Wygląda na to że statystyki steam wyraźnie nam pokazują że czegoś brakuje. Niby premiery, niby obniżone ceny ale obie gry okazują się kolejnymi niewypałłami. Szkoda . Czrkamy na pierwszy kwartał kolejnego roku. Nie wiem tylko z czego będą przychody. Kurs poleci niestety na dno bo idą pieniądze w gry ktorych nikt nie chce.