|
W koncu bedzie sie dzialo!
|
~Jan
|
2
|
2018-11-05 08:53
|
|
Pozytywne zmiany w Spółce FDG
|
~Jacek
|
14
|
2018-11-05 08:42
|
|
no no w końcu zrobili dobre gry
|
~gracz
|
17
|
2018-11-04 09:25
|
|
WYJAŚNIENIA
|
~kwestor
|
11
|
2018-11-04 08:53
|
|
PREZES zrezygnowal, zapewne część akcje sprzedał
|
~ktoZASTAPI
|
3
|
2018-11-03 09:31
|
|
Wziąłem dzisiaj 100k...
|
~GrubyKundel
|
8
|
2018-11-03 08:25
|
|
Ucieczka Prezesa z tonącej szalupy
|
~GłodnyPies
|
18
|
2018-11-02 22:17
|
|
PREZESEOWI i NOWEWEMU GRUBASOWI zależy na zebraniu z rynku jak najwięcej
|
~obser
|
3
|
2018-11-02 21:17
|
|
Cow Catcher - TOP PRE-ORDERS
|
~Suchy
|
2
|
2018-11-02 20:16
|
|
Fajna ta gierka Aparition Dobrze sie dzieje . :)
|
~inwestorek
|
1
|
2018-11-02 12:46
|
|
PREMIERY PREMIERY i AZJACI FDGAMES rozbierają
|
~zaczełoSIĘ
|
10
|
2018-11-02 12:28
|
|
Pomiela pomiela na 15gr i bedzie jazda na 30gr
|
~Wacek
|
6
|
2018-11-02 08:11
|
|
Ww3 Farm51 To będzie petarda 18/19
|
~3wojna
|
1
|
2018-11-01 15:52
|
|
2 premiery i zero zainteresowania.
|
~TopSteam
|
1
|
2018-11-01 15:23
|
|
Premiera gry "Apparition" w wersji PC na platformie Steam
|
~Jac
|
1
|
2018-10-31 23:14
|
|
Ludzie sypnijcie na 0,13 a nie straszycie kilkoma kacjami/..///
|
~ajax
|
4
|
2018-10-31 16:24
|
|
LUDZIE nie kupujcie bo renty jeszcze nie mam
|
~naPERONIE
|
3
|
2018-10-31 11:14
|
|
Czekam na wyniki kwartalne i wejście INWESTORA
|
~będzieKOSMOS
|
6
|
2018-10-31 10:34
|
|
PANOWIE I PANIE- CZAS RUSZAC UP--wiecie że to nastąpi
|
~kwestia_czasu
|
7
|
2018-10-31 09:26
|
|
Dead climb 29 października
|
~gdfgsdf
|
32
|
2018-10-30 16:43
|
|
Inne tematy growe odjeżdżają a tu lipa....
|
~Cinu
|
5
|
2018-10-30 13:08
|
|
GPP - zmiana przedmiotu działalności - 130mln aport
|
~Suchy
|
1
|
2018-10-30 11:03
|
|
Gram w Dead Climb i relaconuje na twitchu
|
lolek1337
|
5
|
2018-10-30 09:47
|
|
Jeszcze trochę i zobaczymy 8groszy tutaj.
|
~Thorhom
|
7
|
2018-10-27 08:05
|
|
Tym czasem zapraszamy na JUJUBEE !!! Tu dramacik
|
~tgr
|
1
|
2018-10-26 11:21
|
|
warlocks przeniesiony na Q1 2019
|
~sfasdf
|
6
|
2018-10-25 14:46
|
|
Ciekaw jestem za ile braliście że sypiecie :-)
|
~ajax
|
4
|
2018-10-25 12:24
|
|
JEDZIEMY na 10 gr..EMISJI nie było bo wcześniej muszą zdołować i po 10g
|
~hahaha
|
13
|
2018-10-25 11:51
|
|
10 000 000 i.....?
|
~abc
|
9
|
2018-10-24 08:23
|
|
Cisza?
|
~xxx
|
4
|
2018-10-23 10:37
|