Forum giełdowe spółki MOLECURE SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Jam LOL Postawiłem wczoraj WĘŻA W Intencji wzrostów ~LoL 2 2022-03-14 16:41
Jejkuuu, Kochani kaufen ,bedzie 120. ~Rostowski 2 2022-03-14 16:17
Sąsiedzi dalej patrzą w LCD, widzą jak zarabiam...jejku ~LOL 2 2022-03-14 16:13
Juz się scashowałem. Tylko cash. Pozdro. ~Amator 1 2022-03-14 15:51
Piękny dzień, cudny zarobek,$$$$$$# ~Rostowski 1 2022-03-14 15:48
Kocham OAT, JEJKU ~wróż 1 2022-03-14 15:13
Śniłem, marzyłem, tęskniłem za tym dniem $$$$$ ~Wielki_Gatsby 7 2022-03-14 13:10
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum Free Float jan_1975 1 2022-03-14 12:50
Ciocia,wujek,tata i sąsiad, wszyscy przed LCD już patrzą. ~Kierowcabusa 4 2022-03-14 11:01
Liczę na zakup BMW X7,około 18.3.22. To połowa zysku z OAT JUTRO. ~Rostowski 7 2022-03-14 10:31
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2022-03-14 09:31
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2022-03-14 08:36
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2022-03-14 08:32
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2022-03-14 08:22
Czy kupię jutro 1 akcję za 140 zł?. Poważne opinie proszę ~Rostowski 6 2022-03-14 08:21
Co za smietnik ~Javel 2 2022-03-14 08:17
Za 2 godzin historyczny chwilą, odpał 300%%% ~Rostowski 2 2022-03-14 07:48
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2022-03-14 07:19
Dziś nie będzie odpału, a spadek ~Wrósz 1 2022-03-14 00:19
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 5 2022-03-13 23:28
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 3 2022-03-13 22:38
Cała rodzina jutro 8.45 przed lcd, niech widzą jak zarobię 400%. Auuu ~Wielki_Gatsby 5 2022-03-13 22:05
Wiemy pod co trolle uwalały kurs, jutro 400% UP, auuuu ~Ewr 4 2022-03-13 20:20
Co się dzieje? Całe Tworki w ekstazie... ~Lol 2 2022-03-13 18:06
Dwa tysiące proc na 1 kwietnia ~Jade 1 2022-03-13 17:19
Auuuuuuu, auuu, 400% w poniedziałek, auuuu ~Wielki_Gatsby 5 2022-03-13 16:11
900% a nie będę se żałował ~Jutro 1 2022-03-13 15:51
Mam naszykowane reklamówki na pieniądze, jejku ~Lol 2 2022-03-13 15:45
Zabrakło pastylek 750% ~Zobacz 1 2022-03-13 14:49
Tko jutro PLUS 165%, Pkciem KKKKKK ~Wielki_Gatsby 1 2022-03-13 14:31
[x]
MOLECURE -0,18% 5,67 2026-06-19 16:48:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.