Forum giełdowe spółki MUNAR

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
NGG---> DZIŚ B WYSOKO KONCZYMY JUTRO 20 GR ~841109 1 2023-01-25 10:15
NGGAMES przychody za 4 kw. wyższe od 3 wcześniejszych ~Janusz 1 2023-01-25 10:15
Żadnego 8 gr nie bedzie lecimy niedługo w górę. ~Pain 2 2023-01-25 09:59
0,08 ~delhezi 4 2023-01-25 09:46
Imponujące…. ~Elchapo 6 2023-01-24 19:27
Przytulmy się …. ~Gruby 4 2023-01-24 16:46
Zbieranie od niecierpliwych trwa w najlepsze ~Koszykarz 2 2023-01-24 16:30
miało być 5 groszy ~xdddd 1 2023-01-24 13:57
miało być 5 groszy ~xd 1 2023-01-24 13:56
Brak słów ~pawelpablo 3 2023-01-24 13:32
Leci na 5gr a ja kupuję. Jestem wariatem ~Gruby 3 2023-01-24 12:31
0.26 PLN ~Iwan45100 11 2023-01-24 09:24
Jeszcze dzisiaj 100 groszy ~Xxx 2 2023-01-23 17:29
Mielone ~Mielone 2 2023-01-23 13:30
kiedy ~REX 8 2023-01-23 09:57
Ktoś pakiety polyka ~Xxx 4 2023-01-21 22:08
+4% zaczyna się ostra jazda na polnoc.. okazja $$$ ~Fakty 4 2023-01-20 18:05
Po 14, 15 gr łykali jak pelikany a jest 10gr i patrzą jak tonie ~Ico 3 2023-01-20 16:29
Brali po 13,14,15 a teraz nie chcą za 12? ~Byku 7 2023-01-20 16:29
Z 15 juz 10 i żadnej obrony kpina.... ~Pispo 6 2023-01-20 16:28
Co za młotek znowu ma owsiki? ~Green 3 2023-01-20 12:21
Dobra sprzedam po 14 groszy bo ostatnio czekalem na wiecej ~Spóżnialski 6 2023-01-19 22:56
Komuś widać ostro zależy żeby kurs uwalić. ~Dramattenakcjonariat 7 2023-01-19 03:34
CDR daje nieśmiało znać że rakieta startuje ~Ania 2 2023-01-18 15:43
Kupiłen taniutko po .109 - dziękuję ~Zenek 6 2023-01-18 09:31
Paruje się powoli już 10gr a po 15gr wyli ze tanio ~Gniot 2 2023-01-18 08:42
Tutaj to jednak dziwnie grają. ~Jarosław 1 2023-01-17 16:40
Spada bo nie kupujecie, same leszcze! ~Qqq 4 2023-01-17 15:55
Wyzbierane? ~Jarosław 4 2023-01-17 11:31
Przestancie wkoncu sypac!!!!!!!! ~Brac 8 2023-01-17 11:19
[x]
MUNAR -4,97% 0,31 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.