Forum giełdowe spółki MOLECURE SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Ja wam wypłacę dywidendę..... ~BTK 2 2021-09-14 14:55
Ua ua goń trupa, ua ua goń trupa ~Fanoat 1 2021-09-14 14:52
Kiedy trzeba mieć akcje pod dywidende? ~Arco 3 2021-09-14 10:44
Dziś puściłem za ostatnie 50 dych OAT. Powodzenia ~LoL 3 2021-09-14 10:44
rekomendacje dla spółek biotechnologicznych ~wycena 12 2021-09-14 08:49
Ja też dzis sprzedałem do zera. ~Mario 4 2021-09-14 08:09
Nie sprzedałbym tym ojszczymurom akcji nawet za 200 zl ~Kasztan 5 2021-09-14 07:48
O rany banda chce akcje...haha + 70 ~BTK 2 2021-09-14 07:12
Ludzie uciekajcie, dramat,modlę się o was kochani. ~Arco 4 2021-09-13 21:19
Czy trzymacie swoje ziarna gorczycy? ~Rostowski 5 2021-09-13 16:44
Dlaczego większość spółek z BIOTECHu spada? ~Mongo 2 2021-09-13 15:54
Brak obrotów, nie ma jak wywalić. Dramat. ~Arco 3 2021-09-13 13:32
Trol pisze ze wywalił z żoną a później że nie ma jak wywalić bo obroty ~Won 2 2021-09-13 13:12
Żałosna kanonada troli niczego nie zmieni i tak nie dostaną akcji ~Lol 7 2021-09-11 21:46
W poniedziałek kolejne minus 5 i witamy 3 z przodu ~Arco 5 2021-09-11 21:22
Jam Arco wraz z żoną wywaliłem wszytko za 50 k. Dziś. ~Arco 9 2021-09-11 21:22
Jejkuuu, Kochani uciekajmy stąd, nau ~Arco 3 2021-09-11 21:22
Czytać ~Rych 1 2021-09-10 14:40
Uwaga, pełne zanurzenie, dziś witamy 3 z przodu ~Kasztan 31 2021-09-10 13:47
Trzymają kurs czyli jest dobrze ~arco 5 2021-09-10 13:47
Panowie, ta spółka to komedia. Mam dość. ~Arco 7 2021-09-10 13:28
Biotech to przeszłość ~batman 1 2021-09-10 11:35
Panie moder, spamowanie ~arco 5 2021-09-10 10:16
Ludzie uciekajcie, dramat,modlę się o was kochani. ~Lol 1 2021-09-10 07:17
Nie słuchajcie bajek,wyrzut only ~Arco 4 2021-09-09 21:56
Właśnie puściłem swój pakiet, idę na CDR ~Arco 3 2021-09-09 21:56
Ja też dzis sprzedałem do zera. ~Lol 4 2021-09-09 21:56
Ludzie ubrani po 50 wzwyż, reko 55. Koszmar. ~Arco 2 2021-09-09 15:18
Jejkuu ma rację, wywalajcie.... ~Olaboga 3 2021-09-09 11:05
Jejku macie racje trole, zwalcie sobie bo naszych akcji nie dostaniecie ~Lol 2 2021-09-09 10:47
[x]
MOLECURE 3,90% 5,59 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.