1 2023-01-04 09:22
Przegryw z IP 85.193.199.* od rana płaczę, że sprzedał ~Tommy 3 2023-01-03 23:40
Pa Pa!! ~KoleśGit 4 2023-01-03 22:29
Pomoże ktoś? ja nie umiem w giełdę pawelpablo 15 2023-01-03 17:25
PREZES BEDZIE OPOWIADAŁ O ŚWIATLANEJ PRZYSZŁOŚCI ???...... ~prawda 3 2023-01-03 15:02
Byle zdazyc dzis wywalic jak najwiecej... ~Dzięki 3 2023-01-03 12:52
Spółka dno ! Urosła i spadła tyle same prawie ! Dno i tyle ~Xxx 4 2023-01-03 12:50
Nowa gwiazda gaminu !!! NGG best off !!!!! ~pieknie 1 2023-01-03 12:38
15gr 20gr to tak blisko oazkaj nielada widze a wy? ~sup 1 2023-01-03 12:34
No i znowu wyjdzie na moje... ~Ania 2 2023-01-03 12:29
Wszystkie sygnały pokazują mocne wybicie poza poprzedni szczyt ~magister 3 2023-01-03 12:28
............................................BĘDZIE POMPA.!.... ~INFO 21 2023-01-03 12:27
5zł styczen 2023r!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ~marek 5 2023-01-03 12:27
ile trolli wysypało... to dobry prognostyk ~jan 4 2023-01-03 12:26
Czuję odpał na 30 groni ~qwerty 6 2023-01-03 12:25
Odpał wisi w powietrzu !! ~grubo 7 2023-01-03 12:24
Po wynikach to cena 30gr będzie wspomniem ~Analityk 2 2023-01-03 12:24
A jak dziś zrobią górne widły???? ~ruszamy 2 2023-01-03 12:24
KAŻDY PREZES POWIE WAM TO SAMO .!!!.....że jest wspaniale ,buhaaaaa ~UWAGA 1 2023-01-03 12:22
SZTUCZNA PODBITKA pod bajeczki prezesa..... ~opium 1 2023-01-03 12:13
syfek,....klepia gry w piwnicy ??? ~hhh 4 2023-01-03 12:04
a Prezes i tak odpowie na pytania słuszne marketingowo... ~jan 4 2023-01-02 23:22
Hurra optymizm ~Hadeb 9 2023-01-02 22:43
[x]
MUNAR 6,54% 0,33 2026-06-26 16:14:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.