Forum giełdowe spółki MOLECURE SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
wlasnie zrobilem eksperyment ~ewr 4 2022-03-18 10:59
Kiedy trzeba mieć akcje pod dywidende? ~Erw 1 2022-03-18 09:57
Widać jak na dłoni zupełny brak podaży, szok ~Askhimo 2 2022-03-18 09:10
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2022-03-17 20:52
Widać jak na dłoni zupełny brak popytu, szok ~Rostowski 4 2022-03-17 19:33
Niestety tu bedzie dramat akcjonariuszy... ~Rostowski 8 2022-03-17 08:45
Zadaniem trola jest sianie fermentu, raz mówi o wzrostach, raz odwrotnie ~OlabogaGupek 1 2022-03-17 08:35
Trolisko jest bez papieru ~Szu 2 2022-03-17 08:21
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 3 2022-03-16 21:54
Trolisko wisi na haku zapewniam was ~Szu 1 2022-03-16 20:20
Zaczynamy ? ~Amator 30 2022-03-16 20:07
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2022-03-16 18:33
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2022-03-16 17:24
Czy tych trolli nie można zablokować jakoś systemowo ?! ~Today 7 2022-03-16 17:15
Jak jjtro nie wróci na 50, stara mnie wyleje z domu ~Hiobownik 1 2022-03-16 17:05
Jam nowy, kiedy będzie szansa na dywidende?. ~Hiobownik 4 2022-03-16 16:37
Leci na ryj, znowu.... dramat ubranych akcjonariuszy ~Balon 3 2022-03-16 16:29
Jak dziś nie wróci na 60, stara mnie wyleje z domu ~Arco 1 2022-03-16 15:58
Dlaczego to nie rośnie?? ~Arco 9 2022-03-16 13:25
Widać jak na dłoni systemowe trzymanie i zbieranie. ~Rostowski 1 2022-03-16 12:03
Podbitka i znowu dół, straszne ale prawdziwe... ~Kama 2 2022-03-16 11:10
Znowu spadki, wiecznie spadki....lol ~Rostowski 2 2022-03-16 09:44
Dlaczego Szumowski nie skupuje, cena nieatrakcyjna?? ~Wielki_Gatsby 2 2022-03-15 19:35
Gdzie jest ten mityczny odpał po umowie??? ~Kierowcabusa 1 2022-03-15 16:41
Czytam trola i widzę, że na oddziale bez zmian ~ĆiećzTworek 2 2022-03-15 12:12
Jam Gatsby, w środę idę po nowe BMW X7, JEJKU ~Wielki_Gatsby 2 2022-03-14 23:21
Dziękuję,wywaliłem na +10%. Żegnam yynwestorów. Elooo ~Wielki_Gatsby 2 2022-03-14 18:51
Sprzedałem za 700 k.,zarobek 125 tysi. Dziękuję i pozdrawiam ~Wielki_Gatsby 7 2022-03-14 18:20
Trole nie mogą dopuścić do wzrostu kursu. Tak dobrze się zbierało ~Jejkuu 1 2022-03-14 17:59
Mialo byc plus 300%, jest 4%. Cóż, jejkuuu ~LoL 1 2022-03-14 17:04
[x]
MOLECURE 0,35% 5,69 2026-06-22 16:31:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.