|
wlasnie zrobilem eksperyment
|
~ewr
|
4
|
2022-03-18 10:59
|
|
Kiedy trzeba mieć akcje pod dywidende?
|
~Erw
|
1
|
2022-03-18 09:57
|
|
Widać jak na dłoni zupełny brak podaży, szok
|
~Askhimo
|
2
|
2022-03-18 09:10
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
1
|
2022-03-17 20:52
|
|
Widać jak na dłoni zupełny brak popytu, szok
|
~Rostowski
|
4
|
2022-03-17 19:33
|
|
Niestety tu bedzie dramat akcjonariuszy...
|
~Rostowski
|
8
|
2022-03-17 08:45
|
|
Zadaniem trola jest sianie fermentu, raz mówi o wzrostach, raz odwrotnie
|
~OlabogaGupek
|
1
|
2022-03-17 08:35
|
|
Trolisko jest bez papieru
|
~Szu
|
2
|
2022-03-17 08:21
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
3
|
2022-03-16 21:54
|
|
Trolisko wisi na haku zapewniam was
|
~Szu
|
1
|
2022-03-16 20:20
|
|
Zaczynamy ?
|
~Amator
|
30
|
2022-03-16 20:07
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
1
|
2022-03-16 18:33
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
1
|
2022-03-16 17:24
|
|
Czy tych trolli nie można zablokować jakoś systemowo ?!
|
~Today
|
7
|
2022-03-16 17:15
|
|
Jak jjtro nie wróci na 50, stara mnie wyleje z domu
|
~Hiobownik
|
1
|
2022-03-16 17:05
|
|
Jam nowy, kiedy będzie szansa na dywidende?.
|
~Hiobownik
|
4
|
2022-03-16 16:37
|
|
Leci na ryj, znowu.... dramat ubranych akcjonariuszy
|
~Balon
|
3
|
2022-03-16 16:29
|
|
Jak dziś nie wróci na 60, stara mnie wyleje z domu
|
~Arco
|
1
|
2022-03-16 15:58
|
|
Dlaczego to nie rośnie??
|
~Arco
|
9
|
2022-03-16 13:25
|
|
Widać jak na dłoni systemowe trzymanie i zbieranie.
|
~Rostowski
|
1
|
2022-03-16 12:03
|
|
Podbitka i znowu dół, straszne ale prawdziwe...
|
~Kama
|
2
|
2022-03-16 11:10
|
|
Znowu spadki, wiecznie spadki....lol
|
~Rostowski
|
2
|
2022-03-16 09:44
|
|
Dlaczego Szumowski nie skupuje, cena nieatrakcyjna??
|
~Wielki_Gatsby
|
2
|
2022-03-15 19:35
|
|
Gdzie jest ten mityczny odpał po umowie???
|
~Kierowcabusa
|
1
|
2022-03-15 16:41
|
|
Czytam trola i widzę, że na oddziale bez zmian
|
~ĆiećzTworek
|
2
|
2022-03-15 12:12
|
|
Jam Gatsby, w środę idę po nowe BMW X7, JEJKU
|
~Wielki_Gatsby
|
2
|
2022-03-14 23:21
|
|
Dziękuję,wywaliłem na +10%. Żegnam yynwestorów. Elooo
|
~Wielki_Gatsby
|
2
|
2022-03-14 18:51
|
|
Sprzedałem za 700 k.,zarobek 125 tysi. Dziękuję i pozdrawiam
|
~Wielki_Gatsby
|
7
|
2022-03-14 18:20
|
|
Trole nie mogą dopuścić do wzrostu kursu. Tak dobrze się zbierało
|
~Jejkuu
|
1
|
2022-03-14 17:59
|
|
Mialo byc plus 300%, jest 4%. Cóż, jejkuuu
|
~LoL
|
1
|
2022-03-14 17:04
|