Forum giełdowe spółki MUNAR

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
I jest już 9gr a miało z 15gr nie spadać tak wyli ~9gr 15 2023-03-17 16:20
Jest tak tanio …. ~Pain 4 2023-03-17 16:19
Ciągły płacz i błaganie o akcje? ~Tomek 3 2023-03-17 12:33
My sobie cierpliwie czekamy ~okonn 3 2023-03-17 12:33
Kupować, warto z prawej nawet, ale taniość ~Kupujcie 1 2023-03-17 11:56
Jak nie leszcze sypią to kto tak zrzuca balast ~Dziwy 3 2023-03-17 11:52
15gr,14gr,13gr,12gr,11gr,10gr to okazja a 9gr to co? ~Tonie 5 2023-03-17 11:51
Przy 0,15 pisano że wraca na 0,09 i wrocilo..... ~Ejj 9 2023-03-17 11:50
Kto tak sypie, wraca do bazy ~Szajs 10 2023-03-17 11:50
Gnot idzie na dno!! ~Gniott 3 2023-03-17 10:46
Od pompy na 15gr spada a tu ciagle piszą ze zarobią miliony. ~Gniot 6 2023-03-17 09:42
We wtorek otworzą się Wam oczy ~Pająk 5 2023-03-17 08:43
Kto sypie, ratować kurs bo się wali!!! ~Jaja 13 2023-03-17 08:31
Jak tam palta po ,014 lub 0,15 na święta?? ~15gr 6 2023-03-17 08:28
No to walka o akcje dopiero się zacznie jak podadzą to info? ~irys 5 2023-03-16 18:19
Czy to pułapka czy coś się zaczyna dziać ~blanka 2 2023-03-16 15:39
Czy może ktoś pocieszyć ? ~Pain 9 2023-03-16 14:18
Czekam na 7gr ~Pain 6 2023-03-16 08:53
15, 14, 13, 12 to okazja była a 11 to co? ~Haha 8 2023-03-15 11:23
Cena okazyjna jak widac ,12gr taniej nie będzie przykro mi. ~doswiadczony 4 2023-03-15 07:39
Kto tak sypie dziesiątki tysięcy akcji?? ~9gr 2 2023-03-15 07:32
Nikt nie pisze o infie, 15 marca-70mln akcji wchodzi ~Info 11 2023-03-15 07:25
Czy NGGAMES to bankrut? ~goldenboy 3 2023-03-15 06:05
Muszą się spieszyć. ~fbch 2 2023-03-14 13:46
I zasypali 10gr, ktoś ma dużo do wywalenia ~Smiec 1 2023-03-14 13:10
Od infa z 8.III kurs sie sypie. ~Emisje 5 2023-03-14 12:50
Czym bliżej wejścia emisji tym większe sypanie ~Jw 1 2023-03-14 12:39
Syopanko, czyżby dzis 9gr? ~Ups 4 2023-03-14 12:23
Już sypią po 10gr ~Haha 9 2023-03-14 12:08
Wzajemna adoracja ubranych na pompce ~Skowyt 4 2023-03-14 12:04
[x]
MUNAR -2,38% 0,33 2026-06-22 12:28:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.