Forum giełdowe spółki MOLECURE SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Czyżby szło potężne info?? ~Kriss 3 2021-09-09 00:18
Znowu minus 2%, i tak już rok ~Olaboga 1 2021-09-08 10:09
Jam Arco wraz z żoną wywaliłem wszytko za 50 k. Dziś. ~Arco 6 2021-09-08 10:08
Upodlenie ma gorzki smak, 18 mcy zjazd.. ~Arco 7 2021-09-08 08:27
coś na kształt oRGR? ~iris 1 2021-09-07 17:25
Jejku, ale tanio, kupuję ~Kasztan 1 2021-09-07 17:16
To dziś tak z okazji że galapagos rośnie ~Kierowcabusa 2 2021-09-07 14:59
Pierwosz, ile masz już akcji, Leszcze sypia my kupujemy ~Olaboga 1 2021-09-07 14:03
Mam dość, sprzedałem. Jam Wielki_Gatsby ~Wielki_Gatsby 11 2021-09-07 13:02
Jam Arco, wywaliłem, wam też radzę. ~Arco 2 2021-09-07 13:02
Podobno jak nie bd 40 do piątku, to trole nie dostaną sucharków ~Pierwosz 3 2021-09-07 12:26
Piękny cytat :) ozymandiasz 3 2021-09-07 12:24
Uwaga- sprzedałem. Jam Arco ~Arco 8 2021-09-07 11:21
Uwaga ktoś podbiera dadzą wyżej??? ~Fryc 2 2021-09-07 10:26
Mam dość, sprzedałem. Jam Kierowca busa ~Kierowcabusa 4 2021-09-07 10:21
Dziś zbierałem po 46 ~Kierowcabusa 2 2021-09-06 20:30
Przypominam wycenę zbieracz_grzybow 6 2021-09-06 19:47
Z AT wynika zejscie na okolice 5 złotych ~Arco 3 2021-09-06 18:45
Trudno, kupimy w listopadzie za 120 zl ~Olaboga 4 2021-09-06 17:43
Zaczyna badania GLPG4716 ~Galapagos 13 2021-09-06 16:46
Covid ~Hmm 1 2021-09-06 15:42
takie pajacowanie troli moze oznaczac ~arco 1 2021-09-06 14:34
Uwaga , wsparcie jest na 8 złotych. Sanki. ~Foll 5 2021-09-06 14:13
Trole "sprzedaja" a ja sobie cierpliwie dobieram ~Lol 3 2021-09-06 13:59
Beka z trolli ~wróż 3 2021-09-06 12:07
Trudno, kupimy w listopadzie po 12 zlotych ~Olaboga 1 2021-09-06 11:05
Jejkuuu, Kochani żenić pkciem ~Foll 1 2021-09-06 11:00
Ktoś wierzy, że dojdzie do 50?. ~Andrzej 1 2021-09-06 10:38
Trolle naganiają na Balona, a on warty 9 zeta. ~Olaboga 1 2021-09-06 10:18
Ludzie uciekajcie, dramat, tu bedzie 9 zlotych ~Jejku 1 2021-09-06 10:17
[x]
MOLECURE 3,90% 5,59 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.