|
Ja wam wypłacę dywidendę.....
|
~BTK
|
2
|
2021-09-14 14:55
|
|
Ua ua goń trupa, ua ua goń trupa
|
~Fanoat
|
1
|
2021-09-14 14:52
|
|
Kiedy trzeba mieć akcje pod dywidende?
|
~Arco
|
3
|
2021-09-14 10:44
|
|
Dziś puściłem za ostatnie 50 dych OAT. Powodzenia
|
~LoL
|
3
|
2021-09-14 10:44
|
|
rekomendacje dla spółek biotechnologicznych
|
~wycena
|
12
|
2021-09-14 08:49
|
|
Ja też dzis sprzedałem do zera.
|
~Mario
|
4
|
2021-09-14 08:09
|
|
Nie sprzedałbym tym ojszczymurom akcji nawet za 200 zl
|
~Kasztan
|
5
|
2021-09-14 07:48
|
|
O rany banda chce akcje...haha + 70
|
~BTK
|
2
|
2021-09-14 07:12
|
|
Ludzie uciekajcie, dramat,modlę się o was kochani.
|
~Arco
|
4
|
2021-09-13 21:19
|
|
Czy trzymacie swoje ziarna gorczycy?
|
~Rostowski
|
5
|
2021-09-13 16:44
|
|
Dlaczego większość spółek z BIOTECHu spada?
|
~Mongo
|
2
|
2021-09-13 15:54
|
|
Brak obrotów, nie ma jak wywalić. Dramat.
|
~Arco
|
3
|
2021-09-13 13:32
|
|
Trol pisze ze wywalił z żoną a później że nie ma jak wywalić bo obroty
|
~Won
|
2
|
2021-09-13 13:12
|
|
Żałosna kanonada troli niczego nie zmieni i tak nie dostaną akcji
|
~Lol
|
7
|
2021-09-11 21:46
|
|
W poniedziałek kolejne minus 5 i witamy 3 z przodu
|
~Arco
|
5
|
2021-09-11 21:22
|
|
Jam Arco wraz z żoną wywaliłem wszytko za 50 k. Dziś.
|
~Arco
|
9
|
2021-09-11 21:22
|
|
Jejkuuu, Kochani uciekajmy stąd, nau
|
~Arco
|
3
|
2021-09-11 21:22
|
|
Czytać
|
~Rych
|
1
|
2021-09-10 14:40
|
|
Uwaga, pełne zanurzenie, dziś witamy 3 z przodu
|
~Kasztan
|
31
|
2021-09-10 13:47
|
|
Trzymają kurs czyli jest dobrze
|
~arco
|
5
|
2021-09-10 13:47
|
|
Panowie, ta spółka to komedia. Mam dość.
|
~Arco
|
7
|
2021-09-10 13:28
|
|
Biotech to przeszłość
|
~batman
|
1
|
2021-09-10 11:35
|
|
Panie moder, spamowanie
|
~arco
|
5
|
2021-09-10 10:16
|
|
Ludzie uciekajcie, dramat,modlę się o was kochani.
|
~Lol
|
1
|
2021-09-10 07:17
|
|
Nie słuchajcie bajek,wyrzut only
|
~Arco
|
4
|
2021-09-09 21:56
|
|
Właśnie puściłem swój pakiet, idę na CDR
|
~Arco
|
3
|
2021-09-09 21:56
|
|
Ja też dzis sprzedałem do zera.
|
~Lol
|
4
|
2021-09-09 21:56
|
|
Ludzie ubrani po 50 wzwyż, reko 55. Koszmar.
|
~Arco
|
2
|
2021-09-09 15:18
|
|
Jejkuu ma rację, wywalajcie....
|
~Olaboga
|
3
|
2021-09-09 11:05
|
|
Jejku macie racje trole, zwalcie sobie bo naszych akcji nie dostaniecie
|
~Lol
|
2
|
2021-09-09 10:47
|