Forum giełdowe spółki MUNAR

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
raport II kwartał ~ngg21 3 2020-07-21 13:23
Mówiłem, że pójdziemy - już czas ~Antek 1 2020-07-21 13:17
Ratujcie ~DEC 10 2020-07-21 13:15
Wsparcie na 0,39 ~pio56 1 2020-07-21 12:34
lepiej zaakceptować małą stratę ~hebbbb 6 2020-07-21 11:34
korekta na gamingu czas na xtb ~krakow 1 2020-07-21 11:33
Kupowac za bardzo nikt nie chce, ale sprzedawac juz tez malo kto ~M85 1 2020-07-21 11:18
LAURENPES dofinansowanie na COVID-19 przydzielone!!!!!! ~Klemens 2 2020-07-21 11:17
kolejny dzień spadków na gejmingach ~abcd 2 2020-07-21 10:34
a mówiłem uciekać bo wraca na 25 gr!! teraz partner nieruchomości!!! ~NGG 6 2020-07-21 10:28
Było straszenie a teraz wyciskanie z akcji ~pio56 3 2020-07-21 09:59
Kiedy jakieś wyniki i premiery . ~jurek1234 1 2020-07-21 09:53
Fibonacci jest po naszej stronie ~Marek 1 2020-07-21 09:34
Pytanie do techników ~Początkujący 29 2020-07-21 09:21
zbycie akcji ~rezy 2 2020-07-21 09:17
Espi ~Krzysztof 1 2020-07-21 09:13
ale zjazd ! - każdy musi to zaliczyć, 3majcie się ! ~natol 2 2020-07-21 08:57
Nie znasz dnia ni godziny ... ~jurek1234 4 2020-07-21 08:52
Zachować spokój czy już można panikować ? ~herbst 5 2020-07-20 16:52
Rockbridge kupuje NGGAMES? ~Mimi 16 2020-07-20 13:47
20.07 punkt zwrotny ~metrino 1 2020-07-20 13:19
dobre wiadomości ~emssi79 3 2020-07-20 12:19
Sypania ciąg dalszy. ~Kkkk 7 2020-07-20 09:49
Mocne wsparcie na 0,41 ~Max 1 2020-07-20 09:46
no i co...? i kibel ~fff 3 2020-07-20 09:46
Konsola Nintendo ~Mat 7 2020-07-20 08:02
NGG ~mango 5 2020-07-20 07:04
Czy da się jakoś sprawdzić bieżąca sprzedaż creepy tale?? ~Fan 13 2020-07-19 21:36
Zwrot kosztów po 3 dniach a co teraz?? ~marnyoptymista 16 2020-07-19 17:38
Współpraca NGG z VCP!!! ~Bbb 16 2020-07-19 16:56
[x]
MUNAR -1,23% 0,32 2026-06-24 12:24:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.