Forum giełdowe spółki MUNAR

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Frajerzy z akcjami ??? ~Pain 2 2023-02-08 09:44
Dobrze że sprzedałem ~Pain 9 2023-02-08 09:43
Zjazd do 8 gr i up do 12 ~Tomek 8 2023-02-08 09:42
Tak jak mówiłem lecimy na 0.05 ~Xxx 1 2023-02-08 09:25
NGG emisja aż 80 mln akcji .Jutro pogrom ~Xxx 5 2023-02-07 22:07
Dwie serie akcji wchodzą...i to duże ~Fakty 4 2023-02-07 19:00
Info !!! To jutro mamy zjazd - 20 % ~Adi 2 2023-02-07 18:59
Kiedy 8 groszy ? ~leon 2 2023-02-07 10:42
Twitter prawie 6k obserwujących. pawelpablo 7 2023-02-07 08:21
Minus 4% ??? ~Elchapo 1 2023-02-06 17:48
Will you snail - (po prawie roku) sprzedaż pawelpablo 9 2023-02-06 12:37
Brać z prawej a nie patrzeć jak spada!!!!!! ~Ej 4 2023-02-06 10:19
Systematycznie do 7-8 gr ~Pain 1 2023-02-06 09:43
Już nie sypią, czas na zakupy..... ~Analityk 8 2023-02-06 09:33
Czy chcesz być bogaty, liczyć duże zyski w przyszłości? ~Kasa 7 2023-02-05 20:46
same "inteligentne" tematy i rozmowy ~okonn 17 2023-02-04 16:32
jutro otwarcie +80%+90% potem lepiej widłowy sie napracuje!!!!!!!!!!!!!! ~widłowyruszaj 5 2023-02-01 21:45
Przenoszę aktywa ~Pain 2 2023-02-01 21:20
Ale parcie na akcje,peka prawa ale jaja! ~ruszamy 13 2023-02-01 20:24
Pain vel Ania vel….NAGANIACZ ! ~qwerty 14 2023-02-01 20:23
Podali terminy raportów. pawelpablo 7 2023-02-01 20:23
Chcą mi ukraść akcje !!!! ~Pain 9 2023-02-01 20:22
Piękna cisza. ~Jan 7 2023-02-01 13:32
Forum zasypane watkami o rakietach, odpalach, widłach ~Sss 8 2023-02-01 10:30
Taniej nie będzie to każdy widzi, tylko up! Up! ~Bogacz 1 2023-02-01 10:16
Już prawie 12gr, chcecie przeplacac, taka perelka! ~Maestro 4 2023-02-01 10:15
Wszyscy chcą akcje ngg, rakieta rusza!!!!!! ~Kupuje 1 2023-02-01 10:10
!!!!!!!!..... PROMOCJA === TANIO =OKAZJA!!!! ~Tanio 11 2023-02-01 10:06
Niebywała okazja w tej cenie to każdy wie ,taniej nie będzie to widać ~mgr 4 2023-02-01 10:06
"Kupujcie - tanio! Teraz jest naprawdę tanio" ~Alex 15 2023-02-01 10:03
[x]
MUNAR -8,54% 0,30 2026-06-23 15:10:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.