|
Jam LOL Postawiłem wczoraj WĘŻA W Intencji wzrostów
|
~LoL
|
2
|
2022-03-14 16:41
|
|
Jejkuuu, Kochani kaufen ,bedzie 120.
|
~Rostowski
|
2
|
2022-03-14 16:17
|
|
Sąsiedzi dalej patrzą w LCD, widzą jak zarabiam...jejku
|
~LOL
|
2
|
2022-03-14 16:13
|
|
Juz się scashowałem. Tylko cash. Pozdro.
|
~Amator
|
1
|
2022-03-14 15:51
|
|
Piękny dzień, cudny zarobek,$$$$$$#
|
~Rostowski
|
1
|
2022-03-14 15:48
|
|
Kocham OAT, JEJKU
|
~wróż
|
1
|
2022-03-14 15:13
|
|
Śniłem, marzyłem, tęskniłem za tym dniem $$$$$
|
~Wielki_Gatsby
|
7
|
2022-03-14 13:10
|
Free Float
|
jan_1975
|
1
|
2022-03-14 12:50
|
|
Ciocia,wujek,tata i sąsiad, wszyscy przed LCD już patrzą.
|
~Kierowcabusa
|
4
|
2022-03-14 11:01
|
|
Liczę na zakup BMW X7,około 18.3.22. To połowa zysku z OAT JUTRO.
|
~Rostowski
|
7
|
2022-03-14 10:31
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
1
|
2022-03-14 09:31
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
1
|
2022-03-14 08:36
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
1
|
2022-03-14 08:32
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
1
|
2022-03-14 08:22
|
|
Czy kupię jutro 1 akcję za 140 zł?. Poważne opinie proszę
|
~Rostowski
|
6
|
2022-03-14 08:21
|
|
Co za smietnik
|
~Javel
|
2
|
2022-03-14 08:17
|
|
Za 2 godzin historyczny chwilą, odpał 300%%%
|
~Rostowski
|
2
|
2022-03-14 07:48
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
1
|
2022-03-14 07:19
|
|
Dziś nie będzie odpału, a spadek
|
~Wrósz
|
1
|
2022-03-14 00:19
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
5
|
2022-03-13 23:28
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
3
|
2022-03-13 22:38
|
|
Cała rodzina jutro 8.45 przed lcd, niech widzą jak zarobię 400%. Auuu
|
~Wielki_Gatsby
|
5
|
2022-03-13 22:05
|
|
Wiemy pod co trolle uwalały kurs, jutro 400% UP, auuuu
|
~Ewr
|
4
|
2022-03-13 20:20
|
|
Co się dzieje? Całe Tworki w ekstazie...
|
~Lol
|
2
|
2022-03-13 18:06
|
|
Dwa tysiące proc na 1 kwietnia
|
~Jade
|
1
|
2022-03-13 17:19
|
|
Auuuuuuu, auuu, 400% w poniedziałek, auuuu
|
~Wielki_Gatsby
|
5
|
2022-03-13 16:11
|
|
900% a nie będę se żałował
|
~Jutro
|
1
|
2022-03-13 15:51
|
|
Mam naszykowane reklamówki na pieniądze, jejku
|
~Lol
|
2
|
2022-03-13 15:45
|
|
Zabrakło pastylek 750%
|
~Zobacz
|
1
|
2022-03-13 14:49
|
|
Tko jutro PLUS 165%, Pkciem KKKKKK
|
~Wielki_Gatsby
|
1
|
2022-03-13 14:31
|