Forum giełdowe spółki MUNAR

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Modlitwy nic nie daja? ~Elchapo 1 2023-01-17 11:16
Nie dam więcej jak 4grosze ~Hehehehehe 11 2023-01-16 19:50
6gr tam idymy ~pawelpablo 1 2023-01-16 13:36
Czekam na pocieszycieli… PILNE !!! ~pawelpablo 4 2023-01-16 13:33
Kwik Kwik Elczapo Kwik Kwik bez akcji ~Maszmalegoprzegrywie 3 2023-01-16 13:07
Już niżej nie spada, dno ubite solidnie, teraz w górę tylko. ~Dno 4 2023-01-16 12:40
Uważać na troli... ~ALARM 5 2023-01-16 11:48
Uważać na kasę... ~ALARM 5 2023-01-16 09:22
Espi wjechało, gra wygląda ciekawie pawelpablo 21 2023-01-15 16:40
W lutym kurs 0.09 ~Xxx 7 2023-01-15 16:39
A tak z nudów sprawdziłem sklepy pawelpablo 2 2023-01-15 15:57
Będę tu milionerem ~Fafik_z_Wall_Street 8 2023-01-14 12:05
GAMEDUST ~leo 5 2023-01-13 15:55
Ojej tak bardzo się nie podoba że batonik podgryzany ~Green 3 2023-01-13 12:41
Zostało towarzystwo adoracyjne ~qwerty 4 2023-01-13 11:01
Pomału do góry ~timur 3 2023-01-12 18:25
A gdzie Pain co zaklinał ubieranie na 15gr i drwił z innych haha ~Hyhy 3 2023-01-11 18:49
...........STYCZEŃ = 1ZŁ .!!!.....MIAZGA ... ~perła 10 2023-01-11 11:52
Ale tu dużo dobrych dbających o innych ~ZielonyTrol 1 2023-01-11 11:06
Byle się na koniec jakiś osioł nie wysypal ~Ehhh 3 2023-01-11 10:22
nie pozabijajcie się w kolejce po akcje ~delhezi 5 2023-01-11 10:14
Gdzie się podziały trole i nagony? ~Zdziwiony 2 2023-01-11 10:13
Pomału do góry ~timur 1 2023-01-10 18:00
Dobrze ze wyszedłem z tego bo zarabiam a wy tracicie ~Olo 2 2023-01-10 17:40
Panie Prezesie czekamy na jakieś dobre info ~Widelec 3 2023-01-10 17:13
To teraz 9 lat zysków ~TragediaTroli 2 2023-01-10 15:26
Ratować sakiewki zjazd do 0,05 groni po niedzieli ~irys 5 2023-01-10 15:07
No to nie ma szansy juz na wzrosty ~Janusz 3 2023-01-10 15:07
I sie ktoś wypróżnił ładnie... Co za padaka ~Qwe 2 2023-01-10 13:28
Zbliżają się wyniki, nie chciałbym zostawać bez akcji ~Huehue 3 2023-01-10 13:10
[x]
MUNAR -4,97% 0,31 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.