|
Jejkuuu, Kochani wywalajcie, bedzie 7 zeta
|
~Foll
|
1
|
2021-09-06 10:08
|
|
Dramat akcjonariuszy oat part.2 , wszystko Leci
|
~Triniwini
|
1
|
2021-09-06 10:05
|
|
Uwaga sprzedam wszystko jak bedzie jeszcze spadac....
|
~BTK
|
2
|
2021-09-05 15:50
|
|
Jutro czuję open MINUS 45%
|
~LoL
|
2
|
2021-09-05 13:46
|
|
Uwaga- sprzedałem. Jam LoL
|
~LoL
|
1
|
2021-09-05 08:41
|
|
Uwaga- sprzedałem. Jam Kierowcabusa
|
~Kierowcabusa
|
1
|
2021-09-05 08:37
|
|
Uwaga- sprzedałem. Jam Wielki Gatsby
|
~Wielki_Gatsby
|
1
|
2021-09-05 08:31
|
|
Dobra namówiliscie mnie
|
~Kierowcabusa
|
5
|
2021-09-04 14:55
|
|
Uwaga , wsparcie jest na 8 złotych. Sanki.
|
~Kierowcabusa
|
2
|
2021-09-04 11:07
|
|
Uwaga- sprzedałem. Jam Arczi
|
~Kierowcabusa
|
3
|
2021-09-04 05:39
|
|
Kupiłbym ale nie mam za co. Jam, olaboga
|
~Lol
|
1
|
2021-09-04 02:22
|
|
Sprzedawać!!!!!
|
~batman
|
1
|
2021-09-03 12:47
|
|
Uwaga- sprzedałem. Jam Wielki Gatsby
|
~Wielki_Gatsby
|
4
|
2021-09-03 12:10
|
|
Zniewolony i upodlony akcjonariat OAt
|
~Olaboga
|
2
|
2021-09-02 23:51
|
|
Upodlenie ma gorzki smak, 18 mcy zjazd..
|
~Olaboga
|
7
|
2021-09-02 23:51
|
|
Czy dziś będzie ciekawa sesja?
|
zbieracz_grzybow
|
12
|
2021-09-02 14:43
|
|
Galapagos już rośnie +8 %
|
~whatsup
|
8
|
2021-09-02 11:50
|
|
Podobno LoL się załamał, łazi po PKP Wrocław
|
~Olaboga
|
8
|
2021-09-02 08:10
|
|
OncoArendi dzisiaj - podsumowanie ostatnich wydarzeń i perspektywy.
|
~mee
|
34
|
2021-09-01 23:51
|
|
Wiecie co się zapowiada, prawda? :-)
|
zbieracz_grzybow
|
45
|
2021-09-01 18:50
|
|
Czy inwestorzy z kryptowalut zaczną skupować akcje?
|
~Jan
|
12
|
2021-09-01 15:36
|
|
Anglicy zaczną przejmować polski rynek biotech?
|
~Inwestor_długitermi
|
3
|
2021-09-01 15:34
|
|
Ua ua goń trupa, ua ua goń trupa
|
~Fanoat
|
1
|
2021-09-01 14:07
|
|
Strategia
|
~Wojtek
|
5
|
2021-09-01 09:00
|
|
A może pozgarniac wam z 10K papiera...? Dacie ponizej 40zł???
|
~BTK
|
1
|
2021-08-31 22:16
|
|
Jezu, dramat, ludzie ucieczka , tu zaraz 10 zł.
|
~triń
|
4
|
2021-08-31 19:28
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
1
|
2021-08-31 17:49
|
|
Będzie tu kosmos
|
~Songo
|
2
|
2021-08-31 16:17
|
|
Jutro zmiana kodu na 3
|
~LoL
|
3
|
2021-08-31 15:10
|
|
Prośba, sypnijcie trochę grosza bom golas jak diabli
|
~LoL
|
5
|
2021-08-31 11:30
|