Forum giełdowe spółki MUNAR

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Dziś raport więc będzie to sądny dzień dla troli, jutro wyrok. ~Tomasz 4 2023-03-22 12:43
Szacowane wyniki=pomp=ubranie leszcza=zjazd ~Syffek 1 2023-03-22 11:44
We wtorek raport - obstawiamy? pawelpablo 28 2023-03-22 11:41
Raport - czy jest szansa na 5mln przychodu i 500k zysku za 2022? ~Ania 7 2023-03-22 11:36
Zgłaszamy do KNF? ~Nienajnowszy 3 2023-03-22 11:35
Widzę tu dziś min. +50%…. ~Tom 3 2023-03-22 11:14
Skoro jest tak dobrze... to dlaczego jest tak źle? ~Posiadacz 4 2023-03-22 10:58
Balon spuszcza tylko powietrze ~Jask 12 2023-03-22 10:49
Jak się dobrze wczytać w raport spółki... ~kardiolog 2 2023-03-22 10:35
Ktoś mi powie co się dzieje ? Raport najlepszy w historii ~Ania 6 2023-03-22 10:30
Jest dobrze ~gdsfgsdf 1 2023-03-22 10:27
Naganiacze zaniemówili ~Tom 3 2023-03-22 09:39
jeszcze dziś 7 gr ~sdhfdf 1 2023-03-22 09:34
Jutro 50 % na plus !!! Mega raport !!! ~Xxx 12 2023-03-22 09:28
Jaka cudna katastrofa…. ~Pain 1 2023-03-22 09:08
Dziś to się nie otworzy ~Qredra 2 2023-03-22 08:08
To musi zdechnąć ~kardiolog 13 2023-03-22 07:56
Dzis na otwarciu musicie nasypac. ~Haha 1 2023-03-22 02:53
Cena/zysk to 1130 ~kardiolog 1 2023-03-21 22:51
Ale dramat…. ~Elchapo 1 2023-03-21 22:42
i po raporcie ~to 1 2023-03-21 22:34
Gdzie raport, jaja sobie robią z akcjonariuszy... ~Ejjjjjj 3 2023-03-21 22:34
Dawac raport!!! ~Ng 8 2023-03-21 20:13
Nie sprzedawajcie!!! ~Dyzio 1 2023-03-21 13:49
Słyszę silniki rakiety !!!!!! ~Tom 6 2023-03-21 13:18
Czuć piniondz, raz dwa będzie 12gr a później... ~Albert 3 2023-03-21 13:17
Ucieeekać !!!! ~Tom 1 2023-03-21 09:11
Nie może nizej spasc, róbcie coś, kto wywala!!! ~Cojest 19 2023-03-20 09:52
powstrzymajcie spadki - błagam ~delhezi 7 2023-03-20 09:51
Moim nosem… ~Tom 2 2023-03-17 16:30
[x]
MUNAR -2,38% 0,33 2026-06-22 12:28:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.