|
Dzisiaj 15gr musi dotknąć żeby technicznie było ok
|
~Qwortek
|
2
|
2023-01-02 08:52
|
|
Życzę wszystkim posiadaczom akcji NGG zdrówka i akcji po 1 zł
|
~Xxx
|
1
|
2023-01-01 20:31
|
|
tego nikt nie chce ,, zapraszamy na sundragon....
|
~oi
|
3
|
2022-12-30 19:18
|
|
Spółka w zainteresowaniu inwestorów
|
~emerytGPW
|
15
|
2022-12-30 15:45
|
|
Większego ujadania tutaj od dawna nie bylo
|
pawelpablo
|
11
|
2022-12-30 14:02
|
|
Wysyp naganiaczy na spadki,,,będzie grubo,,,,,,,
|
~50gr
|
7
|
2022-12-30 13:13
|
|
Nie ma chętnych do sypania czyli wzrosty idą i co peroniarze
|
~łysoco
|
5
|
2022-12-30 13:13
|
|
szybko sprzedajcie po 5 gr
|
~grosz
|
2
|
2022-12-30 12:26
|
|
SPRZEDAJE WSZYSTKO TANIO
|
~Janina
|
2
|
2022-12-30 12:25
|
|
Brak chętnych na kupno oznacza spadki
|
~Xxx
|
3
|
2022-12-30 12:16
|
|
Aktualizacja : - 5 % zaczyna się sypanko
|
~Xxx
|
2
|
2022-12-30 12:14
|
|
5 gr pewne w 100%
|
~pawelpablo
|
14
|
2022-12-30 12:09
|
|
Niedoczekanie
|
~jask
|
1
|
2022-12-30 12:08
|
|
I lecimy na dol
|
~Kiero
|
5
|
2022-12-30 12:07
|
|
A może widmo bankructwa ze tak to leci ?
|
~Xxx
|
4
|
2022-12-30 12:06
|
|
Ta pisowska spółka jest śmieszna
|
~Donald
|
2
|
2022-12-30 12:05
|
|
Kraach
|
~Krach
|
2
|
2022-12-30 12:02
|
|
......WIDZIELI SUNDRAGON ...?
|
~sunsin
|
2
|
2022-12-30 11:57
|
|
Skup zakończony ! Moja średnia 0.11 zł
|
~FanNGG
|
3
|
2022-12-30 11:27
|
|
spotkanie z Prezesem powinno dać duży impuls w górę
|
~jan
|
2
|
2022-12-30 11:16
|
|
Ania znowu wraca do ptaszków
|
~Elchapo
|
1
|
2022-12-30 10:40
|
|
Idziecie na 2 gr
|
technik-at
|
13
|
2022-12-30 09:32
|
|
A może poziomy nowe 0.06 zł ? I wtedy odbicie
|
~Xxx
|
5
|
2022-12-30 09:30
|
|
Ciofaj
|
~Szofer
|
1
|
2022-12-30 09:20
|
|
Widze ze jutro znow odkupie po 0,102, albo nizej
|
~Janusz
|
2
|
2022-12-30 01:59
|
|
Dzisiaj USA hossa, jutro się nie otworzymy...
|
~Ania
|
1
|
2022-12-29 23:13
|
|
5000--6000 %
|
~szogunek
|
13
|
2022-12-29 20:37
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
5
|
2022-12-29 18:14
|
|
Bo godna cena to 5-6 groszy
|
~pawelpablo
|
10
|
2022-12-29 18:11
|
|
Dokładajcie dalej na S to gruchnie jeszcze nizej dekle
|
~Pinokio
|
5
|
2022-12-29 13:02
|