|
Frajerzy z akcjami ???
|
~Pain
|
2
|
2023-02-08 09:44
|
|
Dobrze że sprzedałem
|
~Pain
|
9
|
2023-02-08 09:43
|
|
Zjazd do 8 gr i up do 12
|
~Tomek
|
8
|
2023-02-08 09:42
|
|
Tak jak mówiłem lecimy na 0.05
|
~Xxx
|
1
|
2023-02-08 09:25
|
|
NGG emisja aż 80 mln akcji .Jutro pogrom
|
~Xxx
|
5
|
2023-02-07 22:07
|
|
Dwie serie akcji wchodzą...i to duże
|
~Fakty
|
4
|
2023-02-07 19:00
|
|
Info !!! To jutro mamy zjazd - 20 %
|
~Adi
|
2
|
2023-02-07 18:59
|
|
Kiedy 8 groszy ?
|
~leon
|
2
|
2023-02-07 10:42
|
|
Twitter prawie 6k obserwujących.
|
pawelpablo
|
7
|
2023-02-07 08:21
|
|
Minus 4% ???
|
~Elchapo
|
1
|
2023-02-06 17:48
|
|
Will you snail - (po prawie roku) sprzedaż
|
pawelpablo
|
9
|
2023-02-06 12:37
|
|
Brać z prawej a nie patrzeć jak spada!!!!!!
|
~Ej
|
4
|
2023-02-06 10:19
|
|
Systematycznie do 7-8 gr
|
~Pain
|
1
|
2023-02-06 09:43
|
|
Już nie sypią, czas na zakupy.....
|
~Analityk
|
8
|
2023-02-06 09:33
|
|
Czy chcesz być bogaty, liczyć duże zyski w przyszłości?
|
~Kasa
|
7
|
2023-02-05 20:46
|
|
same "inteligentne" tematy i rozmowy
|
~okonn
|
17
|
2023-02-04 16:32
|
|
jutro otwarcie +80%+90% potem lepiej widłowy sie napracuje!!!!!!!!!!!!!!
|
~widłowyruszaj
|
5
|
2023-02-01 21:45
|
|
Przenoszę aktywa
|
~Pain
|
2
|
2023-02-01 21:20
|
|
Ale parcie na akcje,peka prawa ale jaja!
|
~ruszamy
|
13
|
2023-02-01 20:24
|
|
Pain vel Ania vel….NAGANIACZ !
|
~qwerty
|
14
|
2023-02-01 20:23
|
|
Podali terminy raportów.
|
pawelpablo
|
7
|
2023-02-01 20:23
|
|
Chcą mi ukraść akcje !!!!
|
~Pain
|
9
|
2023-02-01 20:22
|
|
Piękna cisza.
|
~Jan
|
7
|
2023-02-01 13:32
|
|
Forum zasypane watkami o rakietach, odpalach, widłach
|
~Sss
|
8
|
2023-02-01 10:30
|
|
Taniej nie będzie to każdy widzi, tylko up! Up!
|
~Bogacz
|
1
|
2023-02-01 10:16
|
|
Już prawie 12gr, chcecie przeplacac, taka perelka!
|
~Maestro
|
4
|
2023-02-01 10:15
|
|
Wszyscy chcą akcje ngg, rakieta rusza!!!!!!
|
~Kupuje
|
1
|
2023-02-01 10:10
|
|
!!!!!!!!..... PROMOCJA === TANIO =OKAZJA!!!!
|
~Tanio
|
11
|
2023-02-01 10:06
|
|
Niebywała okazja w tej cenie to każdy wie ,taniej nie będzie to widać
|
~mgr
|
4
|
2023-02-01 10:06
|
|
"Kupujcie - tanio! Teraz jest naprawdę tanio"
|
~Alex
|
15
|
2023-02-01 10:03
|