Forum giełdowe spółki MUNAR

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Wisząca nw haku adorują się ~Eheh 1 2023-01-05 14:16
Cisza cisza ~Jolo 1 2023-01-05 13:56
Ja tez sypie pakietami … odkupie po 0,08 ~Xxx 2 2023-01-05 13:28
Ech owieczki owieczki ~Jarosław 1 2023-01-05 12:49
Wywalam !!! Prezes mówi mało ciekawie czyli brak wiary ~Xxx 2 2023-01-05 12:40
Kupuj plotki sprzedawaj fakty... ~Fakty 1 2023-01-05 12:38
podrzućcie coś z czata ~jan 4 2023-01-05 12:35
Nie ma czatu !!! ~Xxx 1 2023-01-05 12:28
Same czarne swiece! ~Janusz 2 2023-01-05 12:25
na koniec sesji schodzimy ponizej 10 gr ~Janusz 5 2023-01-05 12:21
Gdzie ten link do telegrama ? ~Andrzej 4 2023-01-05 12:14
Pytania do p. Prezesa spotkanie 05.01.2023 r. ~aa 31 2023-01-05 11:52
Oddawaliście po 10 i 8 gr czemu nie oddajecie po 12 ~Jarek 2 2023-01-05 10:47
Pół dnia naganiali na wzrosty i nic. ~Syf 2 2023-01-05 09:51
Jutro super dzień pod wywalanie.!.....Prezes puści kilka bajeczek .... ~sebek 7 2023-01-05 09:51
Tu będzie mega zarobek w 2023 ! Dużo będzie bogatych ~Xxx 3 2023-01-05 09:50
ZASTANÓWMY SIĘ ?!...co prezes może nam obiecać?... ~prawda 2 2023-01-05 09:37
Po wynikach cwk bedze 10 ~Takaprawda 1 2023-01-05 09:35
Ach tylu oddało i zaczęło się skomlenie ~Jarek 1 2023-01-05 09:23
ZARZĄD NIE MA PRAWIE AKCJI ~Bankrucik 3 2023-01-05 09:17
SUPER FIRMA , 9 lat na stratach , co na to prezes/?? ~drukarnia 5 2023-01-05 09:13
zapytajcie PREZESA dlaczego od 9 lat same straty??? ~prawda 4 2023-01-05 09:11
Dzisiaj przebijamy 0.15 zł … ~Xxx 2 2023-01-05 08:46
Ja szlo na 50gr to brali jak leci a jak jest 12 to się wahają ~Niespac 5 2023-01-04 18:03
Pytanie dla akcjonariuszy o której jutro CZAT z Prezesem ? ~adi 3 2023-01-04 16:13
SPYTAJTA PREZESA ?...GDZIE JEST SIEDZIBA ???...... ~INFO 1 2023-01-04 15:40
Wyzbierane? ~Jarek 16 2023-01-04 14:52
Każdy, kto chce zarobić ~Huehue 1 2023-01-04 14:20
tylko nie to ~delhezi 1 2023-01-04 14:19
Info wisi w powietrzu? ~Kurkasiwachcempiwaan 4 2023-01-04 14:04
[x]
MUNAR 6,54% 0,33 2026-06-26 16:14:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.