Forum giełdowe spółki MUNAR

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Zbliżają się wyniki, nie chciałbym zostawać bez akcji ~Huehue 3 2023-01-10 13:10
Ewidentne uwalanie kursu się zaczęło jak poprzednio ~Piescimordelizal 1 2023-01-10 08:59
Mój wuja w sklepie spożywczym ma większe obroty ~Xxx 1 2023-01-09 23:11
Kiedy raport i wyniki? ~Ciekawyjestem 6 2023-01-09 21:28
30 gr na horyzoncie w tym roku jest tylko kwestią czasu ~qwerty 6 2023-01-09 17:42
I na koniec na wywalił na waciki ~Jarosław 1 2023-01-09 17:06
Ubrani rączki up ~qwerty 2 2023-01-09 08:53
Ja znam inną prawdę ~Qwerty 2 2023-01-09 02:40
Czat z prezesem i 11% w dół ... bardzo budujące ~Jan 2 2023-01-09 02:39
Krzywe kroczące mocne kupuj ~qwe123 8 2023-01-08 19:54
Prawda jest taka... ~owychu 4 2023-01-06 21:20
Ludzie 80 tysiecy obrotu to nie dużo ~September1939 8 2023-01-06 14:22
8 GROSZY TO MAX. ~oko 1 2023-01-05 22:59
Ja wywaliłem 300 tys prezes mnie przekonał... ~Jan 3 2023-01-05 22:03
Kto dzis nie sprzedal ten stracil 25-30% ~Miro 3 2023-01-05 17:55
Co to za firma jak strona www nie aktualizowana na bieżąco ~Xxx 1 2023-01-05 17:15
-10% sypacz nie poddaje się co za badziew ~Kpina 4 2023-01-05 16:58
Czekacie na 0.20 zł ? Czekajcie jeszcze rok na 0.15 ~Xxx 1 2023-01-05 16:50
Przechodze na WIG20 ~Janusz 1 2023-01-05 16:41
Widać że jakiś szmaciarz sprzedaje pewnie nie ma na piwo ~irys 1 2023-01-05 16:36
Relacja z czatu na żywo..... ~Czat 3 2023-01-05 16:28
Dziś jeszcze na zielono? ~Jarek 1 2023-01-05 15:59
Tyle macie z czatu z leci na PYSK ~Xxx 1 2023-01-05 15:41
I co ten prezes obiecal pospolstwuuu ~Janusz 7 2023-01-05 15:38
kiedy spłacą ogromny dług?....... ~luty 12 2023-01-05 15:30
Codziennie niskie ceny - BiadOlOnka ~Bulbul 6 2023-01-05 15:24
............................ZARAZ DOLNE WIDŁY.! ~prawda 3 2023-01-05 15:23
Wycofać zlecenia nie będą mieć komu sypać! ~Blok 2 2023-01-05 14:21
Miało rosnac po czacie a spada??? ~Zaluje 2 2023-01-05 14:20
Emocje niedowiarków opadły? ~Plecak 4 2023-01-05 14:17
[x]
MUNAR 6,54% 0,33 2026-06-26 16:14:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.