Forum giełdowe spółki MUNAR

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Koledzy inwestorzy czy tutaj będą jeszcze jakieś wzrosty? ~AzjatyckiTygrys 15 2020-07-23 18:43
NGGAMES / wyniki-finansowe ~Spoko 1 2020-07-23 18:31
jutro widły ~zwała 3 2020-07-23 17:34
wala akcjami ~stary_ujadacz 2 2020-07-23 15:51
co to za szrot ~stary_ujadacz 5 2020-07-23 15:50
ojojojojojojoj co tak leci??? ~stary_ujadacz 1 2020-07-23 14:19
wala akcjami jak ~stary_ujadacz 3 2020-07-23 14:01
czy widla dzisiaj wytrzymią? ~stary_ujadacz 3 2020-07-23 14:01
44gr zaraz peknie i lecimy na 10 gr ~stary_ujadacz 8 2020-07-23 13:58
nie ma zmiluj sie ~stary_ujadacz 1 2020-07-23 12:57
Już za chwilkę ~ROBERT 7 2020-07-23 12:50
Na co czekamy? ishikawa 4 2020-07-23 12:19
Przydałoby się jakieś pozytywne info. ~Kkkk 1 2020-07-23 11:10
beda sypac ~stary_ujadacz 4 2020-07-23 09:57
Słabiutki popyt ~jask 6 2020-07-23 09:47
NGG ODBIJA OD WAZNEGO WSPARCIa ~TwójWuj 4 2020-07-23 08:55
ngg to drugi 4mass albo i mercator ~nikt 5 2020-07-23 08:17
Czyżby koniec korekty? ~mielo 7 2020-07-23 07:54
10% do góry a wy narzekacie. ~mielo 10 2020-07-22 22:30
Kiedy wyniki sprzedaży?? Kiedy zapowiedzi nowych projektów??? ~jonasz 1 2020-07-22 21:44
Na 14 sierpnia ile i stawiacie? ~Poncjusz_Piłat 18 2020-07-22 21:26
Alder’s Blood - dodanie nowych języków ~Jac 2 2020-07-22 21:10
Jaki kurs typujecie na jutro ? ~pio56 4 2020-07-22 19:46
NGG = No Good Games ~kromka 4 2020-07-22 19:15
Na SII jest napisane o NGG ~Technik 5 2020-07-22 16:30
Dawać trypla na dolne widły!! ~arek 4 2020-07-22 15:55
VCP 10% do góry!! ~bbb 2 2020-07-22 15:29
Kto dał się wyleszczyc przy 0,40, melodować się!! ~Hmm 9 2020-07-22 15:29
Czy wsparcie peknie na 30gr???? ~Leon 6 2020-07-22 15:29
a teraz gruby kupuje ~nikt 4 2020-07-22 15:27
[x]
MUNAR -0,61% 0,33 2026-06-23 16:47:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.