|
Zbliżają się wyniki, nie chciałbym zostawać bez akcji
|
~Huehue
|
3
|
2023-01-10 13:10
|
|
Ewidentne uwalanie kursu się zaczęło jak poprzednio
|
~Piescimordelizal
|
1
|
2023-01-10 08:59
|
|
Mój wuja w sklepie spożywczym ma większe obroty
|
~Xxx
|
1
|
2023-01-09 23:11
|
|
Kiedy raport i wyniki?
|
~Ciekawyjestem
|
6
|
2023-01-09 21:28
|
|
30 gr na horyzoncie w tym roku jest tylko kwestią czasu
|
~qwerty
|
6
|
2023-01-09 17:42
|
|
I na koniec na wywalił na waciki
|
~Jarosław
|
1
|
2023-01-09 17:06
|
|
Ubrani rączki up
|
~qwerty
|
2
|
2023-01-09 08:53
|
|
Ja znam inną prawdę
|
~Qwerty
|
2
|
2023-01-09 02:40
|
|
Czat z prezesem i 11% w dół ... bardzo budujące
|
~Jan
|
2
|
2023-01-09 02:39
|
|
Krzywe kroczące mocne kupuj
|
~qwe123
|
8
|
2023-01-08 19:54
|
|
Prawda jest taka...
|
~owychu
|
4
|
2023-01-06 21:20
|
|
Ludzie 80 tysiecy obrotu to nie dużo
|
~September1939
|
8
|
2023-01-06 14:22
|
|
8 GROSZY TO MAX.
|
~oko
|
1
|
2023-01-05 22:59
|
|
Ja wywaliłem 300 tys prezes mnie przekonał...
|
~Jan
|
3
|
2023-01-05 22:03
|
|
Kto dzis nie sprzedal ten stracil 25-30%
|
~Miro
|
3
|
2023-01-05 17:55
|
|
Co to za firma jak strona www nie aktualizowana na bieżąco
|
~Xxx
|
1
|
2023-01-05 17:15
|
|
-10% sypacz nie poddaje się co za badziew
|
~Kpina
|
4
|
2023-01-05 16:58
|
|
Czekacie na 0.20 zł ? Czekajcie jeszcze rok na 0.15
|
~Xxx
|
1
|
2023-01-05 16:50
|
|
Przechodze na WIG20
|
~Janusz
|
1
|
2023-01-05 16:41
|
|
Widać że jakiś szmaciarz sprzedaje pewnie nie ma na piwo
|
~irys
|
1
|
2023-01-05 16:36
|
|
Relacja z czatu na żywo.....
|
~Czat
|
3
|
2023-01-05 16:28
|
|
Dziś jeszcze na zielono?
|
~Jarek
|
1
|
2023-01-05 15:59
|
|
Tyle macie z czatu z leci na PYSK
|
~Xxx
|
1
|
2023-01-05 15:41
|
|
I co ten prezes obiecal pospolstwuuu
|
~Janusz
|
7
|
2023-01-05 15:38
|
|
kiedy spłacą ogromny dług?.......
|
~luty
|
12
|
2023-01-05 15:30
|
|
Codziennie niskie ceny - BiadOlOnka
|
~Bulbul
|
6
|
2023-01-05 15:24
|
|
............................ZARAZ DOLNE WIDŁY.!
|
~prawda
|
3
|
2023-01-05 15:23
|
|
Wycofać zlecenia nie będą mieć komu sypać!
|
~Blok
|
2
|
2023-01-05 14:21
|
|
Miało rosnac po czacie a spada???
|
~Zaluje
|
2
|
2023-01-05 14:20
|
|
Emocje niedowiarków opadły?
|
~Plecak
|
4
|
2023-01-05 14:17
|