znowu nowe akcje chcą dodrukowac
no gravity ? nowa nazwa
jeszcze lepsza marka niż gruby pies czyli bez grawitacji
żeby tak roslo jak bez grawitacji
a tu tylko w dol i nowa emisja
a wy obracajcie sobie, dawajcie kapital
nie dość ze ostatnia emisja już dopuszczona do obrotu to oni nowa już chcą opchnac
przypominam z 30 milionow opchneli tak pi razy oko tylko polowe bo więcej chętnych nie bylo
i zaraz to będzie hulalo na szulerni
wiec smialo kupujcie
emisja była po 11 ….