Forum giełdowe spółki MUNAR

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Dzisiaj 15gr musi dotknąć żeby technicznie było ok ~Qwortek 2 2023-01-02 08:52
Życzę wszystkim posiadaczom akcji NGG zdrówka i akcji po 1 zł ~Xxx 1 2023-01-01 20:31
tego nikt nie chce ,, zapraszamy na sundragon.... ~oi 3 2022-12-30 19:18
Spółka w zainteresowaniu inwestorów ~emerytGPW 15 2022-12-30 15:45
Większego ujadania tutaj od dawna nie bylo pawelpablo 11 2022-12-30 14:02
Wysyp naganiaczy na spadki,,,będzie grubo,,,,,,, ~50gr 7 2022-12-30 13:13
Nie ma chętnych do sypania czyli wzrosty idą i co peroniarze ~łysoco 5 2022-12-30 13:13
szybko sprzedajcie po 5 gr ~grosz 2 2022-12-30 12:26
SPRZEDAJE WSZYSTKO TANIO ~Janina 2 2022-12-30 12:25
Brak chętnych na kupno oznacza spadki ~Xxx 3 2022-12-30 12:16
Aktualizacja : - 5 % zaczyna się sypanko ~Xxx 2 2022-12-30 12:14
5 gr pewne w 100% ~pawelpablo 14 2022-12-30 12:09
Niedoczekanie ~jask 1 2022-12-30 12:08
I lecimy na dol ~Kiero 5 2022-12-30 12:07
A może widmo bankructwa ze tak to leci ? ~Xxx 4 2022-12-30 12:06
Ta pisowska spółka jest śmieszna ~Donald 2 2022-12-30 12:05
Kraach ~Krach 2 2022-12-30 12:02
......WIDZIELI SUNDRAGON ...? ~sunsin 2 2022-12-30 11:57
Skup zakończony ! Moja średnia 0.11 zł ~FanNGG 3 2022-12-30 11:27
spotkanie z Prezesem powinno dać duży impuls w górę ~jan 2 2022-12-30 11:16
Ania znowu wraca do ptaszków ~Elchapo 1 2022-12-30 10:40
Idziecie na 2 gr technik-at 13 2022-12-30 09:32
A może poziomy nowe 0.06 zł ? I wtedy odbicie ~Xxx 5 2022-12-30 09:30
Ciofaj ~Szofer 1 2022-12-30 09:20
Widze ze jutro znow odkupie po 0,102, albo nizej ~Janusz 2 2022-12-30 01:59
Dzisiaj USA hossa, jutro się nie otworzymy... ~Ania 1 2022-12-29 23:13
5000--6000 % ~szogunek 13 2022-12-29 20:37
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 5 2022-12-29 18:14
Bo godna cena to 5-6 groszy ~pawelpablo 10 2022-12-29 18:11
Dokładajcie dalej na S to gruchnie jeszcze nizej dekle ~Pinokio 5 2022-12-29 13:02
[x]
MUNAR 6,54% 0,33 2026-06-26 16:14:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.