Forum giełdowe spółki MUNAR

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Tu będzie niespotykany wzrost , jedynie dla cierpliwych i analizujących ~Daniel 7 2023-03-14 12:04
Interesująca spółka z perspektywą - argumenty nie chamstwo ~Joker 2 2023-03-13 17:58
Ostatnie chwile z taką wyceną - minimum 1,5 zł w 2023 ~Zbyszek67 1 2023-03-13 17:56
Spółka milczy to i paliwa brak. ~Tomek 1 2023-03-13 17:32
Panie Boże i nie pozwól ... ~delhezi 5 2023-03-13 16:38
śmieszą mnie te wasze kółeczka po 1-10 akcji mglisty 5 2023-03-13 12:30
21.03 ~KK 4 2023-03-11 20:03
GNK w bestsellers switch. pawelpablo 16 2023-03-11 19:19
To już odpał na 50 gr !!!!!!!! ~Tomek 5 2023-03-10 11:05
Czy słyszycie już silniki rakiety ? ~Tomek 7 2023-03-08 21:38
Groszołapy znów w akcji ~Tomek 4 2023-03-08 15:24
Oddałem wczoraj PKC 100k akcji ~Aaa 3 2023-03-08 15:05
Lecimy na50 gr ~Pain 4 2023-03-07 20:40
-9 ale topniecie ? Gdzie jest dno ??? ~Xxx 1 2023-03-06 16:44
Kto jest właścicielem tej firmy ? ~Uczestnik_tej_wydmuc 2 2023-03-06 15:28
90% tu piszących to przyszli dawcy giełdowi... ~hahhahah 2 2023-03-06 12:24
Super info ! Czytać akcjonariusze ! Wchodzą w Deweloperke NGG? ~NGG 11 2023-03-06 12:22
Tattoo punk - wie ktoś coś więcej? pawelpablo 2 2023-03-05 21:46
Gdzie sa wisielce ??? ~Elchapo 1 2023-03-03 21:04
Czemu sypiecie?? ~Ej 1 2023-02-28 09:30
Utopiłem tu prawie 50k. I wy utopiliście i kolejni też utopią.. ~bronek 10 2023-02-28 08:33
To co urosło zaraz spada ! Nie rozumiem tej spółki ~Olek 8 2023-02-27 18:20
MASZYNA STARTUJE NA PODWOJNE WIDŁY ##### ~RUSZA 14 2023-02-27 18:18
nadal kupię po 3 grosze ~jan 3 2023-02-27 18:00
Ngg- przygotowany do startu w kosmos ~841109 8 2023-02-24 16:52
ZMNIEJSZENIE UDZIAŁÓW INFO! ~XXX 2 2023-02-23 13:45
Druga fala bessy ~jask 6 2023-02-23 12:18
RATUNKU jak tanio ~Pain 6 2023-02-22 15:17
NGG idzie na 1 zł !!! ~NGG 8 2023-02-22 07:31
AgaJaga inwestuje w developerke na NGG a, wy? ~Co 4 2023-02-21 20:41
[x]
MUNAR -2,38% 0,33 2026-06-22 12:28:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.