Forum giełdowe spółki MUNAR

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
No to chyba wracamy na drogę wzrostu :-) ~kompan 1 2020-07-22 15:21
Dystrybucja przeokrutna niestety ~błażej 1 2020-07-22 15:09
Korekta spadkow, wywalaja az milo ~Menager 6 2020-07-22 15:09
Jak tak naganiacie ~leszcz 1 2020-07-22 15:03
Skad ta dystrybucja, niezle spada ~Oze 2 2020-07-22 14:52
jaki zakres wzrostów przewidujecie ? docelowo 2-3 zł tylko w ilu rudach ~oki 4 2020-07-22 14:34
zeby zaraz widlowy nie byl potrzebny ale od dolnych ~stary_ujadacz 6 2020-07-22 14:33
Bez spekuły to trup jest. ~błażej 4 2020-07-22 14:30
REWELACJA!!!! ~rewelka 1 2020-07-22 14:29
Docelowo 500 zeta, a co tam leszcze... ~arek 2 2020-07-22 14:01
Dobrze jest ~emssi79 14 2020-07-22 13:07
Do tych co wywalili po 39gr ~mielo 4 2020-07-22 12:51
Czy ja tu będę dziś potrzebny? ~Widłowy 6 2020-07-22 12:51
Dzisiaj wytrzepywanie z akcji ~On12 8 2020-07-22 12:24
Trend odwrócony! Nowe szczyty w okolicach 0,60! ~Marek 4 2020-07-22 12:23
straty odrobicie a zyski zainwestujcie w VCP ~xxx 3 2020-07-22 12:11
Dlaczego stoimy? ~Kkkk 2 2020-07-22 11:40
Czy coś mnie ominęło, że nagle +8%? ~Kalina 5 2020-07-22 11:24
Przedstawienie czas zacząć. ~mielo 1 2020-07-22 11:09
Jestem skończona ~Korekta 8 2020-07-22 09:58
Poranne wyciskanie z akcji potem północ dla cierpliwych ~Marek 1 2020-07-22 09:28
Biegun ~Carlitos 4 2020-07-22 08:53
Chcemy informacji o wynikach za 2 kw ~marnyoptymista 2 2020-07-21 23:16
Info dla nowych akcjonariuszy ~Gon 4 2020-07-21 23:13
Info ~mielo 28 2020-07-21 19:05
Dociskanie tanim kosztem ~pio56 1 2020-07-21 16:04
Szybkie zejścia z rana i duży obrót śwadczą o akumulacji ~znawca 5 2020-07-21 14:05
Dopiero +2% a gdzie do +40% ;-))))))))))))) ~laptop 2 2020-07-21 13:37
May zieleń a podaż ucieka ~antek 1 2020-07-21 13:30
raport II kwartał ~ngg21 3 2020-07-21 13:23
[x]
MUNAR -0,61% 0,33 2026-06-23 16:47:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.