Forum giełdowe spółki MUNAR

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Premiera gry 13 sierpnia info ~pio56 3 2020-07-30 15:17
Skupuje wszystk do 4zl, kto odda ? aspik666 3 2020-07-30 15:11
WitamKurs chyba dziś dobry do wejscia raport wkrótce , premiery niedługo ~Westerchold 3 2020-07-30 13:41
10.40 i już 9% na minusie ~Rludojad 4 2020-07-30 12:34
sprzedajcie TO i zapraszam na BRAS ~dede 1 2020-07-30 12:33
Creepy Tale ma sie dobrze: deadrabbit 3 2020-07-30 09:58
Trup w szafie ~Rludojad 2 2020-07-30 09:48
Dystrybucja na chemii i medycznych ~pio56 6 2020-07-30 09:33
Rludojad gdzie jesteś naganiaczu hahaha ~September1939 4 2020-07-30 09:28
Ogień ~Rakieta 3 2020-07-29 22:31
Wczoraj było odbicie zdechłego kota ~pio56 26 2020-07-29 20:36
Kto stoi w miejscu ten się cofa.. ~Kkkk 7 2020-07-29 16:33
Zbieranie akcji trwa każdego dnia miliony a do 14 coraz bliżej ~September1939 4 2020-07-29 13:12
Odkurzacz został włączony ~Śmiszek 1 2020-07-29 12:12
Rludojad to naganiacz zresztą bardzo słaby ~September1939 3 2020-07-29 11:37
400kila baton ~Rludojad 8 2020-07-29 11:32
Im bliżej raportu ~Rludojad 6 2020-07-29 10:43
Napór podaży jest tak ogromny ~Rludojad 3 2020-07-29 10:42
Dzisiaj dalszą jazda Na minusie. ~Rludojad 21 2020-07-29 10:31
B O R U T A +35% New show ~Procentplus 4 2020-07-29 07:30
Pięknie was ubieraja ~Rludojad 20 2020-07-28 20:05
I jak tam ta perelka ~Rludojad 2 2020-07-28 17:09
Wala już pkc ~Rludojad 6 2020-07-28 15:44
w NGG jest potencjał i po publikacji rap. za Q2 wskazniki skoczą up ~MarkusPlay 3 2020-07-28 15:38
Creepy Tale 2 ~Piotrek 6 2020-07-28 14:31
Korekta na całej branży ~pio56 5 2020-07-28 12:14
zaczynają wchodzic Ci co wychodzą ze spolek koronawirusowych ~MarkusPlay 1 2020-07-28 11:27
27 lipca bylo kolo 500 k na kupnie od 0.39 do 0.42 ~MarkusPlay 3 2020-07-28 08:58
Wskaźniki zadłużenia NGG (NGGAMES) ~Kupiec 5 2020-07-28 08:36
Spokojnie panowie ~Max 2 2020-07-28 08:07
[x]
MUNAR -1,22% 0,32 2026-06-23 09:12:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.