Forum giełdowe spółki MUNAR

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
czy firma wzorem innych wiodących poda szacunkowe wyniki za miniony ~oki 10 2020-07-27 23:09
Jestem z wami ~InforMATOŁ 10 2020-07-27 23:05
o NGG na dwóch grupach FB o tematyce inwestowania w GameDev ~Nikoś 5 2020-07-27 20:06
Ciekawe ile jeszcze potrwa ta kiszonka? ~Kkkk 21 2020-07-27 17:10
Wszyscy siedzą w akcjach - czyżby dlatego zabrakło kasy ~pio56 2 2020-07-27 16:06
chyba wchodzimy w kolejną fazę orgr (10 sesji) ~MarkusPlay 2 2020-07-27 15:51
Niedługo zostaniecie na peronie ~Cug 4 2020-07-27 14:49
Czyzby coś się ruszyło? ~mielo 1 2020-07-27 12:58
Przybywa recenzji AB na steam. ~mielo 1 2020-07-27 12:33
dołaczyłem w ub tygodniu , ciekawy papier pod wyniki za2Q i nowe premiey ~Westerchold 8 2020-07-27 10:15
to może dziś to już koniec korekty i ~MarkusPlay 12 2020-07-25 18:28
Ekspansja na rynek japoński wspólnie z QUBIC GAMES ~Jac 12 2020-07-25 18:05
Zapraszamy Warena Buffeta na zakupy - fajne promocje mamy ~jonasz 2 2020-07-24 22:52
zlituj sie nad nami z ty faconem, 40 transakcji obroty ,do policzenia p ~frywolitka 2 2020-07-24 16:01
Nowe info ESPI ~ObywatelX 3 2020-07-24 15:57
ale wala, ale leci ~stary_ujadacz 5 2020-07-24 15:55
Spółka Falcon Games lepsza niż Nggames Wykres AT ~hm 10 2020-07-24 14:52
obroty spadly ~kromka 9 2020-07-24 14:08
NO GRAVITY GAMES S.A.: Aktualizacja planu wydawniczego Emitenta ~nagan 4 2020-07-24 11:43
Ktoś specjalnie zaniża kurs żeby zebrać jak najwięcej ~September1939 10 2020-07-24 11:41
Więcej paniki dajcie. ~Bye 1 2020-07-24 11:17
do wszystkich troli wzrostowych ~stary_ujadacz 5 2020-07-24 11:12
Usa czerwono, dzs ogolnie korekta ~Haha 1 2020-07-24 11:10
ten baton zaraz zasypia ~stary_ujadacz 2 2020-07-24 10:37
1zł kwetia czasu ~ooo 3 2020-07-24 10:33
sypia akcjami jak ~stary_ujadacz 1 2020-07-24 09:31
Tankowanie ~InforMATOŁ 1 2020-07-24 07:21
Kiedy nowe gry? ~ciekawy 5 2020-07-24 01:15
NGames: Sprzedaż gry 'Creepy Tale' zapewniła już zwrot kosztów ~Money 6 2020-07-23 18:51
starty_ujadacz nawet naganiać nie potrafisz :)) ~ej_komiku 1 2020-07-23 18:48
[x]
MUNAR -8,54% 0,30 2026-06-23 15:10:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.