|
I jest już 9gr a miało z 15gr nie spadać tak wyli
|
~9gr
|
15
|
2023-03-17 16:20
|
|
Jest tak tanio ….
|
~Pain
|
4
|
2023-03-17 16:19
|
|
Ciągły płacz i błaganie o akcje?
|
~Tomek
|
3
|
2023-03-17 12:33
|
|
My sobie cierpliwie czekamy
|
~okonn
|
3
|
2023-03-17 12:33
|
|
Kupować, warto z prawej nawet, ale taniość
|
~Kupujcie
|
1
|
2023-03-17 11:56
|
|
Jak nie leszcze sypią to kto tak zrzuca balast
|
~Dziwy
|
3
|
2023-03-17 11:52
|
|
15gr,14gr,13gr,12gr,11gr,10gr to okazja a 9gr to co?
|
~Tonie
|
5
|
2023-03-17 11:51
|
|
Przy 0,15 pisano że wraca na 0,09 i wrocilo.....
|
~Ejj
|
9
|
2023-03-17 11:50
|
|
Kto tak sypie, wraca do bazy
|
~Szajs
|
10
|
2023-03-17 11:50
|
|
Gnot idzie na dno!!
|
~Gniott
|
3
|
2023-03-17 10:46
|
|
Od pompy na 15gr spada a tu ciagle piszą ze zarobią miliony.
|
~Gniot
|
6
|
2023-03-17 09:42
|
|
We wtorek otworzą się Wam oczy
|
~Pająk
|
5
|
2023-03-17 08:43
|
|
Kto sypie, ratować kurs bo się wali!!!
|
~Jaja
|
13
|
2023-03-17 08:31
|
|
Jak tam palta po ,014 lub 0,15 na święta??
|
~15gr
|
6
|
2023-03-17 08:28
|
|
No to walka o akcje dopiero się zacznie jak podadzą to info?
|
~irys
|
5
|
2023-03-16 18:19
|
|
Czy to pułapka czy coś się zaczyna dziać
|
~blanka
|
2
|
2023-03-16 15:39
|
|
Czy może ktoś pocieszyć ?
|
~Pain
|
9
|
2023-03-16 14:18
|
|
Czekam na 7gr
|
~Pain
|
6
|
2023-03-16 08:53
|
|
15, 14, 13, 12 to okazja była a 11 to co?
|
~Haha
|
8
|
2023-03-15 11:23
|
|
Cena okazyjna jak widac ,12gr taniej nie będzie przykro mi.
|
~doswiadczony
|
4
|
2023-03-15 07:39
|
|
Kto tak sypie dziesiątki tysięcy akcji??
|
~9gr
|
2
|
2023-03-15 07:32
|
|
Nikt nie pisze o infie, 15 marca-70mln akcji wchodzi
|
~Info
|
11
|
2023-03-15 07:25
|
|
Czy NGGAMES to bankrut?
|
~goldenboy
|
3
|
2023-03-15 06:05
|
|
Muszą się spieszyć.
|
~fbch
|
2
|
2023-03-14 13:46
|
|
I zasypali 10gr, ktoś ma dużo do wywalenia
|
~Smiec
|
1
|
2023-03-14 13:10
|
|
Od infa z 8.III kurs sie sypie.
|
~Emisje
|
5
|
2023-03-14 12:50
|
|
Czym bliżej wejścia emisji tym większe sypanie
|
~Jw
|
1
|
2023-03-14 12:39
|
|
Syopanko, czyżby dzis 9gr?
|
~Ups
|
4
|
2023-03-14 12:23
|
|
Już sypią po 10gr
|
~Haha
|
9
|
2023-03-14 12:08
|
|
Wzajemna adoracja ubranych na pompce
|
~Skowyt
|
4
|
2023-03-14 12:04
|