Forum giełdowe spółki MUNAR

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ale !!!! TANIO!!!! Ja nie mogę, zszokowany ~tanio 20 2023-02-21 09:22
Ngd tworzy niezależne gry, portuje a nie zajmuje się developerkką! ~Informacja 8 2023-02-20 11:29
Dziś kwik kwik ~Pain 2 2023-02-17 12:53
Muszę pilnie sprzedać 4 mln szt ~Pain 4 2023-02-16 20:37
Najdalej w kwietniu 6 groszy ~Poborca 6 2023-02-15 17:48
Ngd na giełdę rusza :) ~Tomek 1 2023-02-15 16:22
Rośniemy ~zibivip 1 2023-02-15 16:20
Biedaczysko @pain, robi za maskotke forumową ~Qwert 4 2023-02-15 12:13
raport ~pytek 2 2023-02-15 11:30
Fajny wątek z innego forum do poczytania ~okonn 5 2023-02-15 00:03
Dlaczego cały czas powoli oddajecie akcje cierpliwym ~okonn 1 2023-02-14 23:40
Sytuacja się wyklarowała ~jask 7 2023-02-14 17:02
Jak obstawiacie kurs na koniec lutego ? ~Adi 4 2023-02-14 10:58
Czy to kiedys urośnie ? Brak zainteresowania spółka ~Mixi 3 2023-02-14 08:27
Zaczynam skup baranki !!! ~Xxx 7 2023-02-13 17:58
Cichutkie Kwik Kwik ~Elchapo 4 2023-02-13 11:01
Ratunku jest tak tanio !!!! ~Pain 5 2023-02-12 22:51
nadal kupię po 3 grosze ~jan 2 2023-02-10 15:46
Ponawiam pytanie - gdzie jesteście troliki ~Pain 6 2023-02-09 20:47
8 groszy ~rudy102 1 2023-02-09 14:20
Czemu już nie sypiecie? Trole gdzie jesteście? ~Pain 4 2023-02-09 13:28
Podsumowanie roku 2022 na YT pawelpablo 5 2023-02-09 12:02
kupię po 3grosze ~jan 2 2023-02-09 10:53
Tego nikt poważny nie chce ~Slut 9 2023-02-09 09:43
Jeszcze z 30% w dół ~Pain 1 2023-02-08 19:44
Nawet po 5 groszy im się opłaci ~takiechu 5 2023-02-08 15:21
Dokupiłem trochę akcji po 0.1080 ~Iwan45100 2 2023-02-08 15:17
Uwaga… Ważne !!! ~Pain 5 2023-02-08 11:49
wszyscy się mylicie mglisty 3 2023-02-08 11:05
Tego nikt nie chce kupować ! Brak zainteresowania walorem ~Xxx 1 2023-02-08 10:04
[x]
MUNAR -1,22% 0,32 2026-06-23 09:12:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.