|
Modlitwy nic nie daja?
|
~Elchapo
|
1
|
2023-01-17 11:16
|
|
Nie dam więcej jak 4grosze
|
~Hehehehehe
|
11
|
2023-01-16 19:50
|
|
6gr tam idymy
|
~pawelpablo
|
1
|
2023-01-16 13:36
|
|
Czekam na pocieszycieli… PILNE !!!
|
~pawelpablo
|
4
|
2023-01-16 13:33
|
|
Kwik Kwik Elczapo Kwik Kwik bez akcji
|
~Maszmalegoprzegrywie
|
3
|
2023-01-16 13:07
|
|
Już niżej nie spada, dno ubite solidnie, teraz w górę tylko.
|
~Dno
|
4
|
2023-01-16 12:40
|
|
Uważać na troli...
|
~ALARM
|
5
|
2023-01-16 11:48
|
|
Uważać na kasę...
|
~ALARM
|
5
|
2023-01-16 09:22
|
|
Espi wjechało, gra wygląda ciekawie
|
pawelpablo
|
21
|
2023-01-15 16:40
|
|
W lutym kurs 0.09
|
~Xxx
|
7
|
2023-01-15 16:39
|
|
A tak z nudów sprawdziłem sklepy
|
pawelpablo
|
2
|
2023-01-15 15:57
|
|
Będę tu milionerem
|
~Fafik_z_Wall_Street
|
8
|
2023-01-14 12:05
|
|
GAMEDUST
|
~leo
|
5
|
2023-01-13 15:55
|
|
Ojej tak bardzo się nie podoba że batonik podgryzany
|
~Green
|
3
|
2023-01-13 12:41
|
|
Zostało towarzystwo adoracyjne
|
~qwerty
|
4
|
2023-01-13 11:01
|
|
Pomału do góry
|
~timur
|
3
|
2023-01-12 18:25
|
|
A gdzie Pain co zaklinał ubieranie na 15gr i drwił z innych haha
|
~Hyhy
|
3
|
2023-01-11 18:49
|
|
...........STYCZEŃ = 1ZŁ .!!!.....MIAZGA ...
|
~perła
|
10
|
2023-01-11 11:52
|
|
Ale tu dużo dobrych dbających o innych
|
~ZielonyTrol
|
1
|
2023-01-11 11:06
|
|
Byle się na koniec jakiś osioł nie wysypal
|
~Ehhh
|
3
|
2023-01-11 10:22
|
|
nie pozabijajcie się w kolejce po akcje
|
~delhezi
|
5
|
2023-01-11 10:14
|
|
Gdzie się podziały trole i nagony?
|
~Zdziwiony
|
2
|
2023-01-11 10:13
|
|
Pomału do góry
|
~timur
|
1
|
2023-01-10 18:00
|
|
Dobrze ze wyszedłem z tego bo zarabiam a wy tracicie
|
~Olo
|
2
|
2023-01-10 17:40
|
|
Panie Prezesie czekamy na jakieś dobre info
|
~Widelec
|
3
|
2023-01-10 17:13
|
|
To teraz 9 lat zysków
|
~TragediaTroli
|
2
|
2023-01-10 15:26
|
|
Ratować sakiewki zjazd do 0,05 groni po niedzieli
|
~irys
|
5
|
2023-01-10 15:07
|
|
No to nie ma szansy juz na wzrosty
|
~Janusz
|
3
|
2023-01-10 15:07
|
|
I sie ktoś wypróżnił ładnie... Co za padaka
|
~Qwe
|
2
|
2023-01-10 13:28
|
|
Zbliżają się wyniki, nie chciałbym zostawać bez akcji
|
~Huehue
|
3
|
2023-01-10 13:10
|