|
Skrót z konfy
|
hiobownik
|
2
|
2022-03-24 21:13
|
|
Prezesie Jeżeli to ma być poważna …
|
~Jon
|
3
|
2022-03-24 15:43
|
|
Dzisiaj MEGA OBROTY, UACHHHH
|
~Piorun
|
2
|
2022-03-24 12:36
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
1
|
2022-03-24 07:53
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
1
|
2022-03-23 20:58
|
|
Wytrwaliście?
|
~Rostowski
|
19
|
2022-03-23 20:37
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
1
|
2022-03-23 14:03
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
1
|
2022-03-23 13:27
|
|
Czy tych trolli nie można zablokować jakoś systemowo ?
|
~HQ
|
5
|
2022-03-23 09:25
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
2
|
2022-03-23 08:54
|
|
Twitter - OAT
|
~Bartek
|
6
|
2022-03-22 22:39
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
2
|
2022-03-22 16:24
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
5
|
2022-03-22 00:04
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
3
|
2022-03-21 23:48
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
2
|
2022-03-21 23:38
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
1
|
2022-03-21 18:56
|
|
baza clnical trial
|
~Wielki_Gatsby
|
2
|
2022-03-21 15:19
|
|
luki na 33.20 nie potrafili dokmnąć, to teraz
|
~arco
|
1
|
2022-03-21 14:11
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
1
|
2022-03-21 08:11
|
|
Kto ile wisi na haku, ja od 72 zł. Czyli 67% w plecy?.
|
~Rostowski
|
14
|
2022-03-20 18:37
|
|
Trolu, ja "wisze" od 12 zł, pozdrowienia z pociągu peroniarzu
|
~ZaDługiNickDlaTrola
|
1
|
2022-03-19 18:46
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
1
|
2022-03-19 10:51
|
|
Osobiście zalecam ewakuacja, to jest ubieranie frajerni już rok
|
~Wielki_Gatsby
|
3
|
2022-03-19 02:38
|
|
Nie widzicie jak pchają do ryja od roku, systemowo...
|
~Mike
|
4
|
2022-03-19 02:37
|
|
Ubierają ludzi od roku, delikatnie i systemowo.
|
~Mike
|
2
|
2022-03-18 19:31
|
|
Dramat troli bez akcji, kolejny miesiąc nie stać ich na akcje
|
~Jejku
|
1
|
2022-03-18 19:15
|
|
(wiadomość usunięta przez moderatora)
|
(usunięty)
|
1
|
2022-03-18 17:08
|
|
Dramat ubranych akcjonariuszy oat part.3
|
~Hiobownik
|
2
|
2022-03-18 14:15
|
|
automat tu rozgrywa kurs
|
~ewr
|
3
|
2022-03-18 11:49
|
|
Niestety tu jest dramat akcjonariuszy...
|
~Wielki_Gatsby
|
3
|
2022-03-18 11:17
|