| Koledzy inwestorzy czy tutaj będą jeszcze jakieś wzrosty? | ~AzjatyckiTygrys | 15 | 2020-07-23 18:43 |
| NGGAMES / wyniki-finansowe | ~Spoko | 1 | 2020-07-23 18:31 |
| jutro widły | ~zwała | 3 | 2020-07-23 17:34 |
| wala akcjami | ~stary_ujadacz | 2 | 2020-07-23 15:51 |
| co to za szrot | ~stary_ujadacz | 5 | 2020-07-23 15:50 |
| ojojojojojojoj co tak leci??? | ~stary_ujadacz | 1 | 2020-07-23 14:19 |
| wala akcjami jak | ~stary_ujadacz | 3 | 2020-07-23 14:01 |
| czy widla dzisiaj wytrzymią? | ~stary_ujadacz | 3 | 2020-07-23 14:01 |
| 44gr zaraz peknie i lecimy na 10 gr | ~stary_ujadacz | 8 | 2020-07-23 13:58 |
| nie ma zmiluj sie | ~stary_ujadacz | 1 | 2020-07-23 12:57 |
| Już za chwilkę | ~ROBERT | 7 | 2020-07-23 12:50 |
| Na co czekamy? | ishikawa | 4 | 2020-07-23 12:19 |
| Przydałoby się jakieś pozytywne info. | ~Kkkk | 1 | 2020-07-23 11:10 |
| beda sypac | ~stary_ujadacz | 4 | 2020-07-23 09:57 |
| Słabiutki popyt | ~jask | 6 | 2020-07-23 09:47 |
| NGG ODBIJA OD WAZNEGO WSPARCIa | ~TwójWuj | 4 | 2020-07-23 08:55 |
| ngg to drugi 4mass albo i mercator | ~nikt | 5 | 2020-07-23 08:17 |
| Czyżby koniec korekty? | ~mielo | 7 | 2020-07-23 07:54 |
| 10% do góry a wy narzekacie. | ~mielo | 10 | 2020-07-22 22:30 |
| Kiedy wyniki sprzedaży?? Kiedy zapowiedzi nowych projektów??? | ~jonasz | 1 | 2020-07-22 21:44 |
| Na 14 sierpnia ile i stawiacie? | ~Poncjusz_Piłat | 18 | 2020-07-22 21:26 |
| Alder’s Blood - dodanie nowych języków | ~Jac | 2 | 2020-07-22 21:10 |
| Jaki kurs typujecie na jutro ? | ~pio56 | 4 | 2020-07-22 19:46 |
| NGG = No Good Games | ~kromka | 4 | 2020-07-22 19:15 |
| Na SII jest napisane o NGG | ~Technik | 5 | 2020-07-22 16:30 |
| Dawać trypla na dolne widły!! | ~arek | 4 | 2020-07-22 15:55 |
| VCP 10% do góry!! | ~bbb | 2 | 2020-07-22 15:29 |
| Kto dał się wyleszczyc przy 0,40, melodować się!! | ~Hmm | 9 | 2020-07-22 15:29 |
| Czy wsparcie peknie na 30gr???? | ~Leon | 6 | 2020-07-22 15:29 |
| a teraz gruby kupuje | ~nikt | 4 | 2020-07-22 15:27 |